Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skup komputerów laptopów Kraków, Warszawa, Lublin, Poznań

Wycofujesz sprzęt z użytku w swojej firmie? Sprzedaj go nam i zyskaj środki na zakup nowych urządzeń! Odkupimy komputery, laptopy, tablety i smartfony. Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się ile możesz zyskać powierzając nam zalegający w firmowych magazynach sprzęt IT! Zobacz więcej
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nr telefonu
Nazwa firmy
Co nas interesuje?
Komputery
Laptopy
Monitory
Tablety
Smartfony
Akcesoria i podzespoły
Minimalna ilość sprzętu wynosi 10 sztuk. Skontaktuj się z nami
Skup laptopów i komputerów stacjonarnych

Skup laptopów i komputerów stacjonarnych

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na ogólny stan komputerów. Upewnij się, że jednostki są sprawne techniczne i wyposażone w podstawowe podzespoły, takie jak procesor, pamięć RAM i dysk twardy. W przypadku laptopów ważna jest także wielkość matrycy. Każda biała plamka, duży pasek uniemożliwiający pracę na urządzeniu to wada, która istotnie wpływa na wysokość oferty. Pamiętaj, że wycenę otrzymasz tylko, jeśli dysponujesz przynajmniej 10 sztukami sprzętu IT.

Skup monitorów i laptopów

Skup monitorów i laptopów.

Ekran to istotny aspekt także w skupie monitorów. Rozmiar matrycy, podstawka, standard VESA: to ma wpływ na cenę! Tablety natomiast to urządzenia, które szybciej, niż inny sprzęt IT, tracą na wartości. Wykorzystywane są w branżach, które cechują się pracą w ciągłym ruchu. Z tego powodu narażone są na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też stan wizualny, ilość pamięci RAM, czy rodzaj systemu operacyjnego są najistotniejsze w procesie przygotowania oferty skupu.

Dlaczego warto współpracować z AMSO

Dlaczego warto współpracować z AMSO?

Każdy przedsiębiorca raz na kilka lat musi przeprowadzić wymianę sprzętu komputerowego w swojej firmie. To proces żmudny, czasochłonny i stresujący. Wcale nie musi taki być! Pomożemy Ci przejść przez to bezboleśnie. W AMSO nie tylko doradzamy w wyborze nowych urządzeń biurowych. Prowadzimy skup komputerów wycofanych z użytku.

Jak otrzymać wycenę wycofanego w firmie sprzętu komputerowego

Jak otrzymać wycenę wycofanego w firmie sprzętu komputerowego?

Cennik skupu komputerów opiera się na kilku współczynnikach, które możesz przygotować samodzielnie. Prześlij do nas szczegóły w formie listy. Rodzaj urządzenia, model, podstawowa specyfikacja. Jeśli sprzęt posiada widoczne ślady użytkowania, pęknięcia, rysy, czy wgniecenia, również nas o tym poinformuj. Wspólnie ustalimy warunki skupu tak, aby sprzedaż komputerów firmowych była dla Ciebie atrakcyjna!

Audyt sprzętu IT

Audyt sprzętu IT.

Pamiętaj, że nasi specjaliści mogą wspomóc Twoje przedsiębiorstwo i sprawdzić stan techniczny każdej sztuki poprzez specjalistyczny audyt, wykonany w dziale serwisu. Raport z tychże działań posłuży do sporządzenia oferty odkupu sprzętu IT. Nie musisz angażować kolejnych pracowników do przeprowadzenia inwentaryzacji. Ale to nie wszystko!

Poufne dane Twojej firmy zostaną przez Nas bezpiecznie usunięte

Poufne dane Twojej firmy zostaną przez Nas bezpiecznie usunięte.

Na każdym etapie współpracy zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Proponujemy uczciwą wycenę urządzeń elektronicznych wycofanych z użytku. Ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo danych, zawartych na firmowych komputerach. Dlatego też stworzyliśmy zespół złożony z wykwalifikowanych serwisantów. Dba o sprawne i nieodwracalne niszczenie danych z dysków twardych.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym konsultantem

Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym konsultantem!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym jak działa zintegrowana usługa skupu sprzętu komputerowego z niszczeniem danych z nośników elektronicznych, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Dostosujemy rozwiązania do potrzeb Twojej organizacji. Pamiętaj, że naszą ofertę skupu kierujemy do firm z całego kraju.

Jak działamy? W oparciu o listę sprzętu, modele i jego parametry przygotujemy dla Ciebie wycenę, zaproponujemy również pomoc w koordynacji dostawy do naszego magazynu.
KontaktWyślij listę sprzętu wraz ze szczegółową specyfikacją, określ ilości i stan techniczny wycofanych komputerów.
WycenaNa podstawie przesłanych informacji nasz zespół przygotuje wycenę odkupu używanego/poleasingowego sprzetu IT.
TransportPo wstępnej akceptacji zaproponowanej wyceny, odbierzemy Twój sprzęt firmowy własnym transportem na terenie Krakowa lub pomożemy w koordynacji odbioru z innych regionów w kraju.
AudytNasz zespół specjalistów przeprowadzi profesjonalny audyt komputerów i przygotuje specjalistyczny raport. Jeśli nie masz możliwości zinwentaryzowania wycofanego sprzętu samodzielnie, zrobimy to za Ciebie!
Niszczenie danychUsuwamy dane z nośników elektronicznych metodą programową oraz niszczymy dyski twarde fizycznie w specjalistycznej niszczarce. Generujemy certyfikaty i raporty zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.
PośrednictwoPośredniczymy w organizacji sprzedaży firmowego sprzętu komputerowego wśród pracowników i udostępniamy własną platformę zakupową.
Oferujemy preferencyjne warunki dla
cyklicznych dostaw sprzętu
Wdrażamy praktyczne i zrównoważone działania,
zgodne z globalną zasadą 3R
Zapewniamy bezpieczeństwo nośników i najwyższą
troskę o dane poufne Twojego przedsiębiorstwa.
Wypełnij formularz, napisz lub zadzwoń - jak wolisz!

pixel