Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

iOS

( ilość produktów: 130 )SMARTFONY Z SYSTEMEM iOS

Pierwsza wersja mobilnego systemu operacyjnego firmy Apple pojawiła się na rynku wraz z premierą iPhone’a w 2007 roku. Od samego początku iOS wzorowany był na systemie znanym z urządzeń stacjonarnych Apple. Stąd między innymi możliwość korzystania z tych samych programów. Z biegiem czasu integracja i kompatybilność systemów stacjonarnych i mobilnych Apple stała się jeszcze większa. Dziś jest to najistotniejszą zaletą, którą szczycą się posiadacze smartfonów z systemem iOS. Pracując np. nad jednym dokumentem na telefonie można go bez dodatkowych zabiegów otworzyć na MacBooku i kontynuować edycję. Ułatwieniem jest też korzystanie ze wspólnej przestrzeni na iCloud. W sklepie AMSO znajdują się smartfony z systemem iOS z procesorami Apple A5 do A12, taktowane z częstotliwością w zakresie 1,3 - 2,3GHz. Wyposażone są one w pamięć RAM od 1 do 4GB i ekrany o przekątnej 5 - 6,06".

SMARTFONY Z SYSTEMEM iOS - OFERTA DLA KOCHAJĄCYCH PROSTOTĘ

Smartfony z systemem iOS oferują bardzo stabilne, proste i bezpieczne środowisko. Są one idealną opcją dla osób, które nie przepadają za zaawansowanymi technicznie gadżetami. Prostota obsługi iPhone’ów wynika z bardzo ograniczonych możliwości konfiguracji oraz wielu intuicyjnych rozwiązań, w tym ekranu Multi Touch. Smartfony z systemem iOS cechuje też wysoka stabilność i płynność działania. Korzyści te zapewnia fakt, że zamknięty system pozostaje stosunkowo niezmienny, a Apple gwarantuje wieloletnią jego aktualizację. W efekcie smartfony z iOS-em zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa danych i są łatwe do skomunikowania z innymi urządzeniami Apple.

SMARTFONY Z SYSTEMEM iOS - ZALETY:

  • Duża integracja z usługami sieciowymi Apple.
  • Dokładna kontrola aplikacji – iOS jest systemem zamkniętym, użytkownicy mogą korzystać z dość ograniczonej liczby dostępnych aplikacji, ale za to są one dokładnie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa i jakości działania.
  • Płynne działanie – chociaż parametry iPhone’ów nie są najwyższe, iOS w połączeniu z wyjątkową optymalizacją zasobów sprawia, że smartfony działają niezwykle płynnie i szybko.
  • Prostota i intuicyjność obsługi – iOS jest systemem niezwykle prostym w obsłudze, a korzystanie z różnych funkcji jest w nim ergonomiczne.
  • Wygodny backup - smartfony z systemem iOS umożliwiają stałe wykonywanie kopii bezpieczeństwa w tle, które zapisują się w iCloud.
  • Bezpieczeństwo - obecnie w iPhone’ach i iPadach stosuje się 256-bitowy klucz szyfrujący, taki sam, jakimi zabezpieczone są dane na amerykańskich dyskach rządowych.

POLEASINGOWE SMARTFONY Z SYSTEMEM iOS Z AMSO

Oferowane przez nas poleasingowe smartfony z systemem iOS to urządzenia charakteryzujące się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzą z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana sprzętu na nowocześniejszy. Dzięki temu oferowane przez nas smartfony z systemem iOS nie są wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się w codziennym użytkowaniu. Poleasingowe smartfony z systemem iOS z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy gwarancji do 12 miesięcy.

pixel