Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowość w AMSO: oczyszczacze powietrza XIAOMI

2019-11-14
Regularnie uzupełniamy naszą ofertę produktów fabrycznie nowych. Ostatnio dołączyły do niej oczyszczacze powietrza od XIAOMI – producenta znanego ze sprzętu wysokiej klasy i w atrakcyjnych cenach. Dzisiaj przedstawiamy Wam dwa modele, a właściwie wersje modelu 2, dostępne w AMSO.

Mi Air Purifier 2H vs 2S.

Porównanie zacznijmy od podobieństw. Oba proponowane oczyszczacze powietrza w swoim działaniu wykorzystują dwa podstawowe mechanizmy, które dla obu są identyczne, są to filtr cylindryczny oraz cykliczną cyrkulację powietrza. Pierwsza z tych charakterystyk pozwala na niemal idealne oczyszczanie powietrza – najmniejsze i najbardziej szkodliwe cząsteczki pyłów zawieszonych znajdujących się w smogu usuwane są ponad 99,9%. Ważną informacją eksploatacyjną, jest fakt, że oryginalny filtr na stronie producenta to koszt około 150 zł, a wystarczyć powinien na około 6 miesięcy. Druga, czyli optymalna cyrkulacja oczyszczanego powietrza, w kątach niemal 360 stopni, pozwala zwiększyć efektywność, dzięki czemu powietrze oczyszczane jest szybciej i skuteczniej. Oba urządzenia mają również identyczne wymiary zewnętrzne – niewiele ponad pół metra wysokości oraz 24 cm szerokości i głębokości. Takie wymiary sprawiają, że znalezienie im optymalnego miejsca w pokoju, czy biurze nie powinno być wielkim wyzwaniem. Oba modele mają też możliwość sterowania aplikacją Mi Home, dzięki czemu możemy zdalnie ustalić harmonogram oczyszczania powietrza, czy też skontrolować czym będziemy oddychać po powrocie z pracy i włączyć lub wyłączyć urządzenie.Jeśli chodzi o różnice, to od razu można zauważyć, że model 2S jest wyposażony w wyświetlacz OLED, który wskazuje aktualną jakość powietrza w oczyszczanym pomieszczeniu, jest to jednak ta z różnic, która raczej nie będzie najbardziej decydującą podczas wyboru pomiędzy tymi dwoma wariantami. Ważniejsze różnice kryją się wewnątrz urządzeń, największą jest ta, że mimo że oba są wyposażone w system wykrywania jakości powietrza, to ten w wariancie 2H bazuje na ciut mniej dokładnym czujniku na podczerwień, a w wariancie 2S natomiast umieszczono najdokładniejszy czujnik laserowy. Kolejną istotną różnicą jest fakt, że droższy model charakteryzuje się ciut większą wydajnością, producent podaje, że jest przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni maksymalnej 37 m2, gdy model 2H powinien dać sobie radę na przestrzeni maksymalnej 31 m2.

Mamy nadzieję, że dzięki temu opisowi lepiej zauważycie różnicę pomiędzy dostępnymi modelami oczyszczaczy, a my obiecujemy wracać z regularnymi prezentacjami produktów fabrycznie nowych uzupełniających ofertę AMSO. .

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel