Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Standardowe

( ilość produktów: 2012 )

Z naszego Bloga

Zobacz więcej postówLAPTOPY STANDARDOWE

Laptopy standardowe cechują się tradycyjną dla tego typu sprzętu mobilnego obudową złożoną z korpusu z klawiaturą i wieka, w którym umieszczono wyświetlacz. Jego wielkość decyduje o rozmiarach laptopa. W naszym sklepie znajdziecie laptopy standardowe większości liczących się marek: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, Hp, Lenovo, Panasonic, Samsung, Sony i Toshiba o przekątnych ekranów w zakresie 10,1" - 17,3". Zaopatrzone zostały w dyski HDD lub SDD i procesory AMD, Intel Atom, Intel Celeron, Intel Core 2 Duo, Inel Core i3, i5 lub i7.

LAPTOPY STANDADOWE - ZASTOSOWANIE

Laptopy standardowe można podzielić ogólnie na:

 • Laptopy standardowe do domu – uniwersalne, przeznaczone do użytku domowego. Ich najważniejszą cechą jest możliwość obsługiwania prostych aplikacji i gier, oglądania filmów w HD i odtwarzania muzyki, pozwalają też na swobodne surfowanie w Internecie. Laptopy standardowe sprawdzają się też jako doskonały sprzęt do nauki.
 • Laptopy standardowe do gier – wyposażone w dobry procesor i mocną, dedykowaną kartę graficzną. Zapewniają wysoką wydajność i pozwalają na płynną rozgrywkę w grach komputerowych. Laptopy standardowe do gier cechuje: duża ilość pamięci RAM, pojemne dyski oraz efektywne układy chłodzenia.
 • Laptopy standardowe biznesowe – są wśród nich zarówno tanie w eksploatacji modele do pracy biurowej, jak i wysokiej klasy sprzęt premium o nowoczesnych podzespołach, wzmocnionej obudowie i szerokiej funkcjonalności. Laptopy standardowe biznesowe wyposażone są z reguły w liczne porty pozwalające na wygodne podłączanie drukarki, dysku zewnętrznego, monitora, myszy, a także w czytnik linii papilarnych i modem LTE.

LAPTOPY STANDARDOWE - ROZMIARY

Laptopy standardowe posiadają rozmiary uwarunkowane przekątną ich ekranów:

 • laptopy standardowe z ekranami 11,6" i mniejszymi to lekkie i mobilne konstrukcje do podstawowych zastosowań.
 • laptopy standardowe z ekranami 13,3" lub 14" doskonałe do korzystania w podróży, w szkole czy w kawiarni.
 • laptopy standardowe 15,6"i lub 17" znajdują zastosowanie w domu lub w biurze.

LAPTOPY STANDARDOWE Z AMSO

Oferowane przez nas laptopy standardowe to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe laptopy standardowe z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Różnorodność standardowych laptopów poleasingowych

W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór standardowych laptopów poleasingowych, które są idealnym rozwiązaniem dla każdego szukającego niezawodnego i wydajnego sprzętu do codziennego użytku. Nasze laptopy standardowe do domu charakteryzują się:

 • Wysoką niezawodnością - pochodzą z dużych korporacji, gdzie regularnie wymienia się sprzęt na nowszy, dzięki czemu są one niewyeksploatowane i gotowe do użycia przez długi czas.
 • Wszechstronnością - nasze standardowe laptopy świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w pracy. Dają możliwość obsługi wielu aplikacji oraz gier, a także swobodne surfowanie po Internecie czy oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości.
 • Wysoką wydajnością - ekran o przekątnej od 10,1 do 17,3 cala, procesory AMD, Intel Atom, Intel Celeron, Intel Core 2 Duo, Intel Core i3, i5 lub i7 oraz dysk HDD lub SDD sprawiają, że nasze laptopy do codziennego użytku zapewniają płynną i efektywną pracę.

Kupując u nas, otrzymujesz gwarancję na 12 miesięcy. Standardowe laptopy oferujemy w różnych rozmiarach. To doskonałe i przystępne rozwiązanie, które zadowoli każdego użytkownika. Niezależnie od Twoich potrzeb, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów!

Dostosowanie standardowych laptopów poleasingowych do Twoich potrzeb

Wybierając laptopy standardowe do domu, gier czy do prowadzenia biznesu, każdy klient ma szansę na dostosowanie modelu do swoich potrzeb. Oferta standardowych laptopów poleasingowych obejmuje szeroki wybór urządzeń, które doskonale sprawdzają się w różnych warunkach. Przykładowo:

 • Laptopy standardowe do domu są idealne dla osób szukających niezawodnych i wydajnych komputerów do codziennych zadań, takich jak przeglądanie internetu, oglądanie filmów czy prace biurowe.
 • Laptopy standardowe do gier są wyposażone w odpowiednią grafikę i szybki procesor, również posiadają odpowiednie warunki do zagrania w najnowsze gry na rynku.
 • Laptopy standardowe biznesowe z kolei, oferują niezawodność i wydajność, z funkcjami zabezpieczającymi dane biznesowe oraz usprawniającymi komunikację miedzy pracownikami.

Dodatkowo, w zależności od preferencji użytkownika, oferujemy laptopy standardowe w różnych rozmiarach, aby sprostać wszelkim potrzebom i oczekiwaniom. Czy potrzebujesz komputera do pracy mobilnej, czy stacjonarnego – mamy coś dla Ciebie. Pamiętaj, że nieważne jakie są Twoje wymagania - my zawsze służymy pomocą w doborze idealnego laptopa poleasingowego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Standardowe laptopy poleasingowe to wybór wielu osób, gdyż świetnie poradzą sobie z codziennymi zadaniami, które stawiają przed nimi użytkownicy. Przeglądanie stron internetowych, korzystanie z aplikacji biurowych - są to przykłady czynności, które są dla nich bułką z masłem. Oprócz tego, standardowe laptopy poleasingowe mogą również odtwarzać różnego rodzaju multimedia - od muzyki, przez filmy, aż po proste gry. Ich wydajność jest wystarczająca, aby zapewnić płynną i komfortową pracę. Dzięki nim zadania, które wydawały się trudne, stają się o wiele prostsze. Zdecyduj się na standardowe laptopy poleasingowe i ciesz się swoją wymarzoną wydajnością!

Tak, standardowe laptopy poleasingowe często posiadają preinstalowany system operacyjny, przygotowany do użytku bez konieczności samodzielnej instalacji. Stanowi to dla wielu użytkowników znaczną wygodę i oszczędność czasu. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze jest to regułą. Rasowe komputery poleasingowe mogą być również sprzedawane bez systemu operacyjnego. W takim wypadku to kupujący decyduje, jaki system zainstaluje na urządzeniu. Wybór ten często zależy od personalnych preferencji, komfortu pracy lub specyfiki wykonywanych na komputerze zadań. Czy laptop poleasingowy posiada preinstalowany system operacyjny, zależy zatem od konkretnej oferty sprzedaży.

Standardowe laptopy poleasingowe mają różny czas pracy na baterii, który jest uzależniony od wielu czynników, takich jak model laptopa czy stan baterii. Generalnie, czas pracy na baterii w przypadku tych urządzeń wynosi od 2 do 4 godzin. Warto jednak pamiętać, że może się on zarówno skrócić, jak i wydłużyć, w zależności od trybu użytkowania komputera oraz ustawień zarządzania energią. Bez względu na to, czy korzystasz ze swojego laptopa do pracy, czy do rozrywki, optymalizacja ustawień energooszczędności może znacznie przedłużyć czas pracy na baterii. Zatem, mimo że standardowe laptopy poleasingowe mogą oferować czas pracy od 2 do 4 godzin, odpowiednie zarządzanie energią może pomóc w maksymalnym wykorzystaniu potencjału baterii.

pixel