Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AMSO pomaga Ukrainie

2022-02-27

Wielu Ukraińców wraz z przyjazdem do naszego kraju mogło utracić możliwość kontaktu ze swoimi bliskimi, którzy zostali w domach. Jesteśmy gotowi wypożyczyć bezpłatnie sprzęt elektroniczny:


• Laptopy,
• Smartfony,
• Komputery

Pomoc kierowana jest do organizacji zajmującym się pomocą dla uchodźców.

Jeżeli znają Państwo podmioty będące zainteresowane takim wsparciem prosilibyśmy o przekazanie naszej wiadomości dalej.


Organizacje mogą się zgłaszać do nas bezpośrednio na adres mailowy office@amso.pl lub telefonicznie: 12 306 73 73. Dziękujemy za udostępnienie tej informacji.

Багато українців, приїхавши до Польщі, можливо, втратили можливість зв’язатися з рідними, які залишилися на Україні.
Ми готові дати в безкоштовне користування електронне обладнання:


• Ноутбуки,
• Смартфони,
• Комп'ютери

Допомога спрямована організаціям, які надають допомогу біженцям.

Якщо вам відомі організації, які зацікавлені в такій підтримці,будь ласка передайте наше повідомлення.

Організації можуть зв’язатися з нами безпосередньо за адресою електронної пошти office@amso.pl або за телефоном: 12 306 73 73.
Дякуємо, що поділилися цією інформацією.


AMSO Komputery poleasingowe to sieć sklepów, która od ponad dekady zajmuje się sprzedażą sprzętu klasy biznes. Wybraliśmy produkty tego typu, gdyż to one gwarantują niezawodność, wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy. W dniu premiery kosztują one niebagatelne kwoty, ale można to zminimalizować zakupując sprzęt poleasingowy. Wtedy takie urządzenie potrafią być tańsze nawet o 70%. Na przestrzeni lat takiemu rozwiązaniu zaufały tysiące klientów, w tym jednostki budżetowe, rządowe i ogromne korporacje. Trend narodził się głównie dzięki cenie, gdyż przy jednej dostawie można zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kluczowe jest również to, że taki sprzęt nadal jest w pełni sprawny, trzyma wszystkie parametry i po maksymalnie trzy letnim leasingu oferowany jest nawet z gwarancją 36 miesięczną typu Next Business Day. Do tego wszystkiego wisienką na torcie jest oryginalny system operacyjny Windows 10 Refubished oraz możliwość dostosowania parametrów do wykonywanych zadań.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
pixel