Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Słuchamy naszych klientów! AMSO po raz kolejny na podium prestiżowego zestawienia Opineo

2023-01-12

Słuchanie swoich klientów to jeden z kluczowych elementów funkcjonowania AMSO

To dość pompatyczne stwierdzenie ma swoje źródło w bardzo konkretnych faktach. W porównaniu do większości sklepów internetowych AMSO swoją sprzedaż opiera głównie na ofercie używanego sprzętu. Wpływa to niezwykle na charakter naszej pracy. Sklepy dostarczające wyłącznie nowe produkty funkcjonują w pewnym oderwaniu od produktu, który sprzedają. Towar pojawia się w sklepie przygotowany bezpośrednio przez producenta, ktoś go zamawia, a następnie zostaje on przygotowany do wysyłki. 

W AMSO jest inaczej. 

Urządzenia dostępne w naszej ofercie są uprzednio sprawdzane przez naszych specjalistów. Klasyfikujemy sprzęt, czyścimy, uzupełniamy braki, wymieniamy podzespoły,  czyścimy dyski, wgrywamy system operacyjny. Każdy komputer, smartfon czy monitor dostępny w sklepie ma swój unikalny numer systemowy, ma dokładnie opisane wady wizualne i ewentualne braki. Śmiało można stwierdzić, że każda sztuka sprzętu to dla nas osobna historia. 

Pozytywna opinia ze strony klientów jest dla nas nie tylko informacją o prawidłowym przebiegu transakcji, ale także o produkcie, który oferujemy. Dobre słowo i powracający klient to dla nas dowód, że cały zespół AMSO wykonuję swoją pracę na najwyższym możliwym poziomie. Komentarze - zarówno pozytywne, jak i negatywne - motywują nas do tego, aby nieustannie pracować nad coraz większą jakością oferowanej usługi. 

Ranking Opineo.pl - AMSO 3. najlepiej ocenianym sklepem z elektroniką w Polsce

Kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w czołówce polskich e-commerców w kategorii Elektronika i akcesoria, po raz drugi zajmując trzecie miejsce na podium. Nagrody zdobywane w rankingach Opineo.pl cieszą nas podwójnie - po pierwsze ze względu na towarzystwo w którym mamy okazję się znaleźć, a przede wszystkim na ilość pozytywnych recenzji naszej pracy. Jest to dla nas ogromna nobilitacja, ale także powód do jeszcze bardziej wzmożonej pracy w przyszłości. 

Niedawno z okazji 20.000 pozytywnych opinii w serwisie Opineo.pl zaprosiliśmy jubileuszowego klienta, który pozostawił opinię nr 20 000 do odwiedzenia naszej siedziby. Recenzent - który okazał się naszym stałym "AMSOwiczem" - miał okazję na własne oczy przekonać się, jak wyglądają procesy w naszej firmie, co nie zdarza się często. 

Rąbka tajemnicy naszej pracy uchyliliśmy w przygotowanym przez nas filmie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go zobaczyć - gorąco do tego namawiamy. :

Gratulujemy zwycięzcom tego zestawienia - sklepowi Morele.net, Etuo.pl oraz wszystkim pozostałym sklepom, które znalazły się w czołówce polskiej branży e-commerce. Widzimy się w rankingu za rok. :) 

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023

Polecane

pixel