EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Modemy WWAN 3G/LTE

( ilość produktów: 79 )MODEMY 3G

Modemy są urządzeniami służącym do odbierania sygnału przewodowego lub bezprzewodowego. Sygnał ten modem konwertuje na format możliwy do odczytania przez komputer. Modem 3G przystosowany jest do pracy w sieci telefonii komórkowej. Sieć 3G stworzono po to, by efektywnie przesyłać nie tylko informację dźwiękową, ale również wideo oraz pakiety danych. W efekcie modem pozwala na wygodny i szybki dostęp do Internetu wszędzie tam, gdzie istnieje zasięg sygnału telefonii komórkowej.

MODEMY 3G ZEWNĘTRZNE

Modemy 3G zewnętrzne są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Mogą być podłączane do dowolnego komputera lub laptopa za pośrednictwem portu USB. Ich zaletą jest nie tylko uniwersalność, ale też kompaktowy rozmiar. Modemy USB na kartę SIM można użytkować stacjonarnie, ale też zabierać ze sobą do pracy, na wyjazd i wszędzie tam, gdzie istnieje zasięg.

MODEMY 3G WEWNĘTRZNE

Modemy 3G wewnętrzne są zdecydowanie mniej uniwersalne i mobilne niż zewnętrzne. Muszą być dobierane z większą uwagą, gdyż kluczowa jest ich kompatybilność z komputerem. Najczęściej w sprzedaży można spotkać wewnętrzny modem do laptopa np. Lenovo lub HP.

BEZ KARTY SIM MODEM NIE ZADZIAŁA

Modem 3G przystosowany jest do korzystania z sieci telefonii komórkowej. W związku z tym bezwzględnie należy posiadać kartę SIM któregoś z operatorów. Kartę aplikujemy do modemu wbudowanego w laptop lub tablet bądź do urządzenia zewnętrznego.

MODEM 3G Z AMSO

Oferowane przez nas modemy 3G to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana urządzeń na nowocześniejsze modele. Dzięki temu sprzęt nie jest wyeksploatowany i może być użytkowany jeszcze przez długi czas. W AMSO poddajemy go dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające w czasie ich eksploatacji.

Poleasingowe modemy 3G z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.

pixel