Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przewody i przejściówki

( ilość produktów: 80 )Najlepsze kable do monitora - sprawdź naszą ofertę

Uszkodzenia przewodów to bardzo częsta przyczyna usterek związanych z działaniem monitorów. Na szczęście nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam na przygotowanie kompleksowej oferty dla wszystkich osób szukających tego rodzaju części zamiennych. Sprawdź nasze kable do monitora i przekonaj się sam.

Oferujemy przede wszystkim sprzęt poleasingowy. Oznacza to, że przejściówki i przewody które możesz u nas zakupić, były już używane. Przez wzgląd na ten fakt są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Równocześnie zapewniamy, że wszystkie produkty oferowane w sklepie są w pełni sprawne. Dzięki temu możesz być pewny, że będą działać w prawidłowy sposób i mogą pełnić swoje funkcje przez bardzo długi czas.

Nasza oferta na przewody do monitora obejmuje między innymi kable typu DVI-DVI. Charakteryzują się wykonaniem z wytrzymałych elementów, więc będziesz mógł na nich polegać w każdych warunkach. Sprzedajemy także przejściówki HDMI, które są wymagane w przypadku użytkowania nowocześniejszych monitorów.

Przejściówki i kable - na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie przejściówki do monitora czy innych akcesoriów nie musisz zwracać dużej uwagi na właściwości poszczególnych produktów. Są to na tyle proste komponenty, że nie ma tutaj dużego miejsca na pomyłkę.

Dbamy o to, by zarówno użytkownicy starszych, jak i nowocześniejszych komputerów mogli znaleźć u nas coś dla siebie. Dlatego oprócz standardowych przewodów DVI-DVI i HDMI-HDMI można zakupić u nas także kable przejściówki pomiędzy różnymi typami złączy.

Wspieramy także nie tylko rozwiązania komunikacyjne. Jeżeli interesuje Cię przejściówka kabla zasilającego, to również znajdziesz ją w naszym asortymencie. Oferujemy oryginalne przewody od renomowanych producentów takich jak Dell, HP czy Lenovo. Jeżeli masz komputery tej marki, możesz być pewny, że zakupione u nas akcesoria będą w pełni kompatybilne. Więcej szczegółów znajdziesz na poszczególnych podstronach produktowych.

Poleasingowe przejściówki do monitora w niskich cenach

Nasza oferta jest zbyt rozbudowana i masz problemy ze znalezieniem konkretnego przewodu lub przejściówki? Wykorzystaj nasz system filtrowania, a szybko uporządkujesz interesujące Cię produkty. Kryteria według których możesz je posortować to między innymi zakres cen, producent, długość gwarancji i nie tylko. Możesz użyć także wyszukiwarki fraz, tak by wyświetlały Ci się tylko kable do monitora o określonej nazwie lub opisie.

Jeżeli nie jesteś pewien która przejściówka kabla zasilającego będzie odpowiednia do Twojego sprzętu, możesz skonsultować to z naszymi doradcami. Skontaktuj się z działem obsługi klienta za pośrednictwem telefonu lub maila. Odpowiemy wyczerpująco na wszystkie Twoje pytania i doradzimy wybór odpowiedniego produktu. Zakupione w ten sposób przejściówki na pewno będą przydatne.

Koniecznie sprawdź również inne akcesoria poleasingowe dostępne w ofercie naszego sklepu. Stale aktualizujemy asortyment i dodajemy do niego ciekawe nowości w atrakcyjnych cenach.

pixel