Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AMSO GAMING na 33. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu Gier w Łodzi.

2022-11-24

Impreza startowała 24 września o godzinie 10:00. Od samego początku ustawiła się kolejka do naszego stanowiska. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy aż 13 miejsc do grania. Gracze mieli do dyspozycji takie tytuły jak League of Legends, CS, Fortnite, Need for Speed, czy Fifa. Sprzęt, na którym grali uczestnicy to komputery HP Elitedesk 800 I5-6500 z kartami graficznymi MSI VENTUS XS GTX 1660 6GB. Do tego niezawodne zakrzywione  32 calowe monitory marki Dell S3221QS

Stoisko AMSO Gaming

 

W sobotę o godzinie 12:00 rozpoczęliśmy drużynowy turniej w grę League of Legends. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, niestety ilość miejsc była ograniczona, a zainteresowanie ogromne i mogliśmy wybrać tylko część zespołów. W turnieju pełną dominację pokazał Team ZZ Żuki. Bezapelacyjnie wygrywając wszystkie mecze i gromiąc przeciwników. Dla zwycięzców mieliśmy specjalnie przygotowane nagrody. Bon o wartości 500 zł do sklepu internetowego www.amso.pl , koszulki AMSO GAMING i gadżety firmowe.

AMSO GAMING

Jednak to nie był jedyny konkurs tego dnia. Każdy kto odwiedził nasze stoisko miał szanse wygrać legendarnego Chromebooka 11A G6 Orange. Jak? Trzeba było wykręcić najlepszy czas w grze Need for Speed. Patrząc jak świetnie sobie poradziliście za kierownicą, Robert Kubica nie musi martwić się o swoich następców. Jak to bywa w takich zawodach, zwycięzca może być tylko jeden. Patryk dał z siebie wszystko i wskoczył na najwyższe podium zgarniając główną nagrodę.

W niedziele już daliśmy Wam wolną rękę do grania w ulubione gry. Zorganizowaliśmy kilka meczy, gdzie do wygrania były firmowe gadżety od AMSO. Bardzo cieszy nas zainteresowanie naszymi sprzętami, a zawłaszcza komputerami gamingowymi. Miło widzieć jak świetnie spędzacie czas razem. Dzieci, młodzież i dorośli. Każdy znalazł coś dla siebie. Energii nie zabrakło nikomu przez cały weekend. Zwłaszcza, że w tym roku przygotowaliśmy własny energy drink. 

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili i mamy nadzieje, że w tym samym gronie albo i większym widzimy się za rok! Sprawdźcie wideo relację z targów i zostawcie łapkę w górę. Zainteresowanych zakupem sprzętu gamingowego zapraszamy do naszego salonu. AMSO Łódź pl. Niepodległości 4. Największy wybór poleasingowych komputerów, laptopów, monitorów, tabletów i telefonów.  

Obejrzyj: https://www.youtube.com/watch?v=hLVrXp0EQac

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel