Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

EA Sports FC 24, czyli nowa FIFA nadchodzi
FIFA nie dogadała się z EA Sports. Dlatego zamiast FIFA 24 w tym roku na półki sklepowe trafi EA Sports FC 24. W związku ze zmianą nazwy szykują się technoligczne zmiany. EA zdradziło szczegóły, a my mamy je dla Was.
Czytaj więcej
Dell Latitude 5420 recenzja
W dzisiejszym świecie, w którym technologia stanowi nieodłączną część naszego codziennego życia, ważne jest, abyśmy mieli laptop, na którym możemy polegać.
Czytaj więcej
Mysz Dynabook T120 recenzja
Jeśli szukasz doskonałego towarzysza do pracy i rozrywki, nie musisz szukać dalej. Dynabook T120 to myszka stworzona z myślą o potrzebach najbardziej wymagających użytkowników, zapewniająca niezrównaną precyzję, wygodę i niezawodność.
Czytaj więcej
Najlepsze praktyki dla przedłużenia żywotności twojego laptopa
Chcesz maksymalnie wykorzystać swojego laptopa? Zadbaj o to, by przedłużyć jego żywotność przez odpowiednie użytkowanie i zabiegi konserwacyjne. Dzięki temu będzie Ci służył przez naprawdę długi okres, a Ty nie będziesz musiał przejmować się nieprzewidzianymi i kosztownymi awariami. Dowiedz się więcej i sprawdź nasz artykuł!
Czytaj więcej
Samsung QB65R recenzja
Samsung QB65R to 65-calowy telewizor, który zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Jego ekran LCD o rozdzielczości 4K UHD oferuje niesamowitą ostrość, głębię kolorów
Czytaj więcej
Poradnik: Jak skutecznie i bezpiecznie kupować używane komputery

Popularność ponownego wykorzystywania używanych wcześniej komputerów stacjonarnych i laptopów stale rośnie. Skąd bierze się to zjawisko, czy jest bezpieczne i czym kierować się podczas kupowania sprzętu dla siebie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć na ten temat!

Czytaj więcej
pixel