Blog

Czym się różni: ThinkPad, IdeaPad, Yoga, Legion ?

Czym się różni: ThinkPad, IdeaPad, Yoga, Legion ?Lenovo jest główną siłą napędową laptopów biznesowych, które oferują rozwiązania zarówno proste, jak i przystępne cenowo, a także komputery stworzone z myślą o graczach i programistach.W ofercie Lenovo każdy znajdzie coś dla siebie, ale żeby tego dokonać najpierw trzeba wiedzieć co firma posiada w swoim portfolio.
Przeczytaj więcej

Komputer z monitorem, czyli AIO

Komputer z monitorem, czyli AIOKomputery All-in-One PC (AIO PC) nazywany też komputerem z monitorem to usprawnione komputery stacjonarne, które integrują wszystkie elementy tradycyjnego komputera stacjonarnego, z wyjątkiem klawiatury i myszy, w jednym urządzeniu.
Przeczytaj więcej

Z czego składa się toner?

Z czego składa się toner?Toner jest chromoforowym czynnikiem używanym do drukowania laserowego. Drobny proszek znajduje się głównie we wkładach, które są wkładane do drukarek, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych.
Przeczytaj więcej

Wybieramy kartę graficzną do komputera

Wybieramy kartę graficzną do komputeraOprócz jednostki centralnej (CPU), procesor graficzny (GPU) ma największy wpływ na wydajność komputera do gier. GPU składa się z dodatkowego procesora, który pobiera dane z procesora i przekształca je na obrazy, które można renderować na ekranie.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell OptiPlex XE3

Prezentujemy: Dell OptiPlex XE3Model nadal w sprzedaży, model który kosztuje 3000-5000 zł teraz w ofercie amso.pl 1/3 tej kwoty. Model, który jest reklamowany sloganem „Długotrwała stabilna platforma”, co w nim takiego niezwykłego? Sprawdźmy.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell Precision 3640

Prezentujemy: Dell Precision 3640Dell Precision 3640 to niesamowity system Della, który obsługuje procesory i3, i7, i9 10 generacji a na dodatek „serca” Xeonowe. Dodatkowo sprzęt ma zasilacz 1000W i mieści się w nim RTX 3080. Zaciekawieni?
Przeczytaj więcej

Bezpieczeństwo w sieci

Bezpieczeństwo w sieciBezpieczeństwo sieci to zestaw środków podjętych w celu ochrony przed różnymi zagrożeniami. Ten zestaw środków zwykle obejmuje kilka polityk i praktyk, których celem jest ochrona przed nieautoryzowanym dostępem. W ten sposób zapobiega się  niewłaściwemu wykorzystaniu zasobów sieci.
Przeczytaj więcej

Zabawa w kotka i myszkę, czyli jak wybrać dla siebie najlepszą

Zabawa w kotka i myszkę, czyli jak wybrać dla siebie najlepsząSkoro było już o klawiaturach, temat myszek pojawił się dość naturalnie. To, co łączy wybór  tych dwóch akcesoriów, to przekonanie, że im taniej, tym lepiej. 
Przeczytaj więcej

O tabletach słów kilka

O tabletach słów kilkaObecnie zdecydowana większość z nas na co dzień korzysta ze smartfona, który od dawna nie służy już tylko do dzwonienia i wysłania wiadomości. Dzisiaj telefon zastępuje komputer, aparat fotograficzny, kamerę, a nawet portfel.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell Precision 5510

Prezentujemy: Dell Precision 5510Dell Precision 5510 to taki przerobiony XPS 9550. Mając obydwa sprzęty w dłoniach można nawet się pomylić, jednakże wnętrzności mojego dzisiejszego bohatera różnią się trochę od XPS i są po prostu mocniejsze.
Przeczytaj więcej

Z miłości do nowości

Z miłości do nowościWiększość ludzi czternastego lutego kojarzy z Walentynkami i ta anglosaska tradycja na dobre zadomowiła się na naszym rodzimym podwórku. W tym dniu króluje kolor czerwony, a zakochani obdarowują się prezentami.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: MacBook Pro A1707

Prezentujemy: MacBook Pro A1707Przyszedł i od razu wiedziałem, że trzeba się go bać. Na początku bałem się pierwszego dotyku, gdyż dostałem w dłonie urządzenie kosztujące w dniu premiery 14000 zł.
Przeczytaj więcej

Co to jest stacja dokująca?

Co to jest stacja dokująca? Na przestrzeni ostatnich lat laptopy stały się mniejsze, smuklejsze, lżejsze, ale co najważniejsze, wydajniejsze. Pomimo tych licznych zalet, bardzo często mają ograniczoną liczbę portów.
Przeczytaj więcej

Czy warto kupić komputer poleasingowy?

Czy warto kupić komputer poleasingowy?Odpowiedź na to pytanie można umieścić już na wstępie: oczywiście, ze WARTO! Komputery po leasingu są świetną alternatywą dla nowego, niejednokrotnie drogiego sprzętu.
Przeczytaj więcej

Co to jest komputer poleasingowy?

Co to jest komputer poleasingowy?Jeśli planując kupno komputera masz ograniczony budżet, możesz rozważyć opcję zakupu sprzętu poleasingowego. Na rynku, bez większego trudu,  znajdziesz sprzęt w przedziale cenowym do 2 tys. złotych. 
Przeczytaj więcej

CyberPunk 2077 w AMSO

CyberPunk 2077 w AMSOCyberpunk to tytuł odmieniany w ostatnich dniach przez wszystkie przypadki. Pojawia się na tapecie serwisów nawet nie związanych z grami. AMSO nie przeszło obok tego tytułu obojętnie i odpaliło sprzęt na sprzęcie dostępnym u nas.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell u3219Q

Prezentujemy: Dell u3219QPanel do pracy, filmów i gier? Dell u3219Q jest wystarczający do takiej pracy. Miałem z nim styczność przez tydzień i mogę to potwierdzić.
Przeczytaj więcej

Komputer / Laptop do pracy zdalnej

Komputer / Laptop do pracy zdalnej

Jaki laptop czy też komputer do pracy zdalnej?  Na to pytanie będzie sporo odpowiedzi w poniższym tekście. Mam nadzieję, że pomogę Wam w wyborze odpowiedniego urządzenia do pracy w domu czy też biurze.


Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Laptop 2w1 HP Elite X2 1013 G3

Prezentujemy: Laptop 2w1 HP Elite X2 1013 G3Elite x2 1013 G3 od Hewlett-Packard to 13-calowy 2-w-1 wyposażony w potężny czterordzeniowy procesor, dwa porty Thunderbolt 3, wyświetlacz 3:2 3K, z możliwością obsługi rysika oraz dołożeniem stacji dokującej. Takiego potwora dzisiaj sprawdziłem dla Was.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy Dell e5470

Prezentujemy Dell e5470Cóż miało być coś innego w tę niedzielę, ale wygrał Dell. Dostawa pojawiła się nagle i może dlatego zmieniłem temat “Lektury na niedzielę”.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Roomba 870

Prezentujemy: Roomba 870Powystawowe Roomby stały się u nas bardzo popularne. Tydzień temu opisałem dla Was model 805, a dzisiaj już mam przyjemność zabawy z silniejszą jej wersją, a więc 870.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: iRobot Roomba 805

Prezentujemy: iRobot Roomba 805Odkurzanie mieszkania czy też lokalu nie jest ulubioną czynnością naszego życia. Dlatego wymyślono specjalne roboty, a jeden z nich jest bohaterem naszej dzisiejszej „Lektury na niedzielę”.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy Kamera Internetowa Full HD USB E-learning

Prezentujemy Kamera Internetowa Full HD USB E-learningOd pewnego czasu w naszej ofercie możecie znaleźć kamerę, które nazwa jest nikomu nieznania, nic nie mówiąca no poza tym, że tłumacząc napis na opakowaniu „ Full HD Webcam” wszyscy wiemy, co znajdziemy w środku.
Przeczytaj więcej

Wzmacniacz Wi-Fi Tenda A9 N300

Wzmacniacz Wi-Fi Tenda A9 N300Aaa Wi-Fi nie ma w domu? Nie ma problemu wzmacniasz A9 "leci" z pomocą.
Przeczytaj więcej

Recenzja gry: Grand Theft Auto V

Recenzja gry: Grand Theft Auto VOsobom, które nigdy nie słyszały o GTA podpowiem, że  jest to tytuł z otwartym światem. W poprzednich częściach wcielaliśmy się w jednego bohatera i przemierzaliśmy ulice miasta (a nawet miast), w celu wykonania misji, zarobienia pieniędzy czy zażycia nieskrępowanej zabawy.
Przeczytaj więcej

AMSO wspiera akcję #LAPTOPDLAUCZNIA

AMSO wspiera akcję #LAPTOPDLAUCZNIAWprowadzenie szczególnych wytycznych odnoszących się do życia codziennego w stanie epidemicznym wymusza zmiany, które wpływają na nas wszystkich. Przede wszystkim sytuacja ta dotknęła uczniów, którzy rozpoczęli naukę zdalną. Niestety wiele z nich, przede wszystkim z rodzin wielodzietnych oraz zastępczych, nie ma wystarczającej ilości laptopów. Dlatego, gdy zgłosiła się do nas Fundacja Salvatti, od razu zdecydowaliśmy się wspomóc akcję #LAPTOPDLAUCZNIA. W tej inicjatywie zapewniamy dostawy sprzętu, a dodatkowo kilka dodatkowych sztuk komputerów od AMSO.
Przeczytaj więcej

Ramię w ramię z AGH!

Ramię w ramię z AGH! Od samego początku działalności społeczność studencka jest niesamowicie bliska AMSO i to nie tylko poprzez pierwszą lokalizację sklepu nieopodal Miasteczka Studenckiego AGH. Dlatego bardzo miło nam ogłosić
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: iPhone 8

Prezentujemy: iPhone 8 iPhone 8 to ostatni „klasyczny” iPhone, jaki pojawił się na rynku do tej pory. Posiada przycisk home ma również ramki wokół ekranu. Jednak zaskakuje również nowościami, o których zaraz napiszę.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: HP EliteBook 840 G3

Prezentujemy: HP EliteBook 840 G3Są sprawy, są urządzenia, które nie mogą czekać do niedzieli. Już dzisiaj prezentujemy Wam HP 840 G3. Naszą nowść, nasz nowy HIT! Czy aby na pewno?
Przeczytaj więcej

Prezentujemy iPhone X

Prezentujemy iPhone XX. Piraci oznaczali tak swój skarb, w przypadku Apple model tak nazwany to jubileuszowy/urodzinowy iPhone. Jakie więc skarby oddano w naszej dłonie?
Przeczytaj więcej

Prezentujemy oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Prezentujemy oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3HNim zacznę pisać dalej zaznaczę od razu, że produkt jest nowy. AMSO często kojarzone jest ze sprzętem poleasingowym, ale mamy również w swojej ofercie rzeczy nowe i takowy jest nasz dzisiejszy bohater.
Przeczytaj więcej

Komputer do gier dla gracza od AMSO

Komputer do gier dla gracza od AMSOKomputer dla gracza, które znajdują się pod spodem tego materiału, to nowy dział w AMSO, w którym znajdziecie różne propozycje dla graczy. Są to różne warianty sprzętu doposażonego o karty graficzne, odpowiedni RAM i dyski twarde.
Przeczytaj więcej

Co oznacza koniec Windowsa 7

Co oznacza koniec Windowsa 7Windows 7, a więc system operacyjny, którego premiera odbyła się w 2009 roku odchodzi, umiera, zostaje wykluczony – niepotrzebne skreślić. Co to oznacza w praktyce?
Przeczytaj więcej

Nowość w AMSO: oczyszczacze powietrza XIAOMI

Nowość w AMSO: oczyszczacze powietrza XIAOMIRegularnie uzupełniamy naszą ofertę produktów fabrycznie nowych. Ostatnio dołączyły do niej oczyszczacze powietrza od XIAOMI – producenta znanego ze sprzętu wysokiej klasy i w atrakcyjnych cenach. Dzisiaj przedstawiamy Wam dwa modele, a właściwie wersje modelu 2, dostępne w AMSO. 
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Samsung Galaxy S8

Prezentujemy: Samsung Galaxy S8 Dzisiaj na ruszt wziąłem Samsunga S8. Ten telefon poleasingowy nadal świetnie się prezentuje, a na dodatek bateria jest w bardzo dobrej kondycji.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Apple iPhone 6 A1586

Prezentujemy: Apple iPhone 6 A1586
Strefa poleasingowa Apple w AMSO rośnie w siłę. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować jeden z najpopularniejszych modeli telefonów tego producenta, który niedawno obchodził aż piąte urodziny! 

Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Panasonic ToughPad FZ-A1

Prezentujemy: Panasonic ToughPad FZ-A1Panasonic znany głównie z produkowania telewizorów od pewnego czasu również podbija nasze serca pancernymi laptopami i tabletami. Dzisiaj trochę o tym drugim.
Przeczytaj więcej

Łódzki Festiwal Fantastyki - Kapitularz 2019

Łódzki Festiwal Fantastyki - Kapitularz 2019Łódzki Festiwal Fantastyki to przedsięwzięcie fundacji Fantastyczne Inicjatywy, stawiającej sobie za cel propagowanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie kultury, doceniane już niejednokrotnie jako wydarzenie kulturalne, tak w publicystyce okołofantastycznej, jak i poza nią.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy MacBook Air 1466

Prezentujemy MacBook Air 1466Komputery poleasingowe to nie tylko proste woły robocze, dzisiaj prezentuję Wam produkt, który dowodzi, że tego typu sprzęt może być również modny i poręczny. Mowa oczywiście o prekursorze dobrego designu wśród ultrabooków, czyli MacBooku Air.
Przeczytaj więcej

Laptop dla studenta - uczelniany niezbędnik?

Laptop dla studenta - uczelniany niezbędnik?Laptop dla studenta - uczelniany niezbędnik? 4 rozwiązania róznych zadań.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: HP x360 310 G2 hybrydę

Prezentujemy: HP x360 310 G2 hybrydęDzisiaj w lekturze X360 i nie chodzi mi tutaj o produkt firmy Microsoft, a sprzęt stworzony przez HP. Nie będzie to więc opis konsoli, a bardzo przyjaznego konwertowalnego laptopa.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy iPhone SE

Prezentujemy iPhone SEW naszej ofercie produkty firmy Apple pojawiają się coraz częściej. Znajdziecie w niej również iPhone’y. Dzisiaj o modelu SE i to nie tylko prezentacja, ale również odpowiedź na pytanie czy warto go kupić.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: MacBook Pro A1502 2015

Prezentujemy: MacBook Pro A1502 2015Dzisiaj coś o MacBookach. Wiem, że świat dzieli się na tych, co je kochają oraz tych co ich nie nienawidzą, ale dzisiaj po prostu czysta prezentacja.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: HP 6470b

Prezentujemy: HP 6470bW niedawno opublikowanym materiale na PC World, autor przekonuje, że obecnie najlepiej kupić minimum sprzęt z trzecią generacją procesorów i5.
Przeczytaj więcej

AMSO rozwiązania IT dla gabinetów i klinik stomatologicznych.

AMSO rozwiązania IT dla gabinetów i klinik stomatologicznych.Współczesna stomatologia to nie tylko innowacyjne metody leczenia, materiały to również sprzęt komputerowy wspierający zarówno lekarza jak i działanie gabinetu.
Przeczytaj więcej

Laptop dla ucznia - szkolny niezbędnik ?

Laptop dla ucznia - szkolny niezbędnik ?

Laptop ucznia - szkolny niezbędnik ? 3 argumenty dla niezdecydowanych...


Przeczytaj więcej

Czym są komputery poleasingowe?

Czym są komputery poleasingowe?Zapraszamy do obejrzenia recezji video -->>
Przeczytaj więcej

Prezentujemy Dell Latitude 7480

Prezentujemy Dell Latitude 7480Czyli pierwszy laptop z serii Latitude bez literki E.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell e5570

Prezentujemy: Dell e5570Dell e5570 to w końcu powrót do tego, aby w laptopach standardowo pojawiały się procesory 4 rdzeniowe. Przyznam się – tęskniłem.
Przeczytaj więcej

Konkretna sztuka

Konkretna sztukaCzym jest? To nic innego jak możliwość zakupu konkretnego, dokładnie tego jedynego egzemplarza, który widzicie na zdjęciu.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy Dell u2415

Prezentujemy Dell u2415Dell u2415 to jedna z nowości, która coraz częściej pojawia się w ofercie firmy AMSO. W skrócie jest to ponadprzeciętny monitor LCD IPS z rozdzielczością 1920x1200. A więcej o nim w naszym tekście.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Lenovo ThinkPad T450

Prezentujemy: Lenovo ThinkPad T450Super cena Lenovo T450 skusiła i mnie. Czym prędzej na gorąco pragnę opisać Wam ten model, który oferuje już serce piątej generacji sygnowane marką Intela.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell 6430u

Prezentujemy: Dell 6430uDell 6430u, magiczne U w nazwie tego laptopa sprawiła, że podstawowa wersja, jaką jest e6430 zmieniła swój wygląd o 180 stopni. Nagle z masywnego sprzętu zrobił się ultrabook, ale czy tak samo dobry?
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Monitor Dell P2414

Prezentujemy: Monitor Dell P2414Tytułem wprowadzenia, warto nakreślić czym jest serii monitorów P dla Della i czym różni się od paneli oznaczonych literką U.
Przeczytaj więcej

Pod Lupą: czym jest DirectX?

Pod Lupą: czym jest DirectX?Wraz z premierą najnowszego systemu Windowsa oznaczonego numerem 10 pojawił się też nowy DirectX 12.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell Latitude e7450

Prezentujemy: Dell Latitude e7450Po małej przerwie wracamy z naszymi „Lekturami na niedzielę” Dzisiaj w naszym małym teście/opisie na ruszt wzięliśmy Della E7450.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell E7250

Prezentujemy: Dell E7250Piąta już generacja procesorów i5 wchodzi do AMSO, a więc nic w tym dziwnego, że w moje dłonie został oddany Dell e7250 – laptop biznesowy wykonany z niesamowicie dobrych materiałów.
Przeczytaj więcej

O drukarkach słów kilka

O drukarkach słów kilkaW tym roku mija 80. rocznica wynalezienia przez Chestera Carlsona kserografii..
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Apple MacBook Pro A1398

Prezentujemy: Apple MacBook Pro A1398MacBook Pro A1398 z procesorem i7-4750HQ to drugi model tego laptopa, który prócz 15 calowego panelu dostał również wyświetlacz Retina.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Libre Office odpowiednik MS Office

Prezentujemy: Libre Office odpowiednik MS OfficePrzy zakupach w naszym sklepie często pytacie o Microsoft Office. Niestety pakiet biurowy Microsoftu jest płatny, a jego cena jest niestety dość wysoka. Dlatego dzisiaj prezentujemy Libre Office…
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: NEC 244WMI

Prezentujemy: NEC 244WMINEC 244 z matrycą IPS to panoramiczny panel, którego zastosowanie w codziennym użytkowaniu jest bardzo szerokie. Dzisiaj właśnie na nim postanowiłem się skupić.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Xiaomi Amazfit Bip

Prezentujemy: Xiaomi Amazfit BipSmart zegarki do tej pory traktowałem z góry, głównie dlatego, że płaci się w nich w sumie za markę, a funkcjonalność ich jest raczej na niskim poziomie. Xiaomi Amazfit Bip jest jednak inny.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Lenovo T430s

Prezentujemy: Lenovo T430sLenovo T430s czyli cieńsza wersja T430. Dzisiaj sprawdzimy, czy odchudzona konstrukcja jest tak samo dobra jak pierwowzór.
Przeczytaj więcej

Laptop do szkoły / biura 2018

Laptop do szkoły / biura 2018Koniec wakacji już bliski jedni wrócą do szkół, drudzy do pracy, a trzeci na uczelnie. Przez okres wakacyjny szukaliśmy dla Was sprzętów, aby wraz z nadejściem jesieni wejść w nią z nową energią i siłą. Mamy nadzieję, że dwie poniższe propozycje przypadną Wam do gustu.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Monitor Dell P2217

Prezentujemy: Monitor Dell P2217Dzisiaj do testów otrzymałem monitor della 17. Sprzęt naprawdę świeży, który jeszcze pachnie fabryką. Czas mu się dogłębniej przyjrzeć.
Przeczytaj więcej

Energizer MAXI + Akumulatory Extreme test

Energizer MAXI + Akumulatory Extreme testPierwsze, co rzuca się w oczy w przezroczystym opakowaniu, to cztery akumulatorki AA o pojemności 2300 mAh-
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Brother MFC-8520dn

Prezentujemy: Brother MFC-8520dnBrother MFC-8520dn to urządzenie, które przeznaczone jest dla małych i średnich firm. Jego niebywałą zaletą jest niski koszt eksploatacji.
Przeczytaj więcej

Recenzja gry: Mafia III

Recenzja gry: Mafia IIIMafia 3 to opowieść niczym dobry serial dokumentalny, w którym za pomocą zeznań świadków i osób postronnych pokazywani są gangsterzy
Przeczytaj więcej

Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless V2.0

Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless V2.0 Nie po to twórcy wydają miliony na stworzenie, wyśmienitej ścieżki audio do swoich tytułów, aby gracze odsłuchiwali jej na niskiej jakości sprzęcie.
Przeczytaj więcej

Recenzja gry: Wiedźmin 3 Dziki Gon

Recenzja gry: Wiedźmin 3 Dziki GonCzęsto zadajcie pytania, czy na naszych komputerach będą chodziły dane gry. Dzisiaj w "lekturze na niedziele" postanowiłem przetestować na jednym z naszych zestawów dla gracza, najbardziej wymagający tytuł ostatnich lat, a więc Wiedźmin 3.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: HP 8570p

Prezentujemy: HP 8570pOczekując najwyższej jakości wykonania i wydajnych podzespołów nie sposób przejść obojętnie obok HP Elitebook 8570p.Ten biznesowy laptop to doskonała propozycja dla każdego kto szuka niezawodnego sprzętu w dobrej cenie.
Przeczytaj więcej

Laptop na wakacje / lato 2018

 Laptop na wakacje / lato 2018Najlepszą metodą, aby wcielić się w duszę wakacyjną to po prostu odbyć wakacje. Dlatego przed sezonem postanowiłem się wybrać w podróż i już wiem na co zwrócić uwagę biorąc ze sobą laptopa.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Fujitsu LifeBook E754

Prezentujemy: Fujitsu LifeBook E754WOW takie Fujitsu to ja rozumiem. Ogromne zaskoczenie i to mega pozytywne, tak w wielkim skrócie na dobry początek mogę opisać Fujitsu E754.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Getac S400

Prezentujemy: Getac S400Do prezentacji Getaca zbierałem się dłuższą chwilę, gdyż nie miałem warunków do sprawdzenia jego wszystkich możliwości. Z drobną pomocą pogody mogłem wykonać testy, do których S400 ponoć jest wykonany.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Lenovo x240

Prezentujemy: Lenovo x240Lenovo x240 trafił pod moje strzechy i był wielkim zaskoczeniem względem modelu x220 i x230, które opisywałem wcześniej.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Aplikacja mobilna AMSO

Prezentujemy: Aplikacja mobilna AMSOAplikacja mobilna AMSO ma ułatwić szybkie zakupy w naszym sklepie. Po serii testów udało nam się ją umieścić w Google Play oraz App Store.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell e5530

Prezentujemy: Dell e5530Notebooki Latitude firmy Dell stały się synonimem komputerów biurowych. Mocna konstrukcja ma za jednym zamachem łączyć luksu, niezawodność i trwałość.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy HP 650 G1

Prezentujemy HP 650 G1HP 650 G1 to dla mnie taka hybryda łączą dwa światy, gdyż z jednej strony wygląda jak ultrabook, z drugiej niczym klasyczny laptop posiada napęd i bardzo dużą ilość złącz. Czym jeszcze zaskakuje ten model?
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell e6540

Prezentujemy: Dell e6540W „lekturze na niedzielę” nadszedł czas na opisanie Della e6540. Produkt jest z nami od dłuższego czasu, ale obecnie otrzymaliśmy go w jego najwyższej formie.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Drukarka Brother HL-5350DN

Prezentujemy: Drukarka Brother HL-5350DN Chociaż drukarki pojawiają się na łamach naszych prezentacji wyjątkowo rzadko, to obok popularności modelu HL-5350DN  nie mogłem przejść obojętnie i postanowiłem, co nieco o niej opowiedzieć, a zarazem odpowiedź na kilka pytań.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: HP ProOne 600 G1 All in One/AIO

Prezentujemy: HP ProOne 600 G1 All in One/AIOKomputery typu All in One nie tylko tworzy Dell. Lenovo i HP również mają się czym poszczyć w tym segmencie, a ProOne 600 G1  zaskoczył mnie ceną i nie tylko. Dlatego dzisiaj naszym bohaterem jest produkt marki HP.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell 9030 AIO/All in One

Prezentujemy: Dell 9030 AIO/All in OneDell 9030 w wersji AIO zaczyna być naszym stałym produktem, dlatego warto go opisać, a dokładnie zaprezentować.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: ThinkPad Yoga 12

Prezentujemy: ThinkPad Yoga 12Tablet i laptop w jednym na rynku biznesowym to rzadkość. Widać to w naszych opisach, że głównie prezentujemy laptopy, ultrabooki, netbooki.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: HP 850 G1

Prezentujemy: HP 850 G1Stworzenie lekkiego, a zarazem biznesowego laptopa w rozmiarze 15” nie jest łatwe. Jednak marka HP podjęła się tego wyzwania i o to przed Państwem HP 850 G1.
Przeczytaj więcej

Jak dbać o baterię w laptopie?

Jak dbać o baterię w laptopie?Czy to lato czy to zima bateria w laptopie zawsze jest narażona na trudne warunki. Dzisiaj postaram się Wam opowiedzieć jak o nią dbać, aby działała jak najdłużej. Czas zacząć AMSO Bawi i uczy:
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Fujitsu E752

Prezentujemy: Fujitsu E752  Możecie spytać się czemu z całej gromady naszych sprzętów dzisiaj do opisu wybrałem Fujitsu E752 ? Wszystko dlatego, że za niecały 1000 zł otrzymujemy sprzęt ze znakomitymi parametrami.
Przeczytaj więcej

ThinkPad ma 25 lat. Niezawodność ponad wszystko!

ThinkPad ma 25 lat. Niezawodność ponad wszystko!ThinkPad to rodzina notebooków, która historią sięga aż do 1992 roku. Mimo drobnych zmian w wyglądzie pod swoją twardą i silną skorupą mają coraz silniejsze wnętrzności.
Przeczytaj więcej

Dzień Bezpiecznego Komputera

Dzień Bezpiecznego Komputera12 października, to Dzień Bezpiecznego Komputera. Jak być bezpiecznym ? Wystarczy stosować się do naszych porad.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: Dell e5540

Prezentujemy: Dell e5540Dell e5540 to stylowa 15, która jest znacznie mniej masywna niż jej odpowiednik z serii 6000 i to może być kuszące dla każdego, czy jednak odchudzenie wpływa na jakoś wykonania? Zaraz wszystko sprawdzę.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy ProBook 430 G1

Prezentujemy ProBook 430 G1Dzisiaj mam dla Was dokładny opis ProBooka 430 G1.
Przeczytaj więcej

Czym jest Laptop poleasingowy? Co to jest laptop poleasingowy?

Czym jest Laptop poleasingowy? Co to jest laptop poleasingowy?Laptop poleasingowy to sprzęt, który był przeznaczony dla wielkich firm. Korporacje biorą sprzęt klasy biznes na leasing i po mniej więcej trzech latach oddają go i lisingują nowsze odsłony topowych produktów. Wtedy taki laptop może wrócić do ponownej sprzedaży jako poleasingowy, gdyż był używany przez jakiś czas.
Przeczytaj więcej

Prezentujemy: HP ZBook 15

Prezentujemy: HP ZBook 15Przenośne stacje graficzne cieszą się coraz większą popularnością. Niedawno do naszej oferty wszedł ZBook 15, a mi przyszło go opisać i przyznać muszę, że firma HP zrobiła naprawdę dobrą maszynę dostępną w wielu wariantach.
Przeczytaj więcej

Wygraj wejściówkę na Festiwal Komiksu i Gier

Wygraj wejściówkę na Festiwal Komiksu i GierWygraj wejściówkę na Festiwal Komiksu i Gier
Przeczytaj więcej

Prezentujemy Dell e7440

Prezentujemy Dell e7440Dell e7440 został wydany już pod koniec 2013 roku, a więc można liczyć, że jest to model z 2014 roku i miał być odpowiedzią firmy Dell na ofertę coraz cieńszych laptopów biznesowych. Czy ta cienkość wpływa również na jego parametry?
Przeczytaj więcej

Polski internet ma dzisiaj urodziny!

Polski internet ma dzisiaj urodziny!100 lat, 100 lat niech żyje nam internet w Polsce.
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel