Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komputery AMD

( ilość produktów: 53 )KOMPUTERY AMD

AMD od lat jest największym konkurentem Intela na rynku podzespołów komputerowych. Procesory AMD cechuje wysoka jakość i umiarkowana cena. Poleasingowe komputery AMD to produkty znanych marek: Acer, Dell, Fujitsu, HP i Lenovo. W naszym sklepie urządzenia te występują we wszystkich wersjach konstrukcyjnych: All-ln-One, Desktop Mini (DM), Micro/Mini/Tiny, SFF, Tower i Mini Tower. Poleasingowe komputery AMD posiadają wysokiej jakości procesory i perfekcyjnie dobrane, idealnie współpracujące z nim podzespoły. W oferowanych urządzeniach wykorzystano procesory 2- i 4-rdzeniowe.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ KOMPUTERY AMD?

Szerokie spektrum oferowanych przez firmę AMD procesorów sprawia, że komputery AMD może użytkować każdy typ konsumenta: począwszy od profesjonalistów i graczy, a skończywszy na przeciętnych użytkownikach pecetów. Bogactwo podaży sprawia, że AMD stał się najpoważniejszym konkurentem potentata na rynku procesorów - Intela.

KOMPUTERY AMD - NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY PROCESORÓW

Decydując się na zakup komputera z procesorem AMD powinniśmy dopasować do swoich potrzeb najważniejsze parametry urządzenia:

  • Częstotliwość taktowania – szybkość, z jaką działa CPU, która mierzona jest w GHz. To wielkość dynamiczna, procesor AMD reguluje ją biorąc pod uwagę temperaturę oraz ilość zadań.
  • Liczba rdzeni, czyli liczba procesorów w procesorze. Komputery AMD w naszym sklepie posiadają procesory 2- i 4-rdzeniowe. Dla przeciętnych użytkowników pecetów wartość ta nie jest tak istotna, jak częstotliwość taktowania.
  • Liczba wątków – dzięki technologii wielowątkowości, pojedyncze rdzenie CPU zachowują się jak dwa procesory logiczne w tym samym czasie pracujące nad różnymi zadaniami. Komputery AMD starszej generacji posiadają liczbę wątków równą ilości rdzeni procesora.
  • Pamięć podręczna – znana też jako pamięć cache. Procesor wykorzystuje ją do przechowywania często wykorzystywanych danych, którymi dzieli się z pamięcią RAM. Jej wielkość ma wpływ na szybkość pracy procesora AMD. Oferowane przez nas komputery AMD posiadają cache w granicach 4-12Mb.

KOMPUTERY AMD Z AMSO

Oferowane przez nas komputery AMD to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddajemy je dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe komputery AMD z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

pixel