Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezentujemy Kamera Internetowa Full HD USB E-learning

2020-05-31
Od pewnego czasu w naszej ofercie możecie znaleźć kamerę, które nazwa jest nikomu nieznania, nic nie mówiąca no poza tym, że tłumacząc napis na opakowaniu „ Full HD Webcam” wszyscy wiemy, co znajdziemy w środku. Tak nie ma ona nazwy, nie ma brandu, nie stoi za nią jakaś wielka korporacja, nikt jej nie dał nazwy, nikt też nie sygnuje jej nazwiskiem, ale czy to źle? Moim zdaniem nie, gdyż sprzęt po prostu robi swoją pracę.

Nie będę tutaj w poniższych akapitach pisał o tym jaka jest kamera. Nagrałem film w jakości Full HD w 30 klatkach bo to oferuje ta kamerka. Oczywiście do rozmów wystarczają niższe standardy i takowe są również w tym urządzeniu jednakże wyzwaniem dla każdego urządzenia jest Full HD. Efekt możecie zobaczyć poniżej – jest doskonały, a jeśli Wam za mało to możecie zobaczyć jak działa ta kamerka dzwoniąc do nas i łącząc się przez skype – o tutaj.Nim jednak obejrzycie  filmik kilka małych wskazówek czy też faktów. Kamerka łączy się z komputerem za pomocą USB 2.0 i oczywiście działa po podłączeniu do USB 3.0 Nie ma do niej żadnych sterowników, gdyż instaluje się automatycznie po podłączeniu – sama.

Kamerka ma oczywiście mikrofon, który bardzo dobrze zbiera głos podczas rozmów. Na środku panelu znajdują się również dwie diody jedna sygnalizuje, że kamera ma prąd, druga, że obecnie rejestruje.Na uwagę zasługuje również podstawka, która nabywcy oferuje kilka dogodnych rozwiązań. Po pierwsze możemy wkręcić kamerę na statyw. Po drugie możemy ją postawić na nóżce. Po trzecie możemy ją umieścić na monitorze etc. za pomocą specjalnego klipsa. Kamerka jest więc bardzo uniwersalna i znajduje zastosowanie praktycznie na każdym podłożu.

Na zakończenie tej mini prezentacji dodam, że oczywiście większość parametrów możecie ustawić z poziomu komputera, jednakże jeśli nie wiecie gdzie to aby nie szukać za dużo do kamery dołączona jest mała instrukcja obsługi, a w niej w podpunkcie „C” jest informacja o aplikacji, którą można pobrać i wyregulować urządzenie. 

PS: Przypomnę tylko, że aby zobaczyć film w FHD na YouTube trzeba wybrać taką jakość:


Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel