Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas samych

Wszystko co dzieje się w AMSO.

AMSO numerem 1!
Z wielką radością informujemy, że firma AMSO zajęła pierwsze miejsce w rankingu Opineo w kategorii Elektronika i akcesoria! Co to oznacza? Że jesteśmy sprawdzonym i pewnym sklepem, z całą masą pozytywnych opinii od Klientów.
Czytaj więcej
AMSO Gdańsk w nowej siedzibie!
Od 2 listopada na Alei Jana Pawła II AMSO otworzyło swój nowy salon. Przeniesienie naszej lokalizacji to krok w stronę wzmocnienia naszej dostępności dla klientów ze stolicy Pomorza.
Czytaj więcej
Najczęstsze pytania o sprzęt poleasingowy
Planujesz zakup dobrego komputera lub wymianę swojego smartfona, ale masz ograniczony budżet? Słyszałeś o możliwości kupna sprzętu poleasingowego, ale nie wiesz czy to bezpieczne? Ten artykuł rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pozwoli cieszyć się wymarzonym urządzeniem za rozsądną cenę.
Czytaj więcej
AMSO wspiera akcję #LAPTOPDLAUCZNIA
Wprowadzenie szczególnych wytycznych odnoszących się do życia codziennego w stanie epidemicznym wymusza zmiany, które wpływają na nas wszystkich. Przede wszystkim sytuacja ta dotknęła uczniów, którzy rozpoczęli naukę zdalną. Niestety wiele z nich, przede wszystkim z rodzin wielodzietnych oraz zastępczych, nie ma wystarczającej ilości laptopów. Dlatego, gdy zgłosiła się do nas Fundacja Salvatti, od razu zdecydowaliśmy się wspomóc akcję #LAPTOPDLAUCZNIA. W tej inicjatywie zapewniamy dostawy sprzętu, a dodatkowo kilka dodatkowych sztuk komputerów od AMSO.
Czytaj więcej
Ramię w ramię z AGH!
Od samego początku działalności społeczność studencka jest niesamowicie bliska AMSO i to nie tylko poprzez pierwszą lokalizację sklepu nieopodal Miasteczka Studenckiego AGH. Dlatego bardzo miło nam ogłosić
Czytaj więcej
pixel