Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komputery Intel Core i3

( ilość produktów: 416 )KOMPUTERY INTEL CORE i3

Poleasingowe komputery Intel Core i3 to produkty znanych marek: Acer, Apple, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo i Medion. W naszym sklepie urządzenia te występują we wszystkich wersjach konstrukcyjnych: All-ln-One, Desktop Mini (DM), Desktop (DT), Desktop, Tower, SFF, Mini Tower, Micro Tower, USDT i USFF. Sercem każdego z nich są wydajne procesory Intel Core i3 zarządzające doskonale dobranymi podzespołami. Komputery Intel Core i3 posiadają zainstalowany jeden z systemów operacyjnych: Mac OS X, Windows 10 Home PL, Windows 10 Professional PL, Windows 7 Professional 64-bit lub Windows 8.1 Professional 64-bit.

PROCESOR INTEL CORE i3

Opracowany i wyprodukowany przez firmę Intel, a po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2010 roku Core i3 to dwurdzeniowy procesor komputerowy, dostępny do użytku zarówno w komputerach stacjonarnych, jak i w laptopach. Jest to jeden z typów procesorów z serii „i”, którą nazywa się również rodziną procesorów Intel Core.

KOMPUTERY INTEL CORE i3 - TAKTOWANIE I CACHE PROCESORA

Komputery Intel Core i3 są dostępne z różnymi prędkościami - od 1,30 GHz do 3,50 GHz i wyposażone w 3 MB lub 4 MB pamięci podręcznej. Procesory tego typu wykorzystują gniazdo LGA 1150 lub LGA 1155 na płycie głównej. Intel Core i3 są najczęściej dwurdzeniowe, jednak kilka wybranych wysokiej klasy modeli Core i3 ze socketem Coffee Lake posiada aż cztery rdzenie.

PAMIĘĆ RAM W KOMPUTERACH INTEL CORE i3

W komputerach Intel Core i3 stosowana jest z reguły pamięć DDR3 1333 lub DDR3 1600. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by instalować kostki o wyższej wartości pod warunkiem, że komputer posiada odpowiednią do ich obsługi płytę główną.

ZUŻYCIE ENERGII W KOMPUTERACH INTEL CORE i3

Procesory w komputerach Intel Core i3 zużywają ilość energii wprost proporcjonalną do ich prędkości:

  • niższe prędkości (1,30 GHz do 1,80 GHz) - 11,5W, 15W lub 25W.
  • średnie (2,00 GHz do 2,50 GHz) - 28W, 35W lub 37W.
  • wysokie (2,90 GHz do 3,50 GHz) - 35W, 37W lub 54W mocy.

KOMPUTERY INTEL CORE i3 Z AMSO

Oferowane przez nas komputery Intel Core i3 to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddajemy je dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe komputery Intel Core i3 z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Dlaczego warto wybrać komputer Intel Core i3?

Wybór komputera to decyzja, która wymaga przemyślenia. Jednak wybierając komputer i3, możesz mieć pewność, że zyskujesz niezawodność i doskonałą wydajność za atrakcyjną cenę. Co sprawia, że warto wybrać komputer core i3? Przede wszystkim, komputery z procesorem i3 to gwarancja wydajności, której potrzebujesz do pracy czy rozrywki. Komputer i3 oferuje płynność i szybkość działania, dzięki czemu integracja z nowoczesnymi technologiami przestaje być problemem. Wielozadaniowość, szybkie przeglądanie internetu, płynne granie w mniej wymagające proste gry - komputer i3 poradzi sobie ze wszystkim. Warto także zwrócić uwagę na niezawodność komputera Core i3. Komputery Intel Core i3 oferowane przez AMSO są poleasingowe, ale regularnie serwisowane i starannie sprawdzone, dzięki czemu są gotowe do długotrwałego użytkowania. Dajemy na nie od 1 do 24 miesięcy gwarancji, co jest kolejnym dowodem na ich niezawodność.

Kolejną zaletą komputera i3 jest szeroka gama dostępnych modeli. W naszej ofercie znajdziesz komputer Intel Core i3 w różnych obudowach, pasujących do Twojego stylu i potrzeb - od All-In-One, przez Desktop Mini, po Tower i USDT. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Podsumowując, wybierając komputer z procesorem i3, zyskujesz:

  • wydajność, dzięki której skomplikowane zadania nie są już problemem,
  • niezawodność, potwierdzoną 12-miesięczną gwarancją,
  • szeroki wybór modeli, pasujących do różnych potrzeb.

Dlatego zdecyduj się na komputer z Core i3, który spełni Twoje oczekiwania.

Wysoka jakość w dobrej cenie – komputery Intel Core i3 z AMSO

W AMSO wiemy, jak ważne jest dla Ciebie połączenie jakości z przystępną ceną. Dlatego proponujemy Ci sprawdzony sprzęt poleasingowy, który łączy w sobie te dwie cechy. Nasz komputer Intel i3 to gwarancja wydajności i niezawodności, dostępna w zaskakująco atrakcyjnej cenie.

Każdy komputer z procesorem Intel Core i3, który trafia do naszej oferty, przechodzi przez serię rygorystycznych testów. Dokładna selekcja i systematyczne serwisowanie to nasze strategie, by zaproponować Ci sprzęt, który jak nowy odpowie na Twoje potrzeby. Twój nowy komputer Intel Core i3, choć poleasingowy, zapewni Ci wysoką wydajność bez względu na to, czy planujesz korzystać z niego w domu, czy w biurze. Wybierając nasz komputer Intel i3, otrzymujesz produkt wysokiej jakości, który posłuży Ci przez długie lata.

Czy komputery z procesorem Intel Core i3 nadają się do gier?

Komputery wyposażone w procesor Intel Core i3 są odpowiednie dla graczy, ale tylko w przypadku gier o niższych wymaganiach sprzętowych. Dzięki temu procesorowi, możliwe jest cieszenie się płynnością i stabilnością gier o mniej skomplikowanej grafice. Niemniej jednak, jeśli planujesz grać w bardziej zaawansowane tytuły, które wymagają intensywnych obliczeń graficznych lub wielowątkowego przetwarzania danych, zalecamy wybór komputera z mocniejszym modelem procesora. Wysokiej klasy gry często mają znaczne wymagania sprzętowe, a procesor Intel Core i3 może nie być w stanie sprostać tym zadaniom. Wybór mocniejszego modelu zapewni Ci lepszą jakość rozgrywki oraz dłuższy okres użytkowania urządzenia.

Jak długo wytrzymuje bateria w komputerach z procesorem Intel Core i3?

Czas pracy baterii w komputerach z procesorem Intel Core i3 może znacznie różnić się w zależności od specyfiki poszczególnych modeli. Wielu producentów oferuje szeroki wybór urządzeń, które są wyposażone w ten procesor. Dlatego też nie jest możliwe podanie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zazwyczaj jednak, przy standardowym użytkowaniu, czas pracy baterii wynosi około 4-6 godzin. Oczywiście warto pamiętać, że ostateczna wydajność baterii może być różna i zależeć od wielu czynników takich jak intensywność korzystania z komputera czy ilości uruchomionych programów.

Do jakich zadań nadaje się komputer z procesorem Intel Core i3?

Komputery z procesorem Intel Core i3 są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących sprzętu do codziennych zadań. Idealnie sprawdzają się w przeglądaniu internetu, oglądaniu filmów online oraz edycji dokumentów tekstowych czy arkuszy kalkulacyjnych. Można na nich także swobodnie korzystać z różnych programów biurowych. Warto jednak pamiętać, że nie są to komputery przeznaczone do profesjonalnej pracy graficznej czy zaawansowanych prac, które wymagają większej mocy obliczeniowej. Procesor Intel Core i3 zapewnia płynną pracę podczas wykonywania typowych czynności, ale może nie sprostać bardziej skomplikowanym zadaniom.

pixel