EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drukarki i skanery

( ilość produktów: 149 )

Z naszego Bloga

Zobacz więcej postów

Drukarki poleasingowe to sprzęt dokładnie sprawdzony pod kątem przebiegu i stanu technicznego. Sprzęt tego typu to najczęściej urządzenia bardzo wydajne, a zarazem oferujące minimalne koszty wydruku. Większość oferowanego przez nas sprzętu oferuje wydruk poniżej 1 grosza lub w jego okolicach. Tonery do tego typu urządzeń są oczywiście w różnych wielkość dzięki temu kupując większe kasety nie musimy martwić się, że za chwilę nie będziemy mieli czym drukować. Drukarki w naszej ofercie są głównie laserowe, gdyż dzięki temu nic w nich nie zasycha i nawet po dłuższej przerwie drukarka drukuje tak jak na początku. Na produkt dajemy 12 miesięcy gwarancji z możliwością rozszerzenia nawet do 36. Zapraszamy.  

Drukarki poleasingowe

Zakupując tego typu sprzęt warto zwrócić uwagę na przebieg. Oczywiście większość pomyśli, że czym mniejszy tym lepszy. Oczywiście taka jest prawda, ale pamiętajmy o tym, że są to sprzęty klasy biznes i są przeznaczone do naprawdę wieloformatowego i długiego działania. Przykładowo 50 tysięcy to dużo czy mało? Można pomyśleć, że dużo wszak jedna ryza to 500 kartek, a jednak większość drukarek laserowych ma 60 tysięcy storn obciążenia miesięcznego. Oznacza to, że 50 tysięcy wydrukowanych kartek w czasie trwania leasingu to tak naprawdę rozgrzewka.

Do drukarek biznesowych trzeba podchodzić inaczej, gdyż po prostu cechują się one zupełnie innymi parametrami i podejściem. Zakupując drukarkę poleasingową otrzymujemy ją z tonerem startowym oscylującym w okolicach 10-20 % wypełnienia. Pełen toner standardowy to około 3000 kopi przy zaczernieniu 5%, a więc mamy jeszcze sporo odbitek do wykonania nim się skończy. Zakup tonerów nie jest drogi, gdyż wersje standardowe zamienników to koszt około 30 zł. Stąd łatwy przelicznik, że koszt wydruku wychodzi poniżej 1 grosza. Warto również wspomnieć, że nie warto bać się zamienników. Oczywiście te najtańsze za 10-15 zł mogą mieć problemy jednakże 30 zł to kwota nie duża, a w tej cenie można już znaleźć zamiennik bardzo dobrej klasy, który nie popsuje drukarki, a jakość wydruku będzie na najwyższym poziomie.  

Zakupując drukarkę poleasingową warto odwiedzić nasze sklepy lub napisać do naszych punktów maila, w celu doradzenia. Sprzęty bowiem mają różne formaty, charakteryzują się różną wielkością, szybkością drukowania i wieloma innymi czynnikami, którymi nasi sprzedawcy chętnie wyjaśnią i opowiedzą. Zapraszamy.
pixel