Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Windows

( ilość produktów: 8 )

Z naszego Bloga

Zobacz więcej postówSMARTFONY Z SYSTEMEM WINDOWS

Smartfony z systemem Windows w wersji mobilnej były w swoim czasie największymi konkurentami Androida i iOS. Na rynku system Windows Phone pojawił się w 2010 roku i bardzo szybko zdobył licznych zwolenników. Z powodu problemów firmy Nokia, która korzystała w swoich smartfonach z tego oprogramowania, również Windows Phone bardzo szybko zaczął tracić na popularności. Ostatnia aktualizacja miała miejsce w 2015 roku, wtedy też Microsoft zaprezentował następcę, czyli Windows 10 Mobile, który wciąż jest wspierany, ale wykorzystuje się go głównie jako system operacyjny do niektórych modeli tabletów. W sklepie AMSO znajdziesz smartfony z systemem Windows producentów: Dell, Microsoft, Nokia i Samsung zaopatrzone w procesory Intel Core M5, Intel Core i7 i Qualcomm Snapdragon taktowane z częstotliwością od 1 do 2,2GHz. Urządzenia te posiadają ekrany o przekątnej 4 - 6".

SMATRFONY Z SYSTEMEM WIDOWS - GENERACJE OPROGRAMOWANIA

  • Windows Phone to system operacyjny stworzony z myślą o platformach mobilnych. Jego cechą charakterystyczną jest interfejs Modern UI, identyczny jak w systemie operacyjnym Windows 8. Smartfony z Windows Phone występują w kilku wersjach, różniących się od siebie ekranem startowym, funkcjami, a także dostępnością niektórych aplikacji. Od 2015 r. Microsoft zaprzestał produkcji systemu Windows Phone, jego ostatnią wersją jest Windows Phone 10, w którym wprowadzono wiele ulepszeń, w tym m.in. nowy ekran listy aplikacji i nowy pasek powiadomień.
  • Windows 10 Mobile zastąpił Windows Phone. Jest on oferowany wyłącznie dla tabletów i smartfonów z ekranem poniżej ośmiu cali. Do jego cech charakterystycznych można zaliczyć: nowy ekran aplikacji, ulepszone centrum akcji, nowy pasek powiadomień i przeglądarkę internetową – Microsoft Edge. System Windows 10 Mobile powstał w 2015 r. i mogą go stosować smartfony z systemem Windows Phone.

ZALETY SYSTEMU WINDOWS 10 MOBILE:

  • Większe możliwości personalizacji.
  • Skalowanie wyświetlanych elementów i ustawienie 4 kolumn średnich kafelków na ekranie startowym.
  • Aplikacja Skype z obsługą wiadomości SMS.
  • Więcej opcji w centrum akcji z możliwością personalizacji.
  • Możliwość ustawienia priorytetów w centrum akcji.
  • Przeglądarka Microsoft Edge zamiast Internet Explorer. Edge jest znacznie szybsza.
  • Dostęp do Facebooka, Messengera, Instagrama oraz innych aplikacji UWP.
  • Tryb obsługi telefonu jedną ręką.

POLEASINGOWE SMARTFONY Z SYSTEMEM WINDOWS Z AMSO

Oferowane przez nas poleasingowe smartfony z systemem Windows to urządzenia charakteryzujące się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzą z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana sprzętu na nowocześniejszy. Dzięki temu oferowane przez nas smartfony z systemem Windows nie są wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się w codziennym użytkowaniu. Poleasingowe smartfony z systemem Windows z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy gwarancji do 12 miesięcy.

pixel