Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

EA Sports FC 24, czyli nowa FIFA nadchodzi

2023-07-18

EA Sports FC 24 zamiast FIFA 24

FIFA nie dogadała się z EA Sports. Dlatego zamiast FIFA 24 w tym roku na półki sklepowe trafi EA Sports FC 24. W związku ze zmianą nazwy szykują się technoligczne zmiany. EA zdradziło szczegóły, a my mamy je dla Was.

Zgodnie z obietnicą z początku tego tygodnia, mamy teraz pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w EA Sports FC 24! Fani tej popularnej serii gier będą mieli okazję cieszyć się najnowszą symulacją piłki nożnej już od 24 września, kiedy to gra zostanie wydana na wszystkich platformach.

Jednak EA nie zatrzymało się tylko na tej zapowiedzi. Udostępnili również listę funkcji, które wprowadzą do tegorocznej edycji gry, a także ujawnili nazwisko sportowca, który zdobić będzie okładkę EA Sports FC 24. To nie kto inny, jak Erling Haaland z Manchesteru City!

EA SPORTS postanowiło zmienić sposób, w jaki ludzie grają i cieszą się piłką nożną. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, EA SPORTS FC™ 24 zapewni niezrównany realizm w każdym meczu. Oto kilka z funkcji, które będą dostępne w grze:

HyperMotionV w FC 24

To największy dotychczasowy krok naprzód w dziedzinie realizmu. Dzięki danym wolumetrycznym z ponad 180 profesjonalnych meczów piłki nożnej mężczyzn i kobiet, rytm i płynność prawdziwego futbolu zostaną przeniesione do świata gry bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

PlayStyles zoptymalizowane przez Opta

PlayStyles zoptymalizowane przez Opta - dzięki temu nowemu rozwiązaniu sportowcy zostaną wymierzeni w sposób bardziej szczegółowy, wykraczający poza ogólne oceny. Ich umiejętności na boisku będą teraz ożywione w bardziej autentyczny sposób, co sprawi, że sposób gry każdego gracza będzie wyjątkowy.

Udoskonalony silnik Frostbite

Udoskonalony silnik Frostbite - wprowadza światową grę z realistycznymi szczegółami. Model graczy został przeprojektowany, animacje są płynniejsze, a każdy zawodnik ma wyraźnie unikalne cechy, które czynią go wyjątkowym. Teraz zestawy poruszają się jak prawdziwe materiały, reagując na ruchy gracza i płynąc razem z nim podczas gry.

Nowe tryby w FC 24

W EA Sports FC 24 pojawią się również inne nowości. Możliwość rozwijania swoich klubowych legend poprzez zupełnie nowe Ultimate Team Evolutions, które umożliwią ulepszanie zawodników poprzez realizację celów. Dodatkowo, Ultimate Team połączy piłkę nożną mężczyzn i kobiet, tworząc nowe sposoby na budowanie wymarzonej jedenastki.

W grze będzie również możliwość wcielenia się w rolę zawodnika i menedżera. Kariera zawodnika umożliwi wytyczenie własnej ścieżki rozwoju dzięki nowemu agentowi gracza oraz systemowi osobowości, który opiera się na różnych stylach gry. Natomiast kariera menedżera pozwoli poprowadzić klub do chwały dzięki większej kontroli nad taktyką, trenerami i nowymi funkcjami treningowymi.

Kluby i VOLTA PIŁKA NOŻNA również dostaną nowe możliwości. Gra oferuje rozgrywkę międzyplatformową, dzięki czemu gracze mogą dołączyć do znajomych w klubach i VOLTA FOOTBALL™. Dodatkowo, wprowadzono nowy format sezonu klubowego, stylów gry oraz większej personalizacji postaci zawodnika Pro.

Status założyciela w FC 24

Dla fanów, którzy dołączą do EA Sports FC™ 24 do 1 listopada 2023 r., przewidziano status założyciela. Oznacza to ekskluzywne korzyści, takie jak odznaka założyciela i zestaw, które będą reprezentować ich status na przyszłe lata. Założyciele FC będą również mieli dostęp do wielu innych wspaniałych korzyści tylko dla założycieli w EA Sports FC™ 24 i poza nią.

Premiera EA Sports FC 24

Nie możemy się doczekać premiery EA Sports FC 24! Gra zadebiutuje 24 września na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch i PC. To będzie prawdziwa uczta dla fanów piłki nożnej i gier sportowych.

Materiał przyszykowany przez Dawida z AMSO laptopy Warszawa

Wymagania EA FC 24

Wymagania minimalne (Windows)
System operacyjny: Windows 10 – 64-bitowy
Procesor (AMD): AMD Ryzen 5 1600 @ 3,2 GHz
Procesor (Intel): Intel Core i5-6600K @ 3,50 GHz
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna (AMD): AMD Radeon RX 570 4 GB
Karta graficzna (Nvidia): NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB Direct X: 12
Wymagania dotyczące połączenia online: 512 kb/s minimalnej prędkości Internetu. Połączenie z internetem jest niezbędne do instalacji i gry.
Wymagane miejsce na dysku: 100 GB

Konfiguracja zalecana (Windows)
System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
Procesor (AMD): AMD Ryzen 7 2700X @ 3,7 GHz
Procesor (Intel): Intel Core i7-6700 @ 3,40 GHz
Pamięć RAM: 12 GB
Karta graficzna (AMD): AMD RX 5600 XT
Karta graficzna (Nvidia): NVIDIA GeForce GTX 1660
Direct X: 12
Wymagania dotyczące połączenia online: 512 kb/s minimalnej prędkości Internetu. Połączenie z internetem jest niezbędne do instalacji i gry.
Wymagane miejsce na dysku: 100 GB
Odpowiednie zestawy dla gracza znajdziesz w naszej sekcji poświęconej komputerom do gier

Spis Treści:
    Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023
    pixel