EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Laptopy do brudnej roboty

( ilość produktów: 34 )

Laptop do brudnej robotyLAPTOPY ODPORNE NA WARUNKI ZEWNĘTRZNE

Laptopy do brudnej roboty - tak nazwaliśmy grupę jednostek stworzonych z myślą o pracy w wyjątkowo niesprzyjających wszelkim urządzeniom elektronicznym warunkach. Upał, deszcz, mróz, pył i piasek - wszystko to są czynniki, które spowodować mogą niechybną awarię. Mimo to pracownicy budów, warsztatów samochodowych, naukowcy pracujący w terenie czy wreszcie żołnierze potrzebują wysokiej jakości, mocnych laptopów, które będą niezawodne w ich pracy. Do grupy takich urządzeń zaliczamy laptopy do brudnej roboty, które określa się mianem „rugged”, czyli pancerne. W naszym sklepie zaopatrzycie się w laptopy pancerne marki Dell i Panasonic z matrycami o przekątnych 10,1" - 15,6".

LAPTOPY DO BRUDNEJ ROBOTY Z DOSKONAŁYMI PODZESPOŁAMI

Laptopy do brudnej roboty Panasonic Toughbook posiadają procesory Intel Core 2 Duo oraz Intel Core i5 taktowane w granicach 2260 - 2700 GHz z pamięcią podręczną 2 - 4 MB. Laptopy do brudnej roboty zaopatrzone są w dyski SSD o pojemności 120 - 256 GB, pamięci RAM 4 - 8 GB oraz karty graficzne Intel HD Graphics 3000 lub 4000.

LAPTOPY DO BRUDNEJ ROBOTY - NIEZWYKŁA WYTRZYMAŁOŚĆ

Laptopy do brudnej roboty przeznaczone są do pracy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nieprzeciętna wytrzymałość. Nie obawiają sie wysokich temperatur, wody czy upadku ze sporej wysokości. Uwagę zwraca już sama ich obudowa - wzmocniona i uszczelniona, wykonana z magnezu i aluminium, a więc materiałów wiele razy mocniejszych od plastiku. Niecodzienność tego sprzętu nie kończy się tylko na jego wytrzymałości mechanicznej. Laptopy do brudnej roboty występują też w wersjach, które bez problemu działają zarówno przy temperaturze poniżej -20 °C, jak i wtedy, kiedy są nagrzane do 60 °C, a ich ekrany zostały tak skonstruowane, że da się z nich korzystać nawet w pełnym słońcu.

LAPTOPY DO BRUDNEJ ROBOTY Z AMSO

Oferowane przez nas laptopy do brudnej roboty to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe laptopy do brudnej roboty z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Wytrzymałe laptopy do pracy w ekstremalnych warunkach

W naszej ofercie znajdują się laptopy odporne na warunki zewnętrzne, stworzone specjalnie z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach. Te wytrzymałe laptopy doskonale sprawdzą się nawet podczas brudnej roboty, czyli kiedy ważne jest niezawodne i bezproblemowe działanie sprzętu w obliczu stawianych mu trudności, jak piasek, deszcz, czy wysoka temperatura. Nasza oferta to przede wszystkim:

  • Laptopy do brudnej roboty ze specjalnie wzmocnioną i uszczelnioną obudową - wykonaną z magnezu i aluminium, które są znacznie mocniejsze od plastiku.
  • Laptopy odporne na warunki zewnętrzne, które bez problemu działają przy temperaturze poniżej -20 °C, jak i wtedy, kiedy są nagrzane do 60 °C. Mają one specjalnej konstrukcji ekrany, które są widoczne nawet pod bezpośrednim nasłonecznieniem.
  • Wytrzymałe laptopy wyposażone w najwyższej jakości podzespoły - procesory Intel Core, pamięci RAM na poziomie 4-8 GB, a także dyski SSD o pojemności 120-256 GB.

Dzięki tym cechom, laptopy do brudnej roboty z naszej oferty to niezastąpione narzędzie dla osób pracujących w trudnych warunkach zewnętrznych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując im sprzęt, który będzie niezawodnym partnerem podczas najcięższych zadań.

Idealne rozwiązania do pracy na zewnątrz: wodoodporne i pyłoszczelne laptopy

Wiodącym trendem w świecie rozwiązań technologicznych dla pracy na świeżym powietrzu są laptopy wodoszczelne oraz laptopy pyłoszczelne. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę takich urządzeń, które zdecydowanie zwiększają wydajność i bezpieczeństwo pracy w nieprzewidzianych warunkach. Szukając idealnego sprzętu, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych cech.

Przede wszystkim, laptopy wodoszczelne. To urządzenia, które charakteryzują się wytrzymałością na wpływ wody - od drobnych kropel po intensywne opady. Dzięki temu możemy pracować nawet podczas deszczu czy w wilgotnych warunkach. Kolejnym rozwiązaniem są laptopy pyłoszczelne, które odznaczają się odpornością na drobiny kurzu czy piasku. Zapewnia to bezproblemowe funkcjonowanie programów i sprzętu nawet w miejscach o wysokim zapyleniu. Ponadto, nasze wodoszczelne laptopy są także przystosowane do pracy w skrajnych temperaturach - zarówno niskich jak i wysokich. To zaawansowane technologicznie urządzenia, które są niezastąpione podczas pracy na zewnątrz. Nasza oferta jest starannie dobrana, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom i warunkom, w jakich można się znaleźć.

Laptopy do brudnej roboty są wyjątkowo dostosowane do surowych warunków pracy. Są stworzone z myślą o profesjonalistach, którzy swoje zadania wykonują w miejscach narażonych na czynniki takie jak upał, deszcz, mróz, a także ekstremalne zanieczyszczenia, jak pył czy piasek. Solidna obudowa wykonana z magnezu i aluminium zapewnia wszechstronną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, komputery te posiadają uszczelnienia chroniące przed wilgocią i kurzem. Dostosowanie laptopów do brudnej roboty do tak niesprzyjających warunków pracy sprawia, że są one niezastąpione dla pracowników w terenie.

Laptopy do brudnej roboty są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach, a jednym z aspektów, na które zwraca się szczególną uwagę, jest czas pracy na baterii. Większość z nich jest wyposażona w baterie o dużej pojemności, co pozwala na pracę od 2 do 4 godzin bez konieczności podłączania do zasilania. Trzeba jednak pamiętać, że czas pracy na baterii może się różnić w zależności od konkretnego modelu laptopa do brudnej roboty. W niektórych przypadkach bateria może wytrzymywać nawet dłużej. Warto zatem przed zakupem sprawdzić, jaki czas pracy na baterii oferuje dany model, aby upewnić się, że spełni nasze oczekiwania pod tym względem.

Laptopy do brudnej roboty, z wytrzymałej obudowy, często mają ekrany konkretnej specyfikacji, aby sprostać wyzwaniom wynikającym z trudnych warunków pracy. Rozmiar ekranów w tych laptopach zazwyczaj mieści się w przedziale od 11 do 16 cali. Specyfikacja ekranów może obejmować różne rodzaje rozdzielczości natywnych - najczęściej spotykanymi są 1366 x 768 pikseli oraz 1024 x 768 pikseli. W niektórych modelach laptopy do brudnej roboty wyposażone są również w ekrany dotykowe. Dzięki nim obsługa urządzenia staje się łatwiejsza, nawet w bardzo niekorzystnych warunkach.

pixel