EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Huawei

( ilość produktów: 16 )SMARTFONY HUAWEI

Huawei to chińskie przedsiębiorstwo, które jest jednym z największych producentów urządzeń mobilnych. Smartfony Huawei są dostępne w każdym segmencie cenowym – od modeli budżetowych po zaawansowane technologicznie urządzenia. Charakteryzują je wydajne podzespoły, bardzo dobre ekrany i aparaty mobilne. W sklepie AMSO zaopatrzysz się w smartfony Huawei z serii Y, P i MATE napędzane procesorami HiSilicon Kirin i MediaTek MT z 2, 6 i 8 rdzeniami, taktowanymi w zakresie 1200 - 2400 MHz. Urządzenia posiadają duże, czytelne wyświetlacze o przekątnych od 4,5 do 6" w technologii LCD IPS lub OLED oraz pamięć RAM 1 - 6GB.

MULTIMEDIALNE SMARTFONY HUAWEI

Smartfony Huawai dają dostęp do wielu aplikacji i gier, czytelni e-booków czy kanałów telewizji internetowej lub streamingowych. Są doskonałym narzędziem do tworzenia grafiki lub edycji zdjęć. Smartfony Huawei, dzięki swojemu bogatemu wyposażeniu, mogą zastąpić w każdym domu wiele urządzeń elektronicznych. Ich dużą zaletą są zaawansowane technicznie aparaty fotograficzne.

SMARTFONY HUWEI - MISTRZOWIE FOTOGRAFII

Smartfony Huawei są wspaniałymi i użytecznymi towarzyszami w każdej sytuacji. Umożliwiają dokumentowanie ważnych chwil przy pomocy nowoczesnego aparatu fotograficznego, w jaki wyposażono wszystkie urządzenia marki. Zdjęcia wykonane za pomocą smartfonów Huawei są bardzo wyraźne oraz pełne kolorów. Możliwe jest to dzięki stosowaniu przez producenta najnowszych innowacyjnych technologii tak w sferze optyki, jak i podzespołów elektronicznych.

SMATRFONY HUWEI - JAKOŚĆ OBRAZU JAK W KINIE

Smartfony Huawei są wyposażone w duże wyświetlacze, które sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest bardzo wygodne. Ekrany z odpowiednio dobraną przekątną doskonale się sprawdzają podczas oglądania filmów lub telewizji internetowej. Wyraźny wyświetlacz znajdzie też zastosowanie w samochodzie - można na nim uruchomić aplikacje nawigującą, która znacznie ułatwi jazdę.

SMARTFONY HAUAWEI Z AMSO

Oferowane przez nas poleasingowe smartfony Huawei to urządzenia charakteryzujące się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzą z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana sprzętu na nowocześniejszy. Dzięki temu smartfony Huawei nie są wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się w codziennym użytkowaniu. Poleasingowe smartfony Huawei z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy gwarancji do 12 miesięcy.

pixel