Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fujitsu Primergy

( ilość produktów: 11 )SERWERY FUJITSU PRIMERGY

Serwery Fujitsu Primegry to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm oraz dla oddziałów większych przedsiębiorstw. Systemy wieżowe Fujitsu Primegry TX są solidnymi, ekonomicznymi i niezawodnymi serwerami. Charakteryzują się prostą obsługą, niskim zużyciem energii i cichą pracą, w związku z czym mogą być obsługiwane przez pracowników bez przeszkolenia technicznego i używane w standardowych środowiskach biurowych. Niemal wszystkie serwery Fuijtsu Primergy TX mogą być instalowane w stelażu, co zapewnia lepszą elastyczność. W sklepie AMSO znajdziesz Fujitsu Primergy TX100 z czterordzeniowym procesorem Intel Xeon E3-1220 V2 i 12 GB DDR3 RAM.

SERWERY FUJITSU PRIMERGY TX DLA NIEWIELKICH FIRM

Serwery Fujitsu Primergy TX to wszechstronne, niedrogie, jednoprocesorowe platformy spełniające potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Serwery te są wyposażone w procesory z rodziny Intel Xeon E3, procesory Pentium lub Celeron oraz aż do 64 GB pamięci DDR3 dla obliczeń wymagających większej wydajności. Ich kompaktowa obudowa oferuje odpowiednie, przystępne cenowo połączenie pamięci masowej i skalowalności, niezbędne do wykonywania kluczowych zadań w firmach, umożliwiając obsługę do czterech dysków twardych 3,5 cala oraz do czterech gniazd PCI Gen3. Serwery Fujitsu Primergy TX są niezwykle łatwe w serwisowaniu dzięki obudowie bez wkrętów i szybko zwalnianym dyskom twardym. Cicha praca sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla biur i salonów.

SERWERY FUJITSU PRIMERGY TX - OSZCZĘDNE I CICHE

Serwery Fujitsu Primergy TX zostały wyposażone w unikatową funkcję 0-Watt, dzięki czemu po wyłączeniu w ogóle nie pobierają energii, przez co obniżają koszty eksploatacji i pozwalają lepiej chronić środowisko. Te wydajne serwery mają również inne zalety:

  • oferują większe bezpieczeństwo danych dzięki obsłudze pamięci ECC i opcjonalnej macierzy dyskowej RAID5/6.
  • są wyposażone w najwyższej klasy zasilacze o sprawności energetycznej 88%, co również obniża koszty ich eksploatacji.
  • pracują wyjątkowo cicho (poziom hałasu podczas pracy wynosi tylko 24dB).

SERWERY FUJITSU PRIMERGY Z AMSO

Oferowane przez nas serwery Fujitsu Primergy to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe serwery Fujitsu Primergy z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

pixel