Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Laptopy do domu

( ilość produktów: 3589 )LAPTOPY DO DOMU

Laptopy do domu to szeroki asortyment sprzętu przeznaczonego przede wszystkim do przeglądania stron w Internecie, odtwarzania filmów i grania w mniej złożone gry. Przydają się również do prowadzenia domowych rachunków, załatwiania spraw urzędowych czy dokonywania przelewów. Laptopy do domu to również doskonała pomoc dydaktyczna dla uczących się dzieci. W sklepie AMSO znajduje się szeroki wybór tanich, markowych laptopów poleasingowych, które doskonale spełnią rolę domowego centrum rozrywki i nauki. Posiadamy sprzęt większości uznanych marek: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, Hp, Lenovo, Panasonic, Samsung, Sony i Toshiba o ekranach od 10,1" do 17.3".

JAKIE LAPTOPY DO DOMU WYBIERAĆ?

Rozpiętość cenowa nowych laptopów jest ogromna, dlatego warto zastanowić się, jakie funkcje będą nam naprawdę potrzebne, a z jakich śmiało można zrezygnować. Należy pomyśleć też o markowych laptopach poleasingowych, które odznaczają się przystępną ceną i wysoką funkcjonalnością. Wybierając laptop do domu, należy zwrócić uwagę na trzy podstawowe elementy: matryca, procesor i pamięć.

LAPTOPY DO DOMU - MATRYCA

Laptopy do domu posiadają dwa rodzaje matryc: błyszczące i matowe.

Matryca błyszcząca zapewnia żywe kolory, jednak w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu korzystanie z ekranu jest utrudnione, gdyż odbija się w nim całe otoczenie. Z kolei matowa matryca, chociaż nie odwzorowuje tak wyrazistych barw, pozostaje niewrażliwa na refleksy świetlne. W przypadku laptopa do domu model z ekranem o przekątnej 14", 15" lub 17" będzie idealny.

LAPTOPY DO DOMU - PROCESOR

Laptopy do domu powinny mieć procesory o parametrach dostosowanych do funkcji i oprogramowania, na jakim będą pracować. Warto zainteresować się modelami wyposażonymi w procesor co najmniej klasy Intel Core 2 Duo o taktowaniu od 1800 MHz.

LAPTOPY DO DOMU - PAMIĘCI

Pracę procesora wspomaga pamięć podręczna (cache) oraz pamięć RAM.

W pierwszym wypadku wskazana jest pamięć od 2 GB wzwyż, w drugim - bezpieczne minimum do zastosowań domowych to 4 GB.

LAPTOPY DO DOMU Z AMSO

Oferowane przez nas laptopy do domu to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe laptopy do domu z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Wybór domowego laptopa pod kątem matrycy i procesora

Wybór odpowiedniego domowego laptopa nie jest zadaniem prostym, szczególnie biorąc pod uwagę techniczne aspekty, jak matryca i procesor. Oba te elementy mają ogromny wpływ na wydajność i użyteczność laptopa, dlatego ważne jest, aby dokonać trafnej decyzji.

Typ matrycy w laptopie do domu determinuje jakość wyświetlanego obrazu. Możemy mieć do czynienia z matrycą błyszczącą, która oferuje żywe kolory, lecz może odbijać otoczenie w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu. Z kolei matryca matowa, mimo, że nie odwzorowuje tak wyrazistych barw, jest niewrażliwa na refleksy świetlne. Dobrym wyborem będzie model z ekranem o przekątnej od 14 do 17 cali.

Drugim kluczowym elementem jest procesor, serce każdego laptopa. Jego parametry powinny być dostosowane do oprogramowania, na jakim zamierzamy pracować. Modele wyposażone w procesor co najmniej klasy Intel Core 2 Duo z taktowaniem od 1800 MHz zapewnią płynną i efektywną pracę.

Od siebie dodamy, że nasza oferta obejmuje szeroki wybór domowych laptopów poleasingowych, które spełniają te kryteria. Są one niezawodne, wydajne i doskonale sprawdzą się jako domowe centrum rozrywki czy nauki. Zadowolą najbardziej wymagających użytkowników szukających zupełnie bezproblemowych laptopów do domu.

Korzyści z korzystania z laptopów poleasingowych na co dzień

Wybór laptopów poleasingowych do użytku domowego przynosi wiele korzyści, które docenisz na co dzień. To opcja, która łączy w sobie funkcjonalność i atrakcyjność cenową. Nasze laptopy po leasingu dostarczają wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego korzystania z komputera w domu.

Zastanawiasz się, dlaczego laptopy poleasingowe to świetne rozwiązanie? Odpowiedź jest prosta. Te domowe laptopy, choć używane, są w stanie idealnym. Przechodzą przez kompleksowy proces renowacji, aby zapewnić ich doskonałe działanie i niezawodność. Co więcej, gdy decydujesz się na laptop na co dzień z naszej oferty, masz pewność, że dostajesz sprzęt o wysokich parametrach technicznych. Skutecznie spełniają funkcje typowe dla komputerów domowych, takie jak przeglądanie internetu, obsługa poczty e-mail, przeglądanie zdjęć czy obsługa dokumentów. Dzięki temu, laptopy na co dzień stanowią nie tylko praktyczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie. Wybór laptopów poleasingowych to zatem gwarancja satysfakcji i świadomej decyzji ekonomicznej. Wypróbuj naszą ofertę - zobacz, jak wiele możesz zyskać, wybierając laptopy poleasingowe do użytku domowego.

Wybór optymalnej wielkości ekranu dla domowego laptopa zależy od indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Wielu ludzi uważa ekrany o przekątnej 15,6 cala za najlepszy kompromis pomiędzy rozmiarem, a komfortem użytkowania. Nie brakuje im ani miejsca do pracy, ani komfortu podczas oglądania filmów czy przeglądania internetu. Jeśli jednak preferujemy coś większego, warto rozważyć model z ekranem o przekątnej 17 cali. Przy takim wyborze kluczowe będzie również uwzględnienie najlepszej dla nas rozdzielczości.

Wybór laptopa do domu może okazać się wyzwaniem, jeśli nie jesteś pewien, na co zwrócić uwagę. Pamiętaj, że decyzja powinna być oparta na indywidualnych potrzebach, jak również preferencjach dotyczących używania sprzętu. Ważnymi czynnikami, które warto wziąć pod uwagę, jest moc procesora, ilość pamięci RAM, pojemność dysku twardego oraz rodzaj systemu operacyjnego. Dobrej jakości matryca to kolejny istotny element, który wpłynie na komfort pracy czy rozrywki, a długi czas pracy na baterii zapewni nieprzerwane korzystanie z urządzenia przez długie godziny, nawet bez dostępu do prądu. Wybierając laptop do domu, pamiętaj, aby dostosować specyfikację do swoich potrzeb i wymagań.

Wybierając laptop do domu, kluczowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest obecność odpowiednich złącz. Laptop powinien posiadać różnorodne złącza, które umożliwią podłączenie licznych urządzeń peryferyjnych. Do najistotniejszych z nich należą: porty USB - zarówno typu A, który jest świetnym standardem umożliwiającym podłączenie większości urządzeń, jak i typu C, charakteryzującego się wysoką prędkością przesyłu danych. Warto również zwrócić uwagę na port HDMI lub DisplayPort, które umożliwiają podłączenie monitora zewnętrznego lub telewizora, oraz gniazdo słuchawkowe - podstawowy element dla miłośników muzyki lub gier. Laptop do domu powinien także posiadać czytnik kart pamięci SD - użyteczny dodatek do przesyłania fotografii z aparatu, oraz port Ethernet - niezbędny dla stabilnego i szybkiego połączenia internetowego.

pixel