Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Słuchawki

( ilość produktów: 5 )SŁUCHAWKI

Słuchawki do komputera, choć na pierwszy rzut oka wydają się bardzo prostym dodatkiem, tworzą szeroki asortyment produktów różniących się od siebie wyglądem, funkcjonalnością i przeznaczeniem. Są wśród nich zarówno profesjonalne słuchawki gamingowe lub do słuchania muzyki, jak i znacznie prostsze, które służą jedynie do prowadzenia rozmów. Najlepsze słuchawki do komputera powinny zapewniać nie tylko dobre parametry, lecz także wygodę użytkowania. W sklepie AMSO znajdziecie doskonałej jakości słuchawki Dell oraz uznanej marki Dr Dre.

SŁUCHAWKI - RODZAJE ZE WZGLĘDU NA METODĘ ŁĄCZNOŚCI

Słuchawki do komputera można podzielić na podstawie kilku różnych kryteriów. Jednym z nich jest rodzaj łączności. Na rynku dostępne są słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe.

Słuchawki przewodowe to zwykłe słuchawki z kablem zakończonym złączem jack, który pasuje do większości portów urządzeń audio. Przewodowe słuchawki do komputera zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku, ponieważ nic nie zakłóca przebiegu fal akustycznych, co może się zdarzać przy transmisji bezprzewodowej.

Słuchawki bezprzewodowe wykorzystują do łączności z komputerem:

  • falę radiową - oferują szeroki zasięg (do 30 metrów).
  • podczerwień - działają bardzo podobnie jak pilot zdalnego sterowania. Zasięg jest ograniczony do około 7 metrów i urządzenia muszą się nawzajem "widzieć".
  • bluetooth - słuchawki pracują dzięki fali radiowej o niskiej częstotliwości, która jest cyfrowym nośnikiem dźwięku. Oferują zasięg do 10 metrów, więc można z nich korzystać z dala od komputera.

SŁUCHAWKI - RODZAJE KONSTRUKCJI

Ważnym kryterium podziału słuchawek jest rodzaj ich konstrukcji:

  • Słuchawki nauszne oraz wokółuszne, nazywane headphones, mają pełną konstrukcję, zasłaniającą całe uszy. W tego rodzaju słuchawkach dźwięki są na tyle izolowane, że muzyka nie wydobywa się na zewnątrz, a jednocześnie nie zakłócają jej hałasy dochodzące z otoczenia.
  • Słuchawki zauszne typu clip on to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzystają sportowcy i osoby mobilne, pozostające w ciągłym ruchu. Specjalna konstrukcja pozwala zaczepić słuchawki za uszami, utrzymując je stabilnie na swoim miejscu.
  • Słuchawki douszne i dokanałowe wkłada się bezpośrednio do uszu - douszne umieszcza się płycej - w małżowinie usznej, dokanałowe głębiej - w kanale słuchowym. Główną zaletą tego typu słuchawek są ich niewielkie rozmiary.

SŁUCHAWKI Z AMSO

Oferowane przez nas słuchawki to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana urządzeń na nowocześniejsze modele. Dzięki temu sprzęt nie jest wyeksploatowany i może być użytkowany jeszcze przez długi czas. W AMSO poddajemy go dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające w czasie ich eksploatacji.

Poleasingowe słuchawki z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy do 12 miesięcy gwarancji.

pixel