Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strefa gracza

EA Sports FC 24, czyli nowa FIFA nadchodzi
FIFA nie dogadała się z EA Sports. Dlatego zamiast FIFA 24 w tym roku na półki sklepowe trafi EA Sports FC 24. W związku ze zmianą nazwy szykują się technoligczne zmiany. EA zdradziło szczegóły, a my mamy je dla Was.
Czytaj więcej
Wybieramy kartę graficzną do komputera
Oprócz jednostki centralnej (CPU), procesor graficzny (GPU) ma największy wpływ na wydajność komputera do gier. GPU składa się z dodatkowego procesora, który pobiera dane z procesora i przekształca je na obrazy, które można renderować na ekranie.
Czytaj więcej
Recenzja gry: Grand Theft Auto V
Osobom, które nigdy nie słyszały o GTA podpowiem, że  jest to tytuł z otwartym światem. W poprzednich częściach wcielaliśmy się w jednego bohatera i przemierzaliśmy ulice miasta (a nawet miast), w celu wykonania misji, zarobienia pieniędzy czy zażycia nieskrępowanej zabawy.
Czytaj więcej
Komputer do gier dla gracza od AMSO
Komputer dla gracza, które znajdują się pod spodem tego materiału, to nowy dział w AMSO, w którym znajdziecie różne propozycje dla graczy. Są to różne warianty sprzętu doposażonego o karty graficzne, odpowiedni RAM i dyski twarde.
Czytaj więcej
Recenzja gry: Wiedźmin 3 Dziki Gon
Często zadajcie pytania, czy na naszych komputerach będą chodziły dane gry. Dzisiaj w lekturze na niedziele postanowiłem przetestować na jednym z naszych zestawów dla gracza, najbardziej wymagający tytuł ostatnich lat, a więc Wiedźmin 3.
Czytaj więcej
pixel