EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezentujemy

Apple MacBook Pro 13 2020 M1 A2338 recenzja
Współpraca Apple z innymi na tle dziejów nigdy nie była stała. Za życia Jobs nie raz podkreślał, że lubi mieć tylko swoje rozwiązania. Smartfony iPhone’a korzystają z własnych chipów, komputery wpierw też miały rozwiązania tylko dla swoje, następnie przyszła przesiadka na układy Intela (również często dedykowane i tworzone dla Apple), a wraz z M1 ponownie Apple wraca do bycia niezależnym.
Czytaj więcej
Smartwatch Sport Watches K58 recenzja
Jako wielki fan Apple ciężko mnie przekonać do czegoś, co nie pochodzi z tej „stajni”. Wiem, że tymi słowami niektórym się narażam, ale tak właśnie jest. Sceptycznie więc podszedłem do K58, ale… no właśnie pozytywnie się zaskoczyłem.
Czytaj więcej
Radeon czy nVidia - którą kartę graficzną wybrać?
Karty graficzne to jedne z najważniejszych podzespołów komputerowych. Decydują one o jakości i płynności wyświetlania obrazu na monitorze, a tym samym o komforcie pracy i rozrywki. Na rynku istnieje wielu producentów kart graficznych, ale dwie firmy wyróżniają się na tle konkurencji: AMD oraz nVidia. Porównajmy je!
Czytaj więcej
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2nd recenzja
Druga próba Lenovo to więcej tego samego, lepiej wykonanego i zrobionego. Zachowując podobny atrakcyjny i przenośny design, błyskawiczną wydajność oraz opcję przepięknego ekranu 4K HDR, ThinkPad X1 Extreme Gen 2 jest świetnym wyborem zarówno dla twórców treści, jak i użytkowników biznesowych.
Czytaj więcej
EA Sports FC 24, czyli nowa FIFA nadchodzi
FIFA nie dogadała się z EA Sports. Dlatego zamiast FIFA 24 w tym roku na półki sklepowe trafi EA Sports FC 24. W związku ze zmianą nazwy szykują się technoligczne zmiany. EA zdradziło szczegóły, a my mamy je dla Was.
Czytaj więcej
Dell Latitude 5420 recenzja
W dzisiejszym świecie, w którym technologia stanowi nieodłączną część naszego codziennego życia, ważne jest, abyśmy mieli laptop, na którym możemy polegać.
Czytaj więcej
Mysz Dynabook T120 recenzja
Jeśli szukasz doskonałego towarzysza do pracy i rozrywki, nie musisz szukać dalej. Dynabook T120 to myszka stworzona z myślą o potrzebach najbardziej wymagających użytkowników, zapewniająca niezrównaną precyzję, wygodę i niezawodność.
Czytaj więcej
Samsung QB65R recenzja
Samsung QB65R to 65-calowy telewizor, który zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Jego ekran LCD o rozdzielczości 4K UHD oferuje niesamowitą ostrość, głębię kolorów
Czytaj więcej
Eizo EV2450 recenzja
Przy wyborze monitora ważne są jakość obrazu i funkcjonalność. Dlatego warto zwrócić uwagę na model EIZO EV2450, który oferuje doskonałą jakość obrazu, precyzyjne funkcje kalibracji kolorów i elegancki design.
Czytaj więcej
iPhone 11 recenzja
Witaj w świecie doskonałości mobilnej! iPhone 11 , stworzony przez Apple, to prawdziwe dzieło sztuki, które przynosi ze sobą potężną moc, innowacyjne funkcje i niezwykłą wydajność.
Czytaj więcej
pixel