Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

CyberPunk 2077 w AMSO
Cyberpunk to tytuł odmieniany w ostatnich dniach przez wszystkie przypadki. Pojawia się na tapecie serwisów nawet nie związanych z grami. AMSO nie przeszło obok tego tytułu obojętnie i odpaliło sprzęt na sprzęcie dostępnym u nas.
Czytaj więcej
Komputer / Laptop do pracy zdalnej
Jaki laptop czy też komputer do pracy zdalnej? Na to pytanie będzie sporo odpowiedzi w poniższym tekście. Mam nadzieję, że pomogę Wam w wyborze odpowiedniego urządzenia do pracy w domu czy też biurze.
Czytaj więcej
Prezentujemy: Laptop 2w1 HP Elite X2 1013 G3
Elite x2 1013 G3 od Hewlett-Packard to 13-calowy 2-w-1 wyposażony w potężny czterordzeniowy procesor, dwa porty Thunderbolt 3, wyświetlacz 3:2 3K, z możliwością obsługi rysika oraz dołożeniem stacji dokującej. Takiego potwora dzisiaj sprawdziłem dla Was.
Czytaj więcej
Prezentujemy Dell e5470
Cóż miało być coś innego w tę niedzielę, ale wygrał Dell. Dostawa pojawiła się nagle i może dlatego zmieniłem temat “Lektury na niedzielę”.
Czytaj więcej
Prezentujemy: Roomba 870
Powystawowe Roomby stały się u nas bardzo popularne. Tydzień temu opisałem dla Was model 805, a dzisiaj już mam przyjemność zabawy z silniejszą jej wersją, a więc 870.
Czytaj więcej
Prezentujemy: iRobot Roomba 805
Odkurzanie mieszkania czy też lokalu nie jest ulubioną czynnością naszego życia. Dlatego wymyślono specjalne roboty, a jeden z nich jest bohaterem naszej dzisiejszej „Lektury na niedzielę”.
Czytaj więcej
Recenzja gry: Grand Theft Auto V
Osobom, które nigdy nie słyszały o GTA podpowiem, że  jest to tytuł z otwartym światem. W poprzednich częściach wcielaliśmy się w jednego bohatera i przemierzaliśmy ulice miasta (a nawet miast), w celu wykonania misji, zarobienia pieniędzy czy zażycia nieskrępowanej zabawy.
Czytaj więcej
AMSO wspiera akcję #LAPTOPDLAUCZNIA
Wprowadzenie szczególnych wytycznych odnoszących się do życia codziennego w stanie epidemicznym wymusza zmiany, które wpływają na nas wszystkich. Przede wszystkim sytuacja ta dotknęła uczniów, którzy rozpoczęli naukę zdalną. Niestety wiele z nich, przede wszystkim z rodzin wielodzietnych oraz zastępczych, nie ma wystarczającej ilości laptopów. Dlatego, gdy zgłosiła się do nas Fundacja Salvatti, od razu zdecydowaliśmy się wspomóc akcję #LAPTOPDLAUCZNIA. W tej inicjatywie zapewniamy dostawy sprzętu, a dodatkowo kilka dodatkowych sztuk komputerów od AMSO.
Czytaj więcej
pixel