Odkryj wyjątkowe okazje podczas Black Week - Oszałamiające promocje czekają na Ciebie!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komputery mini

( ilość produktów: 12 )KOMPUTERY MINI

Komputery Mini to w pełni działające i sprawne komputery zamknięte w niewielkiej obudowie. Mini PC nie sprawdzają się w każdej roli tak jak ich duzi kuzyni. Mała przestrzeń mikrusa uniemożliwia użycie pełnowymiarowych komponentów. Problemem jest przede wszystkim ograniczony system wentylacji, który uniemożliwia użycie najszybszych procesorów. Mimo to komputery Mini znalazły swoje zastosowanie i dużą rzeszę użytkowników. Niżej przedstawiamy kilka rozwiązań Mini PC obsługujących m.in. multimedia i aplikacje internetowe.

KOMPUTERY MINI W BIURZE

Mini PC, dzięki swym rozmiarom, są kuszącą propozycją dla niewielkiego biura. Doskonale radzą sobie nawet z bardziej wymagającymi aplikacjami, a jednocześnie nie zajmują zbyt wiele miejsca na biurku. Komputery Mini bez problemu można powiesić na "plecach" monitora, tworząc jednostkę All-In-One.

KOMPUTERY MINI DO OBSŁUGI INTERNETU

Komputery Mini z rodziny Chromebox oparte są na systemie ChromeOS. Te komputerki zapewniają dostęp do usług Google, jak Dokumenty, Mapy, Google+ czy YouTube. Ogromną zaletą Chromeboksa jest prostota. Jeśli potrzebujesz urządzenia do przeglądania Internetu, oglądania filmów, edycji dokumentów czy do gier przeglądarkowych - okaże się on idealny, a w dodatku będzie zsynchronizowany z Twoim kontem Google.

Podobne funkcje pełnią nettopy, np. Asus Eee Box w obudowie SFF. Ten komputer Mini przeznaczony jest do wykonywania podstawowych zadań, takich jak przeglądanie Internetu, dostęp do aplikacji sieciowych i bogatych aplikacji internetowych, dokumentów, audio/wideo itp.

PRZEMYSŁOWE KOMPUTERY MINI

Aopen Digital Engine uważany jest za wzorcowy model przemysłowych MiniPC przeznaczonych do użytku w warunkach zewnętrznych. To idealne rozwiązanie dla przemysłu: ma solidną budowę i pod każdym względem jest przystosowany do najcięższych warunków eksploatacyjnych. Wstrząsy, uderzenia, zimno, upał, kurz oraz wilgoć nie stanowią dla niego żadnego zagrożenia.

KOMPUTERY MINI Z AMSO

Oferowane przez nas komputery Mini to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe komputery Mini z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy nawet do 12 miesięcy gwarancji.

pixel