Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komputery Desktop Mini

( ilość produktów: 168 )KOMPUTERY DESKTOP MINI

Komputery Desktop Mini, podobnie jak Micro czy USFF, przeznaczone są do płyt głównych ITX, a więc znacznie mniejszych od powszechnie używanego w komputerach stacjonarnych standardu ATX. W związku z tym komputery Desktop Mini odznaczają się niewielkimi gabarytami, co pozwala nam zaoszczędzić miejsce na biurku, a nawet umieścić urządzenie w miejscu, które dla komputera o normalnej wielkości byłoby nieosiągalne. Komputery Deskop Mini mogą bez problemu pracować zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

KOMPUTERY DESKOP MINI - WYGODNA UŻYTKOWANIA

Komputery Desktop Mini na frontowym panelu posiadają najczęściej używane porty. Dzięki temu dostęp do nich jest bardzo łatwy:

  • Wyjście audio pozwala na szybkie i wygodne podłączanie słuchawek, bez konieczności każdorazowego przestawiania peceta, aby dostać się do złącz na tyle obudowy.
  • Port USB - usytuowanie go na przednim panelu sprawia, że użytkownik może szybko i wygodnie podłączy.
  • Dowolne urządzenie peryferyjne, np. zewnętrzny dysk HDD, pendrive'a czy smartfona.

KOMPUTERY DESKOP MINI - SZYBKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Komputery Desktop Mini wyposażone są z reguły w dysk SSD, którego jedną z zalet jest brak ruchomych części. Charakteryzują się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych, cichą pracą i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

ŁATWE POŁĄCZENIE Z MULTIMEDIAMI

Komputery Desktop Mini łączą się z monitorem, kinem domowym czy projektorem dzięki złączu DisplayPort. Interfejs opracowany został przez VESA i wspiera rozdzielczości rzędu 4K przy wysokiej częstotliwości odświeżania. Port ten stosuje się niemal we wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, takich jak tablety, laptopy, stacje robocze, monitory czy karty graficzne, przez co masz pewność, że będą one kompatybilne z Twoim Desktop Mini.

KOMPUTERY DESKTOP MINI Z AMSO

Oferowane przez nas komputery Desktop Mini to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji

Poleasingowe komputery Desktop Mini z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Zalety komputerów Desktop Mini w codziennej pracy

Zalety komputerów typu desktop mini w codziennej pracy są nie do przecenienia. Dzięki swojej kompaktowej budowie, komputery mini idealnie wpasowują się w każde wnętrze, niezależnie od jego wielkości. Ich małe rozmiary pozwalają zaoszczędzić cenne miejsce na biurku, co jest niezwykle ważne zarówno w biurze, jak i w domowym gabinecie. Desktop mini ze względu na swoją funkcjonalność i wydajność stanowią doskonałe narzędzie do pracy. Są wyposażone w dyski SSD, które gwarantują szybki i niezawodny dostęp do danych. To sprawia, że komputery mini są niezastąpione w sytuacjach, gdy tempo pracy jest kluczem do sukcesu. Co więcej, komputery te wyposażone są w różnego rodzaju porty, co ułatwia podłączenie dodatkowych urządzeń, takich jak zewnętrzne dyski twarde, myszki czy klawiatury.

Desktop mini dają możliwość podłączenia do wielu urządzeń multimedialnych dzięki złączom DisplayPort. To oznacza, że bez problemu można je połączyć z monitorem, projektorem, czy telewizorem, zwiększając tym samym komfort i efektywność pracy. Komputery mini to kompaktowe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i wydajność. Ich zalety sprawiają, że są niezastąpione zarówno w pracy biurowej, jak i domowej. Dzięki nim nie tylko zaoszczędzisz miejsce, ale także zyskasz niezawodne i wydajne narzędzie do pracy.

Wybierz wydajny Mini PC dla siebie

Wybór odpowiedniego mini komputera to klucz do zadowolenia z pracy czy rozrywki. W naszej ofercie znajdują się mini pc o różnorodnych specyfikacjach, dzięki czemu każdy będzie mógł dopasować model do swoich indywidualnych potrzeb. Mini komputery są idealne dla osób, które cenią sobie oszczędność miejsca i wygodę użytkowania.

Podczas wyboru mini pc, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim, na rodzaj i ilość portów, którymi dysponuje dany model - im więcej i różnorodniejszych, tym łatwiej podłączysz do niego potrzebne Ci akcesoria. Ważna jest również wydajność dysku twardego – modele z dyskiem SSD gwarantują bardzo szybki dostęp do danych. Pamiętaj też o tym, że odpowiedni mini komputer powinien obsługiwać technologię DisplayPort, aby bez problemu podłączyć go do monitora czy telewizora.

Wybierając obudowę komputera typu Desktop Mini, istotne jest uwzględnienie kilku kluczowych czynników. Pierwszy to rozmiar i kształt obudowy - powinny one pasować do miejsca, w którym planujesz umieścić komputer. Kolejnym ważnym elementem jest możliwość montażu dodatkowych urządzeń, takich jak dyski twarde czy napędy optyczne. Dostępność odpowiedniej liczby portów i złączy to także istotna kwestia - muszą one spełniać Twoje wymagania dotyczące podłączenia różnych urządzeń zewnętrznych. Na koniec warto sprawdzić, czy wybrana obudowa jest zgodna z modelem płyty głównej, który planujesz zamontować w swoim nowym komputerze.

W przypadku komputerów mini-desktopowych możliwości rozbudowy mogą być różne w zależności od konkretnego modelu. Wiele z nich posiada wolne gniazda, które umożliwiają instalację dodatkowych dysków twardych czy pamięci RAM. Niektóre modele oferują także miejsce na karty rozszerzeń, co pozwala na ulepszenie funkcjonalności komputera. Ważnym aspektem jest również sprawdzenie dostępnych złącz - ich ilość i typy decydują o możliwości podłączenia monitora, klawiatury, myszy czy innych urządzeń peryferyjnych. Pamiętaj jednak, że obudowa mini-desktopowa ma ograniczoną przestrzeń, więc każda rozbudowa powinna być dokładnie przemyślana.

Zachowanie komputera Desktop Mini w doskonałym stanie technicznym wymaga kilku kluczowych praktyk. Przede wszystkim, regularne czyszczenie urządzenia jest niezbędne do zapobiegania nagromadzeniu kurzu i innego brudu, które mogą zakłócać prawidłowe działanie. Sprężone powietrze lub miękka szczoteczka to idealne narzędzia do tego zadania. Kolejnym istotnym elementem jest wentylacja obudowy komputera - powinna być ona zawsze utrzymana w czystości i wolna od przeszkód blokujących przepływ powietrza. Dodatkowo, aby uniknąć nadmiernego nagrzewania się komputera, warto umieścić go w dobrze wentylowanym miejscu. Pamiętaj również o regularnych aktualizacjach oprogramowania i systemu operacyjnego, co zapewni najwyższą wydajność oraz bezpieczeństwo.

pixel