Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Radeon czy nVidia - którą kartę graficzną wybrać?
Karty graficzne to jedne z najważniejszych podzespołów komputerowych. Decydują one o jakości i płynności wyświetlania obrazu na monitorze, a tym samym o komforcie pracy i rozrywki. Na rynku istnieje wielu producentów kart graficznych, ale dwie firmy wyróżniają się na tle konkurencji: AMD oraz nVidia. Porównajmy je!
Czytaj więcej
Microsoft Surface Laptop 3 15' recenzja
Microsoft Surface Laptop 3 15” z procesorem i5 to sprzęt typowo biznesowy. Typowo, gdyż wersje z procesorami Intel nie były do kupienia w sklepach konsumenckich. Microsoft zdecydował, że będą one sprzedawane tylko korporacją.
Czytaj więcej
Dell Latitude 7420 recenzja
Jako bezpośredni następca modelu Latitude 7410 z 2020 roku, Latitude 7420 z 2022 roku przynosi szereg zmian zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jedynie projekt obudowy pozostaje taki sam, z wyjątkiem kolorystyki i tekstury.
Czytaj więcej
Apple MacBook Pro A2251 2020 r. recenzja
Nowa generacja MacBooka Pro 13 kontynuuje tradycję marki, dostarczając użytkownikom wydajności, elegancji i innowacji. Zestawiając potężny procesor, szybki dysk SSD oraz wysokiej jakości ekran, laptop ten zdaje się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Czytaj więcej
pixel