Odkryj wyjątkowe okazje podczas Black Week - Oszałamiające promocje czekają na Ciebie!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Laptopy do brudnej roboty

( ilość produktów: 40 )

Laptop do brudnej robotyLAPTOPY ODPORNE NA WARUNKI ZEWNĘTRZNE

Laptopy do brudnej roboty - tak nazwaliśmy grupę jednostek stworzonych z myślą o pracy w wyjątkowo niesprzyjających wszelkim urządzeniom elektronicznym warunkach. Upał, deszcz, mróz, pył i piasek - wszystko to są czynniki, które spowodować mogą niechybną awarię. Mimo to pracownicy budów, warsztatów samochodowych, naukowcy pracujący w terenie czy wreszcie żołnierze potrzebują wysokiej jakości, mocnych laptopów, które będą niezawodne w ich pracy. Do grupy takich urządzeń zaliczamy laptopy do brudnej roboty, które określa się mianem „rugged”, czyli pancerne. W naszym sklepie zaopatrzycie się w laptopy pancerne marki Dell i Panasonic z matrycami o przekątnych 10,1" - 15,6".

LAPTOPY DO BRUDNEJ ROBOTY Z DOSKONAŁYMI PODZESPOŁAMI

Laptopy do brudnej roboty Panasonic Toughbook posiadają procesory Intel Core 2 Duo oraz Intel Core i5 taktowane w granicach 2260 - 2700 GHz z pamięcią podręczną 2 - 4 MB. Laptopy do brudnej roboty zaopatrzone są w dyski SSD o pojemności 120 - 256 GB, pamięci RAM 4 - 8 GB oraz karty graficzne Intel HD Graphics 3000 lub 4000.

LAPTOPY DO BRUDNEJ ROBOTY - NIEZWYKŁA WYTRZYMAŁOŚĆ

Laptopy do brudnej roboty przeznaczone są do pracy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nieprzeciętna wytrzymałość. Nie obawiają sie wysokich temperatur, wody czy upadku ze sporej wysokości. Uwagę zwraca już sama ich obudowa - wzmocniona i uszczelniona, wykonana z magnezu i aluminium, a więc materiałów wiele razy mocniejszych od plastiku. Niecodzienność tego sprzętu nie kończy się tylko na jego wytrzymałości mechanicznej. Laptopy do brudnej roboty występują też w wersjach, które bez problemu działają zarówno przy temperaturze poniżej -20 °C, jak i wtedy, kiedy są nagrzane do 60 °C, a ich ekrany zostały tak skonstruowane, że da się z nich korzystać nawet w pełnym słońcu.

LAPTOPY DO BRUDNEJ ROBOTY Z AMSO

Oferowane przez nas laptopy do brudnej roboty to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe laptopy do brudnej roboty z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

pixel