Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komputery Intel Core i9

( ilość produktów: 4 )

Wydajne komputery Intel Core i9 dla profesjonalistów

Komputer i9 to wybór profesjonalistów poszukujących niezawodności i wysokiej wydajności. W AMSO oferujemy gamę komputerów o doskonałej wydajności, dostosowanych do różnych zastosowań. Te komputery, oparte na procesorach Intel Core i9, wyznaczają nowe standardy w dziedzinie obliczeń wielowątkowych, umożliwiając płynną pracę nawet przy najbardziej wymagających projektach.

Komputer Core i9 zachwyca nie tylko swoją wydajnością, ale również niezawodnością. Są to komputery, które są idealne do obsługiwania skomplikowanych aplikacji i procesów, zarówno dla profesjonalistów, jak i dla entuzjastów. Technologia Hyper-Threading obecna w komputerach intel i9 umożliwia efektywne zarządzanie zasobami, zapewniając płynną i szybką pracę. Bez względu na to, czy jesteś grafikiem, inżynierem, programistą, czy entuzjastą gier, znajdziesz idealny dla siebie komputer z i9 w naszej ofercie. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych modeli i znajdź komputer i9, który jest idealny dla Twoich potrzeb.

Dopasuj swój komputer z procesorem Intel Core i9 do potrzeb

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego sprzętu? Dobierz swój komputer z procesorem Intel Core i9 zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne modele, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, którego praca wymaga dużych mocy obliczeniowych, czy też entuzjastą gier, u nas znajdziesz komputer z procesorem Intel Core i9 idealnie pasujący do Twoich wymagań. Oferujemy modele z procesorami od 7 do 10 generacji!

W naszej ofercie mamy szerokie spektrum konfiguracji. Możliwość dostosowania mocy obliczeniowej, pamięci, przechowywania czy kart graficznych sprawia, że każdy może skonfigurować swój komputer z procesorem i9 do swoich indywidualnych potrzeb. Właściwości jakie oferuje komputer Intel Core i9, takie jak technologia Hyper-threading, sprawiają że te komputery są niezwykle wydajne i niezawodne. Naszą listę udogodnień zamykają:

  • Możliwość wyboru procesora z wyższą liczbą rdzeni,
  • Opcja poszerzenia RAM dla lepszej obsługi wielozadaniowości,
  • Dyski SSD o różnej pojemności, umożliwiające szybkie ładowanie aplikacji i gier,
  • Możliwość dodania karty graficznej spełniającej Twoje wymagania,
  • Wielość portów wejścia/wyjścia dla kompleksowej łączności.

A zatem, niezależnie od Twoich potrzeb, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas komputer Intel Core i9, którego szukasz. Skonfiguruj swój wymarzony komputer już dziś!

Komputery z procesorem Intel Core i9 są doskonałym wyborem dla graczy. Procesory te charakteryzują się wysoką wydajnością, umożliwiając płynne działanie nawet najbardziej wymagających gier. Wysoka szybkość taktowania oraz liczba rdzeni zapewniają optymalizację zarówno dla gier jedno- jak i wielowątkowych. Dodatkowo, maszyny z tym procesorem często są wyposażone w dedykowane karty graficzne, które znacznie poprawiają jakość grafiki i detali w grach. Dzięki temu możemy cieszyć się nie tylko płynną rozgrywką, ale także niesamowitymi efektami wizualnymi.

W przypadku komputerów wyposażonych w procesor Intel Core i9, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o czas działania baterii. Warto zauważyć, że procesory Intel Core i9 są najczęściej stosowane w komputerach stacjonarnych, które nie posiadają baterii i są podłączone do stałego źródła zasilania. Jednakże, jeśli mówimy o laptopach z tym typem procesora, czas pracy na baterii będzie zależał od wielu czynników - m.in. od modelu laptopa, wielkości ekranu czy intensywności użytkowania. Należy pamiętać, że procesory Intel Core i9 to jedne z najbardziej wydajnych układów na rynku, co może wpływać na szybsze zużycie energii.

Komputery z procesorem Intel Core i9 to jedne z potężniejszych podzespołów wśród maszyn komputerowych. Dzięki swojej imponującej wydajności, doskonale nadają się do wielu zadań wymagających dużej mocy obliczeniowej. Przykładowo, jeśli zajmujesz się profesjonalną edycją video lub renderowaniem grafiki 3D, procesor Intel Core i9 zapewni Ci płynność i szybkość działania nawet najbardziej zaawansowanych programów. Ponadto, dla osób pracujących w branży IT, zwłaszcza tych zajmujących się programowaniem czy projektowaniem stron internetowych, komputer z tym procesorem jest wręcz niezbędny. To gwarancja bezproblemowego korzystania z różnych narzędzi deweloperskich oraz płynnej pracy nad skomplikowanymi projektami.

pixel