Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Android

( ilość produktów: 259 )SMARTFONY Z SYSTEMEM ANDROID

Wśród systemów operacyjnych stosowanych w smartfonach wymienić należy trzech liczących się graczy – iOS-a , Androida i Windows. Każdy z tych systemów zaspokaja inne potrzeby użytkowników: Android zapewnia olbrzymią ilość bezpłatnych aplikacji, iOS oferuje bardzo proste, intuicyjne i bezpieczne urządzenia, Windows daje użytkownikom wiele popularnych usług oraz prosty, kafelkowy interfejs. W tej podkategorii naszego sklepu przedstawiamy smartfony z systemem Android. Oferujemy tego typu urządzenia najlepszych marek: Asus, Dell, Google, Huawei, Lenovo, Panasonic, Samsung i Sony, z 2-, 4- i 8-rdzeniowymi procesorami Intel Atom, Intel Core i7 i Qualcomm Snapdragon taktowanymi w zakresie 0,8 - 2,3GHz.

SMARTFONY Z SYSTEMEM ANDROID - APLIKACJE I USŁUGI

Wśród licznych zalet smartfonów z systemem Android wyliczyć można następujące:

  • Pełna integracja ze wszystkimi usługami Google'a. Użytkownicy, którzy wybrali smartfony z systemem Android, bez problemu mogą zintegrować swój telefon z kontem na Youtube, pocztą na Gmailu oraz kontem na Google+. Do ich dyspozycji oddano również dokładne, stale aktualizowane Google Maps, na których można nie tylko sprawdzić drogę, ale również transport publiczny, który najszybciej dowiezie nas w konkretne miejsce. Wszystkie te aplikacje działają szybko i bezproblemowo.
  • Szeroki wachlarz urządzeń. Większość najpopularniejszych firm na rynku oferuje smartfony z systemem Android. Znajdują się wśród nich zarówno flagowce, jak i telefony z niższych półek.
  • Sklep Google Play jest bardzo dobrze zaopatrzony. Osoby, które posiadają smartfony z systemem Android, znajdują w nim zarówno funkcjonalne aplikacje użytkowe, jak również gry - od prostych po graficznie zaawansowane.
  • Możliwość modyfikacji oprogramowania. Android jest systemem otwartym, co oznacza, że jego użytkownicy mogą zmieniać wgrane oprogramowanie, wgrywać na nie nakładki i dostosowywać do swoich wymagań.

DLA KOGO SMARTFONY Z SYSTEMEM ANDROID?

Smartfony z systemem Android to opcja dla osób potrzebujących dużego wyboru sprzętu oraz oprogramowania, którego wygląd i funkcjonalność można dostosowywać do własnych preferencji. Idealnie sprawdzi się m.in. u użytkowników ceniących sobie możliwość szybkiego i prostego zarządzania kontami w mediach społecznościowych z poziomu smartfona.

POLEASINGOWE SMARTFONY Z SYSTEMEM ANDROID Z AMSO

Oferowane przez nas poleasingowe smartfony z systemem Android to urządzenia charakteryzujące się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzą z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana sprzętu na nowocześniejszy. Dzięki temu oferowane przez nas smartfony z systemem Android nie są wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się w codziennym użytkowaniu. Poleasingowe smartfony z systemem Android z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy gwarancji do 12 miesięcy.

pixel