Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Tablet Lenovo Tab M8
Dzisiaj recenzujemy dla Was Lenovo Tab M8. Ten niepozorny zawodnik może wielu z Was przypaść do gustu. Idealnie nada się także jako np. prezent na komunię.
Czytaj więcej
Apple MacBook Pro 13 2020 M1 A2338 recenzja
Współpraca Apple z innymi na tle dziejów nigdy nie była stała. Za życia Jobs nie raz podkreślał, że lubi mieć tylko swoje rozwiązania. Smartfony iPhone’a korzystają z własnych chipów, komputery wpierw też miały rozwiązania tylko dla swoje, następnie przyszła przesiadka na układy Intela (również często dedykowane i tworzone dla Apple), a wraz z M1 ponownie Apple wraca do bycia niezależnym.
Czytaj więcej
Smartwatch Sport Watches K58 recenzja
Jako wielki fan Apple ciężko mnie przekonać do czegoś, co nie pochodzi z tej „stajni”. Wiem, że tymi słowami niektórym się narażam, ale tak właśnie jest. Sceptycznie więc podszedłem do K58, ale… no właśnie pozytywnie się zaskoczyłem.
Czytaj więcej
Radeon czy nVidia - którą kartę graficzną wybrać?
Karty graficzne to jedne z najważniejszych podzespołów komputerowych. Decydują one o jakości i płynności wyświetlania obrazu na monitorze, a tym samym o komforcie pracy i rozrywki. Na rynku istnieje wielu producentów kart graficznych, ale dwie firmy wyróżniają się na tle konkurencji: AMD oraz nVidia. Porównajmy je!
Czytaj więcej
Microsoft Surface Laptop 3 15' recenzja
Microsoft Surface Laptop 3 15” z procesorem i5 to sprzęt typowo biznesowy. Typowo, gdyż wersje z procesorami Intel nie były do kupienia w sklepach konsumenckich. Microsoft zdecydował, że będą one sprzedawane tylko korporacją.
Czytaj więcej
Dell Latitude 7420 recenzja
Jako bezpośredni następca modelu Latitude 7410 z 2020 roku, Latitude 7420 z 2022 roku przynosi szereg zmian zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jedynie projekt obudowy pozostaje taki sam, z wyjątkiem kolorystyki i tekstury.
Czytaj więcej
Apple MacBook Pro A2251 2020 r. recenzja
Nowa generacja MacBooka Pro 13 kontynuuje tradycję marki, dostarczając użytkownikom wydajności, elegancji i innowacji. Zestawiając potężny procesor, szybki dysk SSD oraz wysokiej jakości ekran, laptop ten zdaje się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Czytaj więcej
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2nd recenzja
Druga próba Lenovo to więcej tego samego, lepiej wykonanego i zrobionego. Zachowując podobny atrakcyjny i przenośny design, błyskawiczną wydajność oraz opcję przepięknego ekranu 4K HDR, ThinkPad X1 Extreme Gen 2 jest świetnym wyborem zarówno dla twórców treści, jak i użytkowników biznesowych.
Czytaj więcej
Czy inteligentne okulary zastąpią smartfony?
W dzisiejszym świecie technologii, inteligentne okulary jawią się jako obiecująca przyszłość, która może rewolucjonizować nasze codzienne doświadczenia. Wyposażone w funkcje, takie jak wbudowane mikrofony, odtwarzanie dźwięku przy pomocy przewodnictwa kostnego, oraz innowacyjne wyświetlacze, te urządzenia zdolne są zastąpić tradycyjne smartfony.
Czytaj więcej
pixel