Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fujitsu Celsius

( ilość produktów: 24 )FUJITSU CELSIUS

Fujitsu Celsius są stacjami roboczymi przeznaczonymi do wykonywania profesjonalnych zadań specjalnych, jak np. montaż audio i wideo, wizualizowanie 3D czy projektowanie CAD. Wyposażone są w doskonałe procesory 2-6 rdzeniowe z rodziny Intel Xeon i pojemną pamięć do 64 GB. Stacje Fujitsu Celsius wykonane zostały w obudowach Tower i posiadają niezawodne i ciche flashowe dyski SSD o dużej pojemności. Pracują pod popularnymi systemami operacyjnymi Windows 10 Home PL i Windows 10 Professional PL.

CO TO JEST STACJA ROBOCZA?

Stacja robocza to maszyna do poważnych zadań znacznie przekraczających możliwości techniczne peceta. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły komputer zamknięty w obudowie typu tower, który można postawić na biurku lub pod nim. Różnice są dostrzegalne dopiero, gdy zajrzymy do jego wnętrza. Jakość i cechy użytych podzespołów znacznie przekraczają te, które używane są w tradycyjnych komputerach.

STACJE ROBOCZE FUJITSU CELSIUS - NARZĘDZIE DLA WYMAGAJĄCYCH

Stacje robocze Fujitsu Celsius to potężne komputery przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowane w nich technologie wspierają kreatywność, zapewniają szeroką funkcjonalność i gwarantują wysoką niezawodnoś.

Stacje robocze Fujitsu Celsius znajdują zastosowanie w projektowaniu, przetwarzaniu danych i wizualizacjach na najwyższym profesjonalnym poziomie. Oferują wysoką kulturę pracy i wydajność. Wyposażone w dedykowane stacjom roboczym procesory Intel Xeon, zapewniają doskonałe osiągi w profesjonalnych zastosowaniach i obsługę najnowszych technologii.

STACJE ROBOCZE DELL PRECISION Z AMSO

Oferowane przez nas stacje robocze Dell Precision to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddane zostają dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe stacje robocze Dell Precision z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

pixel