EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komputery mini

( ilość produktów: 17 )Komputery mini

Komputery Mini to w pełni działające i sprawne komputery zamknięte w niewielkiej obudowie. Mini PC nie sprawdzają się w każdej roli tak jak ich duzi kuzyni. Mała przestrzeń mikrusa uniemożliwia użycie pełnowymiarowych komponentów. Problemem jest przede wszystkim ograniczony system wentylacji, który uniemożliwia użycie najszybszych procesorów. Mimo to komputery Mini znalazły swoje zastosowanie i dużą rzeszę użytkowników. Niżej przedstawiamy kilka rozwiązań Mini PC obsługujących m.in. multimedia i aplikacje internetowe.

Komputery mini w biurze

Mini PC, dzięki swym rozmiarom, są kuszącą propozycją dla niewielkiego biura. Doskonale radzą sobie nawet z bardziej wymagającymi aplikacjami, a jednocześnie nie zajmują zbyt wiele miejsca na biurku. Komputery Mini bez problemu można powiesić na "plecach" monitora, tworząc jednostkę All-In-One.

Komputery mini do obsługi internetu

Komputery Mini z rodziny Chromebox oparte są na systemie ChromeOS. Te komputerki zapewniają dostęp do usług Google, jak Dokumenty, Mapy, Google+ czy YouTube. Ogromną zaletą Chromeboksa jest prostota. Jeśli potrzebujesz urządzenia do przeglądania Internetu, oglądania filmów, edycji dokumentów czy do gier przeglądarkowych - okaże się on idealny, a w dodatku będzie zsynchronizowany z Twoim kontem Google.

Podobne funkcje pełnią nettopy, np. Asus Eee Box w obudowie SFF. Ten komputer Mini przeznaczony jest do wykonywania podstawowych zadań, takich jak przeglądanie Internetu, dostęp do aplikacji sieciowych i bogatych aplikacji internetowych, dokumentów, audio/wideo itp.

Przemysłowe komputery mini

Aopen Digital Engine uważany jest za wzorcowy model przemysłowych MiniPC przeznaczonych do użytku w warunkach zewnętrznych. To idealne rozwiązanie dla przemysłu: ma solidną budowę i pod każdym względem jest przystosowany do najcięższych warunków eksploatacyjnych. Wstrząsy, uderzenia, zimno, upał, kurz oraz wilgoć nie stanowią dla niego żadnego zagrożenia.

Komputery mini z AMSO

Oferowane przez nas komputery Mini to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe komputery Mini z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy nawet do 12 miesięcy gwarancji.

Niewielkie rozmiary, wielkie możliwości

Odkryj zalety komputerów mini, które, mimo niewielkich rozmiarów, oferują znakomitą wydajność i są idealne do codziennych zastosowań. Te kompaktowe stacjonarne jednostki świetnie radzą sobie z obsługą internetu, pracą biurową oraz lekkimi grami przeglądarkowymi, pokazując, że to nie wielkość, a możliwości liczą się najbardziej.

Więcej zalet komputerów mini:

  • Oszczędność miejsca: dzięki ich małym wymiarom, możesz lepiej wykorzystać swoje biurko, nie rezygnując z nowoczesnej technologii. Komputery mini idealnie mieszczą się nawet na najmniejszych powierzchniach.
  • Możliwość połączenia z monitorem: oszczędzaj jeszcze więcej miejsca, montując mini komputer na tylnej stronie monitora, tworząc pakiet typu all-in-one.
  • Pełna funkcjonalność: nie daj się zwieść ich rozmiarom; nasze komputery mini doskonale radzą sobie z codziennymi zadaniami takimi jak przeglądanie internetu, edycja dokumentów czy oglądanie filmów.

Oferujemy modele znanych marek takich jak Acer, Asus, Chieftec, Dell, Fujitsu, HP i ZOTAC. Dostępne są zarówno nowe, jak i używane jednostki w klasach A i A-, co pozwala dostosować wybór do swoich potrzeb i budżetu, zawsze zachowując wysoką jakość. Z naszymi komputerami mini zyskujesz pełne możliwości stacjonarnej jednostki bez niepotrzebnego bałaganu i zajmowania cennego miejsca. Odkryj moc naszych urządzeń i zyskaj efektywność pracy w każdym wymiarze.

Wysoka jakość, przystępna cena

Wysoka jakość i przystępna cena to priorytety, które kierują naszą ofertą komputerów mini, w tym modeli poleasingowych. Mini komputery po leasingu są starannie sprawdzane i selekcjonowane, aby spełniać wysokie standardy niezawodności, a każdy z nich jest objęty gwarancją, co zapewnia dodatkowy spokój ducha. Komputery mini poleasingowe z naszej oferty zachwycają swoją wydajnością, mimo niewielkich rozmiarów. Te kompaktowe urządzenia są w pełni funkcjonalne, idealne do przeglądania internetu, edycji dokumentów, oglądania filmów czy grania w gry przeglądarkowe. Nie pozwól, by mały rozmiar Cię zmylił – nasze mini komputery potrafią zaskoczyć swoją mocą działania.

Komputery mini z AMSO są wyposażone w procesory 4., 5. i 6. generacji, z 1, 2 lub 4 rdzeniami, co pozwala na dobór sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Oferujemy modele z pamięcią RAM do 8 GB, dostępną w różnych standardach, takich jak DDR2, DDR3, czy DDR4, co zapewnia wysoką elastyczność w konfiguracji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mini komputerów poleasingowych i odkrycia, jak wiele możesz zyskać, wybierając te niezawodne i ekonomiczne rozwiązania. Gwarantujemy, że wartość, którą dostarczają, przekroczy Twoje oczekiwania, bez nadmiernego obciążania budżetu.

pixel