EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o leasingu

Leasing w sklepie
logo
Drogi Kliencie w amso.pl wprowadziliśmy ofertę LEASINGU produktów oferowanych w sprzedaży.
RODZAJE LEASINGU
Leasing operacyjny - wyłącznie dla firm!

Jest to najpopularniejszy, najczęściej spotykany rodzaj leasingu. Charakteryzuje się prostotą księgowania i korzyściami podatkowymi. Kosztem uzyskania przychodu dla leasingobiorcy jest czynsz inicjalny, czyli wpłata początkowa oraz raty leasingowe w całości. Po zakończeniu umowy, która trwa najczęściej od 24 do 48 miesięcy, korzystający ma możliwość wykupić przedmiot, zazwyczaj za jego symboliczną wartość, np.: 1%.

Pożyczka leasingowa - wyłącznie dla firm!

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu lub zakupu na raty. Charakteryzuje się tym, że faktura zakupu wystawiana jest na Twoją firmę. Zakupywany środek trwały „wrzucisz” w koszty, jeśli jego wartość nie przewyższa 10 tys. netto, inaczej będziesz musiał go amortyzować. Na podstawie wystawionej faktury przez dostawcę na Twoją firmę dokonujemy płatności, a następnie spłacasz nam comiesięcznie raty, które nie stanowią kosztu uzyskania przychodu Twojej firmy. Udzielenie Pożyczki Inwestycyjnej możliwe jest na dowolny okres (3-24 miesięcy) oraz dowolny zakup.

JAK TO DZIAŁA
1

Wybierz produkt
w sklepie amso.pl

2

Sprawdź czy na karcie
produktu jest przycisk

Zakupy w ramach Leasingu możesz realizować jeżeli minimalna cena produktu to 500 zł netto. Klikając w przycisk przejdziesz na stronę LeaseLink - naszego partnera, który przygotuje ofertę dla Twojej firmy.
pixel