EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Urządzenia Wielofunkcyjne

( ilość produktów: 29 )URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE

Urządzenia wielofunkcyjne to sprzęt łączący funkcjonalnie nie tylko drukarkę i ksero, ale także skaner i faks. Z tego powodu jest to doskonały wybór do biura czy firmy prowadzonej w domu. Warto zaznaczyć przy tym, że urządzenia wielofunkcyjne mogą się również przydać w celach prywatnych. Dzięki nim nie ma potrzeby chodzenia do punktów ksero, aby coś wydrukować lub zeskanować. Na rynku dostępne są dwa główne rodzaje takich sprzętów: urządzenia wielofunkcyjne oparte na drukarce laserowej i urządzenia atramentowe. W sklepie AMSO znajdziecie urządzenia wielofunkcyjne laserowe znanych producentów: Canon, HP, Kyocera, Lexmark, OKI, Ricoh, Samsung i Xerox.

JAKIE URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE DO BIURA?

Szukając modelu, który sprawdzi się w firmie, warto wybierać urządzenia wielofunkcyjne tanie w eksploatacji. Z tego względu większość przedsiębiorstw decyduje się na model z technologią laserową – to właśnie ona zapewnia najniższy koszt wydruku jednej strony, a przy tym gwarantuje najwyższą jakość i trwałość drukowanych dokumentów. Ważne są również odpowiednie, dopasowane do potrzeb firmy funkcje urządzenia i jego parametry.

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE - NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

  • Technologia druku – na rynku znajdują się wielofunkcyjne urządzenia atramentowe na kartridże oraz na tusz do samodzielnego uzupełniania, a także urządzenia laserowe z możliwością druku monochromatycznego lub kolorowego.
  • Rozdzielczość druku w czerni i w kolorze – wyrażana jest w jednostce dpi (ang. dots per inch). Od niej w dużej mierze zależy jakość wydruku – im większa rozdzielczość, tym dokładniejszy, wyższej jakości wydruk.
  • Szybkość wydruku w czerni i w kolorze – parametr ważny dla tych, którzy drukują w ilości kilkuset dokumentów dziennie.
  • Łączność – większość modeli łączy się z komputerem za pomocą przewodu USB. Gdy istnieje potrzeba stworzenia lokalnej sieci, urządzenie powinno posiadać złącze Ethernet tub Wi-Fi. Dzięki temu wielu pracowników będzie mogło jednocześnie korzystać z jednego urządzenia.
  • Poziom hałasu – praca drukarki może być uciążliwa, jeśli urządzenie jest zbyt głośne.
  • Rozdzielczość optyczna skanera – to ważny parametr, jeśli priorytetem jest jakość elektronicznych wersji dokumentów.
  • Zewnętrzny panel sterowania – wiele urządzeń wielofunkcyjnych pozwala na kopiowanie i skanowanie bez użycia komputera. Służy do tego panel sterujący, często wyposażony w dotykowy wyświetlacz. Ważne jest, by panel ten był intuicyjny i łatwy w obsłudze.
  • Funkcja faksu – jeśli w pracy biura korzysta się z faksu, należy upewnić się, czy model urządzenia jest w niego wyposażony.

POLEASINGOWE URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE Z AMSO

Oferowane przez nas poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne charakteryzują się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzą z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana sprzętu na nowocześniejszy. Dzięki temu urządzenia nie są wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji. Poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie.

pixel