Odkryj wyjątkowe okazje podczas Black Week - Oszałamiające promocje czekają na Ciebie!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozostałe stacje robocze

( ilość produktów: 1 )POZOSTAŁE STACJE ROBOCZE

W kategorii "Stacje robocze" oferujemy stacje robocze Lenovo, HP, Dell i Fujitsu. W tej podkategorii zgromadziliśmy stacje robocze innych producentów, które łączą: wysoką wydajność, szybkość i zdolność do wielowątkowego, równoległego przetwarzania danych. Stacje robocze wykonane zostały przeważnie w obudowach typu Tower, ale zdarzają się też modele przenośne, do których zbudowania wykorzystano płyty główne np. w standardzie ITX. O szybkości stacji decyduje ich sprawność i rodzaj zastosowanych procesorów. W średniej klasy stacjach występują z reguły procesory z rodziny Intel Xeon z czterema lub sześcioma rdzeniami.

CZYM RÓŻNI SIĘ STACJA ROBOCZA OD PECETA?

Współczesne komputery można podzielić na kilka umownych kategorii:

  • Pecety biurowe.
  • Komputery do zastosowań domowych.
  • Jednostki gamingowe przeznaczone do złożonych gier.
  • Serwery.

Zupełnie oddzielną grupą są stacje robocze. To komputery do profesjonalnych zadań specjalnych. Ich podzespoły posiadają wyjątkowe parametry i spełniają nieraz bardzo wyśrubowane normy jakościowe. Zadaniem stacji roboczych jest zapewnienie, że specjalista będzie mógł wykonać swoją pracę możliwie najsprawniej, a gromadzone przez niego dane będą maksymalnie bezpieczne.

DO JAKICH PRAC PRZEZNACZONE SĄ STACJE ROBOCZE?

Do najczęściej prowadzonych prac na stacjach roboczych można zaliczyć:

  • obróbkę zdjęć o bardzo wysokiej rozdzielczości.
  • montaż wideo i audio.
  • projektowanie wspomagane komputerowo (CAD – Computer-aided Design).
  • komputerowe wspomaganie prac inżynierskich (CAE – Computer Aided Engineering).
  • modelowanie i wizualizowanie 3D, także przy użyciu technologii rzeczywistości wirtualnej (VR).
  • zarządzanie cyklem życia produktu (PLM – Product Lifecycle Management), wykonywanie symulacji naukowych lub przetwarzanie bardzo dużych ilości danych.

STACJE ROBOCZE Z AMSO

Oferowane przez nas stacje robocze to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi on z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO stacje robocze poddajemy dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe stacje robocze z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

pixel