Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CyberPunk 2077 w AMSO

2020-12-11

Cyberpunk to tytuł odmieniany w ostatnich dniach przez wszystkie przypadki. Pojawia się na tapecie serwisów nawet nie związanych z grami. AMSO nie przeszło obok tego tytułu obojętnie i odpaliło sprzęt na sprzęcie dostępnym u nas.

Produkcję CDP testowaliśmy na urządzeniach, które umieściliśmy pod spodem materiału. Zapewniały bowiem one granie na wysokich detalach bez większego problemu. Stąd mamy pewność, że kupując maszynę z poniższej listy nie będziecie nią oraz dziełem CD Projekt rozczarowani. Testowaliśmy grę na najsłabszym systemie z naszej oferty- gtx 1060. Oznacza to, że czym wyżej tym oczywiście tytuł będzie jeszcze lepiej działał. 

Tylko dla przypomnienia nakreślę, że Cyberpunk 2077 to gra RPG z perspektyw FPP, a całość została osadzona w otwartym świecie okraszonym elementami FPS. Fabuła gry jest luźno oparta na na grze fabularnej o tym samym tytule i odbywa się metropolii zwanej Night City. Akcja została przeniesiona do roku 2077, gdzie władze nad światem przejęły megakorporacje, a ulice opanowały gangi. Ludzie również przystosowali się do nowego środowiska i modyfikują swoje ciała specjalnymi szczepami i modyfikacjami. My zaś wcielamy się w wykreowanego przez nas bohatera, który wywalony ze struktur korporacji musi od początku budować swoją pozycję. Na dodatek pewnego dnia wchodzimy w posiadanie chipu, który skrywa tajemnicę nieśmiertelności. W układzie scalonym została zapisana postać Johny;ego Silverhenda, przebojowego rocerboy’a, który zginął tragicznie w pierwszych latach XXI wieku. Niestety czasem przejmuje on kontrolę nad naszym podopiecznym, co nie zawsze jest dla nas dobre...

Od samego początku zabawy nasze decyzje będą miały wpływ gdzie rozpoczniemy przygodę oraz na misje, które otrzymamy wraz z rozwojem fabuły…

To tyle, gdyż scenariusz jest mocno rozbudowany i szkoda go psuć wyjawiając kolejne szczegóły. Poniżej przedstawiamy filmiki ukazujące jak w naszych laptopach do gier działa najnowsza produkcji Redów.

  

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020
pixel