EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dell PowerEdge

( ilość produktów: 20 )SERWERY DELL POWEREDGE

Serwery Dell PowerEdge w obudowie rack to wydajność i elastyczność, która potrzebna jest w każdym przedsiębiorstwie. Przeznaczone są do montażu w szafie, co pozwala wprowadzić porządek i uwolnić się od plątaniny kabli w serwerowni firmy. Przemyślana konstrukcja umożliwia szybkie i proste rozbudowanie serwera PowerEdge o dodatkową pamięć RAM, kolejny dysk twardy lub doposażenie w kolejny kontroler. W naszym sklepie oferujemy serwery Dell PowerEdge z procesorami AMD Opteron i Intel Xeon taktowanymi w granicach 2000 - 3100MHz, z czterema, sześcioma lub ośmioma rdzeniami. Serwery zaopatrzone są w pamięć RAM DDR3 w zakresie 16 - 128GB.

SERWERY DELL POWEREDGE RACK - ELASTYCZNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Serwery Dell PowerEdge montowane w szafie serwerowej typu Rack zapewniają nie tylko wydajność niezbędną w centrum danych, ale również elastyczność oraz szeroki wybór opcji dotyczących zajmowanego miejsca, zasilania i chłodzenia. Serwery Dell PowerEdge to najlepsze rozwiązania zarówno dla średnich przedsiębiorstw, jak i dla największych, najbardziej złożonych środowisk centrów danych. Serwery montowane w szafie serwerowej dostępne są w wersji z 2 lub 4 wspornikami. To rozwiązanie doskonale umożliwia oszczędzanie miejsca. Dodatkowa pamięć masowa jest zapewniona dzięki zewnętrznym dyskom SCSI/SAS/SATA lub pamięci masowej fibre channel. Serwery Dell typu rack uznaje się za numer jeden, jeśli chodzi o wydajność aplikacji.

SERWERY DELL POWEREDGE TOWER

Serwery DELL Poweredge Tower przypominają z wyglądu obudowę zwykłego komputera stacjonarnego. Jest to najbardziej optymalny wybór dla administratorów centrów danych w małych przedsiębiorstwach. Ich wymiary utrudniają umiejscowienie w stale rozwijającym się centrum danych. Niewątpliwą natomiast zaletą serwerów typu tower jest możliwość zamontowania komponentów, takich jak dodatkowe dyski twarde, chłodzenie czy zasilacz.

SERWERY DELL POWEREDGE KASETOWE

Serwery DELL Poweredge kasetowe to rozwiązanie zajmujące niewiele miejsca. Interfejs sieciowy oraz zasilanie są wspólne dla wszystkich modułów. Cechuje je zastosowanie wspólnego łącza, co pozwala na dodatkowe ograniczenie kosztów eksploatacji, zmniejszenie rozmiarów serwera oraz ułatwienie budowy całego rozwiązania sieciowego. Serwery DELL Poweredge kasetowe montowane są w obudowach, które mogą zmieścić do 16 jednostek.

SERWERY DELL POWEREDGE Z AMSO

Oferowane przez nas serwery DELL Poweredge to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe serwery DELL Poweredge z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

pixel