Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Monitory Full HD

( ilość produktów: 719 )MONITORY FULL HD

Na jakość wyświetlanego przez monitor obrazu największy wpływ ma rozdzielczość. Parametr ten określa liczbę pikseli obrazów wyświetlanych na ekranie w bieżącym trybie pracy. Monitory Full HD posiadają ekrany o rozdzielczości 1920 × 1080 px. Są one rekomendowane do surfowania po Internecie, oglądania filmów i seriali, pracy zdalnej, a także gier komputerowych. W naszym sklepie znajdują się monitory Full HD firmy Dell i NEC z wyświetlaczami w technologii IPS.

MONITORY FULL HD - ZALETY

Monitory Full HD z matrycą IPS są panelami szerokokątnymi, które zachowują kolory, jasność i kontrast pod kątem do 178° w pionie i w poziomie. Taki sprzęt zapewnia dobre odwzorowanie barw, a o płynności oglądanego obrazu decyduje częstotliwość odświeżania matrycy, która w tej grupie monitorów jest niezwykle wysoka. Istotny parametr to także czas reakcji plamki, który wynosi znacznie poniżej 10 ms.

TECHNOLOGIA IPS

Monitory Full HD prezentowane w naszym sklepie posiadają matryce oparte na technologii IPS (In Plane Switching), w której ciekłe kryształy poruszają się równolegle do ekranu, zapewniając m.in. świetne kąty widzenia i dobrą jakość obrazu. Dzięki temu nadają się do oglądania filmów, prac biurowych czy też graficznych. Należy jednak pamiętać, że czas reakcji i częstotliwość odświeżania nie jest tu tak wysoka, jak w matrycach TN. W związku z tym matryce IPS nadają się do gamingu w mniej wymagające gry.

MONITORY FULL HD - PROPORCJE 16:9 I 16:10

Monitory Full HD Dell i NEC, które znajdują się w naszym sklepie, posiadają najbardziej uniwersalne panele 16:9 i 16:10. Jest to format kinowy, a zatem idealny do seansów filmowych.

  • Proporcje 16:9 (1920 x 1080 px) świetnie sprawdzają się również w grach i znakomicie spełniają swoje zadanie w biurach. Interfejsy programów, przeglądarek i witryn skalują się do formatu panoramicznego, nie występuje więc zjawisko nienaturalnie rozciągniętego obrazu.
  • Format 16:10 (1920 x 1200 px) sprawia, że obraz jest nieco wyższy w pionie, co okaże się korzystne w przypadku prac graficznych.

MONITORY FULL HD Z AMSO

Oferowane przez nas monitory Full HD to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO monitory poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe monitory Full HD z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy do 12 miesięcy gwarancji.

pixel