EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wydajne stacje robocze

( ilość produktów: 37 )WYDAJNE STACJE ROBOCZE

Laptopy-stacje robocze (workstation) przeznaczone są do wykonywania profesjonalnych zadań specjalnych. Z tego powodu wyposażono je w szybkie, wydajne procesory z dużą pamięcią podręczną i kilkoma rdzeniami. Wszystkie nasze laptopy-stacje robocze posiadają od 2 do 6 rdzeni, pojemną pamięć RAM wielkości nawet do 16GB i duże dyski SSD o pojemności do 1TB. Urządzenia marki Dell, Apple, Fujitsu, HP i Lenovo pracują pod następującymi systemami operacyjnymi: Mac OS Big Sur, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Windows 10 Home PL lub Windows 10 Professional PL.

LAPTOPY-STACJE ROBOCZE. URZĄDZENIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Laptopy-stacje robocze służą do realizowania bardzo wymagających zadań, do których należą m.in:

 • obróbka zdjęć o bardzo wysokiej rozdzielczości.
 • montaż wideo i audio.
 • projektowanie wspomagane komputerowo (CAD – Computer-aided Design).
 • komputerowe wspomaganie prac inżynierskich (CAE – Computer-aided Engineering).
 • modelowanie i wizualizowanie 3D, także przy użyciu technologii VR (rzeczywistości wirtualnej).
 • zarządzanie cyklem życia produktu (PLM – Product Lifecycle Management).

LAPTOPY-STACJE ROBOCZE. WAŻNE CECHY

Jakie cechy powinny posiadać podzespoły dobrej stacji roboczej?

 • Procesor: płynność pracy z wieloma aplikacjami.
 • Pamięć RAM: nie tylko wydajność, ale także wbudowany mechanizm korekcji błędów.
 • Karta graficzna: jakość komponentów, trwałość, niezawodność, dłuższy cykl życia, przystosowanie do pracy z nowoczesnymi aplikacjami.
 • Matryca: do wymagających i mniej wymagających prac graficznych lub projektów inżynierskich.
 • Rozmiar i waga: wzmocnienia obudowy, odpowiedni stopień mobilności.
 • Pamięć masowa: pojemność, bezpieczeństwo, szybkość zapisu i odczytu danych.

LAPTOPY-STACJE ROBOCZE Z AMSO

Oferowane przez nas laptopy-stacje robocze to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe laptopy-stacje robocze z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Komfort i wydajność pracy dzięki laptopom stacjom roboczym

Jako specjaliści w sektorze IT, wiemy jak ważna jest wydajność i mobilność w miejscu pracy. Dlatego oferujemy przenośne stacje robocze, które są niczym najlepszej jakości laptopy robocze. Wybierając nasze laptopy stacje robocze, zyskujesz nie tylko wydajne urządzenie, ale również możliwość pracy gdziekolwiek chcesz.

Nasza przenośna stacja robocza zapewni Ci wyjątkowy komfort pracy. Wydajność, którą oferują nasze laptopy robocze, wynika z szybkich procesorów i dużej pamięci RAM, które zostały starannie dobrane, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej intensywnej pracy. Jakiekolwiek byłyby Twoje potrzeby, nasze stacje robocze laptopy są idealnym rozwiązaniem. Równocześnie cieszą się one dużą popularnością wśród profesjonalistów szukających niezawodnego sprzętu, który spełni ich oczekiwania w każdym aspekcie. Przy wyborze laptopa roboczego warto pamiętać, że to inwestycja, która przyniesie Ci korzyści w długim terminie. Nasze przenośne stacje robocze to przede wszystkim gwarancja wydajności, stabilności oraz komfortu, które są kluczowe w codziennej pracy.

Niezawodność i funkcjonalność mobilnych stacji roboczych

Nasze mobilne stacje robocze to gwarancja niezawodności, której oczekujesz, połączona z funkcjonalnością przewyższającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jak niewiele urządzeń na rynku, laptop stacja robocza, który oferujemy, obejmuje w sobie przenośność, uniwersalność w użyciu oraz bogate możliwości, które dostarczy Ci niezwykle efektywna, mobilna stacja robocza.

Z naszą ofertą masz pewność, że każda chwila spędzona na pracy przy naszych produktach jest inwestycją w Twoją wydajność. Mobilna stacja robocza ta cechuje się nie tylko wyjątkową wytrzymałością, ale i bogatą funkcjonalnością. Czy to jesteś grafikiem, inżynierem czy programistą - nasze mobilne stacje robocze zaspokoją Twoje potrzeby. Uniwersalność oferowanych przez nas laptopów stacji roboczych sprawia, że niezależnie od miejsc, w których będziesz pracować, za każdym razem będziesz mógł polegać na niezrównanej wydajności i bezawaryjności naszej oferty. Zaufaj sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniom, które oferujemy. Dzięki nim praca stanie się nie tylko wydajna, ale i wygodna.

Wydajne laptopy, przeznaczone do pracy jako stacje robocze, idealnie sprawdzą się w wielu technologicznych gałęziach branży. Są one zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności, co jest niezbędne przede wszystkim w sektorach, których prace wiążą się z koniecznością przetwarzania dużych zasobów obliczeniowych i graficznych. Takie specyficzne potrzeby mają najczęściej studia graficzne, firmy zajmujące się projektowaniem CAD, montażem wideo czy audio oraz modelowaniem 3D. Ponadto, wysokie parametry tych laptopów są nieocenione w procesie zarządzania cyklem życia produktu, gdzie niezawodność i sprawność sprzętu są kluczowe. Proponowanie najwyższej jakości stacji roboczych jest sposobem na spełnienie oczekiwań współczesnej branży.

Czas pracy na baterii w przypadku laptopów pełniących funkcję stacji roboczych może być różny, gdyż zależy od specyfiki konkretnej konfiguracji i modelu. Ze względu na wysoką wydajność i rozbudowane podzespoły, bateria w takich sprzętach nie zawsze umożliwia długotrwałe, nieprzerwane korzystanie bez konieczności podłączenia do źródła zasilania. Najczęściej oferują one możliwość pracy od 2 do 4 godzin na jednym ładowaniu. To jednak zwykle wystarczający czas pracy, aby bez problemu zdążyć z ukończeniem wymaganej pracy lub projektu. Pamiętaj jednak, że czas pracy na baterii zależy od wielu czynników, takich jak poziom jasności wyświetlacza, zastosowane programy czy tryb oszczędzania energii.

Laptopy-stacje robocze oferują różnorodne porty, aby zapewnić szeroki zakres możliwości podłączenia urządzeń peryferyjnych. Użytkownicy mogą cieszyć się korzyściami z różnorodności portów dostępnych w tych zaawansowanych systemach. Typowe porty dostępne w laptopowych stacjach roboczych to USB, często znajdziemy tutaj wersję 3.0 lub nowsze, które umożliwiają szybki transfer danych między urządzeniami. HDMI lub DisplayPort są niezbędne do podłączenia zewnętrznego monitora, pozwalając na rozszerzenie powierzchni roboczej. Przeważnie znajdziemy tu także port Ethernet, który zapewnia szybkie i stabilne połączenie sieciowe. Czytnik kart pamięci to podstawowe wyposażenie, umożliwiające szybki dostęp do przechowywanych danych. Na koniec, gniazda audio do słuchawek i mikrofonu, które umożliwiają swobodną komunikację i komfort podczas pracy.

pixel