EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do monitorów

( ilość produktów: 5 )AKCESORIA DO MONITORÓW

Akcesoria do monitorów mają za zadanie zwiększyć nasz komfort w zgodzie z wymogami higieny pracy. Monitor ma dwojaki wpływ na nasze zdrowie. Po pierwsze, nieodpowiednie położenie względem ciała może w dłuższej perspektywie powodować różnego rodzaju zwyrodnienia. Po drugie, jakość wyświetlanego obrazu ma niebagatelny wpływ na wzrok. W naszym sklepie znajdują się akcesoria do monitorów ułatwiające ich położenie w stosunku do osi wzroku operatora komputera.

AKCESORIA DO MONITORÓW A ERGONOMIA

Ustawiając na biurku monitor należy sprawdzić, czy ma on stopkę z dużym zakresem regulacji umożliwiającym zajęcie optymalnej pozycji pracy. Część monitorów pozwala tylko na niewielkie odchylenia ekranu na boki czy w płaszczyźnie pionowej. Zdarza się, że nie jest możliwe zmienianie wysokości ekranu. W takich przypadkach z pomocą przychodzą akcesoria do monitorów, które należy stosować, gdyż wysokość, na jakiej znajduje się ekran i kąt, pod jakim na niego patrzymy, to podstawowe czynniki decydujące o naszym zdrowiu.

AKCESORIA DO MONITORÓW - OBROTOWE UCHWYTY BIURKOWE

Akcesoria do monitorów w postaci obrotowych uchwytów biurkowych sprawią, że monitor zostanie ustawiony na wprost użytkownika. Jego górna krawędź musi znajdować się nieco poniżej linii wzroku, a środek ekranu na linii swobodnego patrzenia, czyli w praktyce pod kątem 15° – 20° poniżej płaszczyzny oczu. Powierzchnia ekranu powinna być lekko odchylona do tyłu o 5° do 10°. Akcesoria do monitorów znajdujące się w naszym sklepie dzięki specjalnemu systemowi regulacji umożliwiają spełnienie tych warunków.

Odległość monitora od oczu powinna być taka, by zapewniać objęcie wzrokiem całej jego powierzchni bez konieczności kręcenia głową. Powszechnie przyjmuje się, że jest to odległość na wyciągnięcie ręki, co nie jest najdokładniejszą metodą pomiaru. Większy monitor będzie musiał być odsunięty dalej i będzie to zależało bardziej od osobistej percepcji niż od naszego wzrostu i długości ręki.

AKCESORIA DO MONITORÓW Z AMSO

Oferowane przez nas akcesoria do monitorów to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO akcesoria do monitorów poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji. Poleasingowe akcesoria do monitorów HD z AMSO to wysokiej klasy, sprawny sprzęt w atrakcyjnej cenie.

pixel