Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komputery Dual Core

( ilość produktów: 166 )KOMPUTERY DUAL CORE

Poleasingowe komputery Dual Core w naszym sklepie to produkty znanych i renomowanych marek: Acer, Dell, Fujitsu, HP i Lenovo. Urządzenia te występują w wielu wersjach konstrukcyjnych: All-in-One, Desktop Mini (DM), Desktop (DT), Micro/Mini/Tiny, SFF, Tower, MiniTower, USDT/USFF i USFF. Sercem każdego z nich są doskonałej jakości procesory Dual Core Celeron, Atom lub Pentium, które dokonują operacji na dwóch rdzeniach jednocześnie. Takie rozwiązanie techniczne znacznie skraca czas reakcji urządzenia. Komputery Dual Core posiadają zainstalowany jeden z systemów operacyjnych: Windows 10 Home PL lub Windows 10 Professional PL.

JAK DZIAŁA PROCESOR DUAL CORE?

Procesor Dual Core posiada dwa oddzielne rdzenie na jednej matrycy, każdy z własną pamięcią podręczną. Zasadniczo to dwa mikroprocesory w jednym. Ten typ procesora jest szeroko dostępny u wielu producentów. 

Procesor jednordzeniowy otrzymuje ciągi instrukcji, które musi przechowywać w swojej cache w celu szybkiego pobrania. Gdy wymagane są dane spoza pamięci podręcznej, procesor pobiera je przez magistralę systemową z RAM, co trwa znacznie dłużej. Sytuacja komplikuje się, gdy użytkownik komputera wykonuje wiele zadań jednocześnie. W takim przypadku procesor musi przełączać się między dwoma strumieniami danych, przez co wyczerpują się zasoby procesora i spada wydajność.

W procesorze dwurdzeniowym każdy rdzeń obsługuje jednocześnie przychodzące ciągi danych. Kiedy jeden rdzeń wykonuje polecenie, drugi może np. w tym czasie uzyskiwać dostęp do magistrali systemowej.

KOMPUTERY DUAL CORE - TANIE ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

Komputery Dual Core oferują przyzwoitą szybkość za niewielkie pieniądze. Atrakcyjną zaletą dwurdzeniowych procesorów jest to, że nie wymagają one nowych płyt głównych i mogą być używane w istniejących płytach z odpowiednimi gniazdami. Fakt ten generuje znaczne oszczędności, co przekłada sie na cenę samego komputera.

KOMPUTERY DUAL CORE Z AMSO

Oferowane przez nas komputery Dual Core to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddajemy je dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe komputery Dual Core z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

pixel