Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AMSO Gdańsk w nowej siedzibie!

2022-11-15

Od 2 listopada na Alei Jana Pawła II AMSO otworzyło swój nowy salon. Przeniesienie lokalizacji to krok w stronę wzmocnienia naszej dostępności dla klientów ze stolicy Pomorza.

komputery firmowe w Gdańsku AMSO

Gdańsk komputery poleasingowe 

Region trójmiejski to jeden ze strategicznych obszarów obecności AMSO w Polsce. Od wielu lat rośnie liczba naszych klientów nad Bałtykiem. Dotychczas byliśmy obecni w Gdańsku na ulicy Klonowej 1, jednak dotychczasowa siedziba była już dla nas za mała. 

Otwarcie nowego oddziału przy alei Jana Pawła II 3d/lok U7 jest wyjściem na przeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych klientów poszukujących sprawdzonych komputerów poleasingowych. W nowym miejscu mamy do dyspozycji więcej sprzętu dostępnego od ręki. Zwiększyliśmy też powierzchnie ekspozycyjną w sklepie, aby sprostać oczekiwaniom klientów, którzy doceniają możliwość wyboru produktu na miejscu w oddziale. 

 

komputery poleasingowe w Gdańsku oddział AMSO Gdańsk

Komputery dla biznesu w Gdańsku

Salon wyróżnia się nowoczesnym wystrojem. Przestrzeń jest bardziej przestronna i doświetlona. Klienci znajdą w nim wyraźnie wyeksponowane strefy z najpopularniejszym sprzętem – laptopy, smartfony i komputery, a w krótce także strefa ze sprzętem gamingowym. W dalszym ciągu na miejscu dostępna jest także usługa serwisu sprzętu i wsparcia realizacji zamówień dla biznesu. 

 

monitory poleasingowe w Gdańsku AMSO Gdańsk

Niezmiennie oferujemy na miejscu możliwość odbioru laptopów, monitorów, smartfonów i innych urządzeń realizowanych poprzez zamówienia online. Równocześnie nasi klienci w dalszym ciągu mogą korzystać z oferty wynajmu AMSO Rent. Coraz więcej instytucji publicznych i szkół z Pomorza skorzystało z możliwości udziału w akcji komputery dla szkół z VAT 0%. Na miejscu nasi specjaliści pomogą przejść przez proces realizacji takich zamówień.

Dla polujących na wyjątkowe okazje nie lada gratką jest strefa sprzętu #HotStuff - promocji dostępnych wyłącznie w gdańskim salonie przy alei Jana Pawła II 3d. Istnieje możliwość zamówienia sprzętu telefonicznie oraz za pośrednictwem naszego profilu społecznościowego na Facebooku. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej lokalnej strony internetowej AMSO Gdańsk na której można zapoznać się z niektórymi dostępnymi od ręki urządzeniami. 

komputery dla firm w Gdańsku AMSO Gdańsk
laptopy poleasingowe w Gdańsku oddział AMSO Gdańsk
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel