EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Monitory 4K

( ilość produktów: 40 )MONITORY 4K

Monitory 4K, czyli Ultra HD, to imponująca jakość obrazu i powód do dumy ich właścicieli. Ekrany HD posiadają rozdzielczość horyzontalną 1280 pikseli, Full HD - 1920, natomiast monitory 4K mają prawie cztery tysiące pikseli! Format ten jest wewnętrznie zróżnicowany. O czystym Ultra HD mówimy, gdy relacja pikseli wynosi dokładnie 3840 × 2160. Tymczasem DCI 4K dodaje jeszcze ich trochę w poziomie, co owocuje wynikiem 4096 × 2160 px.

W sklepie AMSO oferujemy poleasingowe monitory 4K marki Dell o przekątnej ekranu 43 i 55" z matrycami wykonanymi w technologii IPS z rozdzielczością 3840x2160 pikseli.

MONITORY 4K - NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

Monitory 4K to dobry wybór dla zapalnych graczy, którzy dysponują doskonałym sprzętem, dla miłośników filmów i seriali oglądanych online, a także dla osób realizujących projekty graficzne. Najważniejsze zalety:

  • Monitory 4k niwelują problem z wyświetlaniem mniejszych aplikacji.
  • Gwarantują komfortowe oglądanie filmów.
  • Pozwalają na wygodną edycję grafiki i jej obróbkę.
  • Zapewniają komfort gry.

MONITORY 4K W TECHNOLOGII IPS

Monitory 4K posiadają matryce oparte na technologii IPS (In Plane Switching), w której ciekłe kryształy poruszają się równolegle do ekranu, zapewniając m.in. świetne kąty widzenia i dobrą jakość obrazu. Do największych zalet matryc IPS należą:

  • Bardzo dobre odwzorowanie barw – wystarczające nawet dla profesjonalnych grafików. Poza tym doskonale sprawdzają się przy oglądaniu filmów w wysokiej rozdzielczości, a także pozwalają komfortowo grać w gry o zaawansowanej grafice.
  • Szeroki kąt widzenia – szczególnie ważny w przypadku większych monitorów. Monitory 4K z technologią IPS nawet po zawieszeniu ich na ścianie powyżej linii wzroku czy patrzeniu z odległego kąta pokoju umożliwiają oglądanie tego, co dzieje sie na ekranie bez żadnych strat jakościowych obrazu.

MONITORY 4K - PROPOZYCJA POD PEWNYMI WARUNKAMI

Monitory 4K umożliwiają korzystanie z najnowocześniejszych technologii wyświetlania obrazu, ale wymagają posiadania odpowiedniego zaplecza. W celu wykorzystania ich potencjału potrzebna jest odpowiednio wydajna karta graficzna i silny procesor. Dlatego przed zakupem należy upewnić się, czy komputer spełnia te warunki. Jeśli tak, nie ma na co czekać - zakup monitora 4K na zawsze odmieni Twoje postrzeganie wirtualnego obrazu.

MONITORY 4K Z AMSO

Oferowane przez nas monitory 4K to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO monitory poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe monitory 4K z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy do 12 miesięcy gwarancji.

pixel