EIZO FlexScan EV2450 - cienkoramkowy monitor w świetnej cenie! Przejdź do produktu
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Apple Watch 9 ewolucja czy technologiczny przeskok?

2023-09-15

Twój towarzysz o wielkiej mocy

Apple Watch 9 został wyposażony w czip SiP S9 co czyni go najmocniejszym zegarkiem w historii. Po raz pierwszy zastosowano 2-rdzeniowy procesor o aż 5,6 miliardach tranzystorów, jest to o 60% więcej w porównaniu z poprzednikiem. Firma z logiem nadgryzionego jabłka wyraźnie zaznacza duży wzrost wydajności oraz lepsze działanie całego układu, a prawdziwą wisienką na torcie są futurystyczne funkcje. Mowa tutaj o dwukrotnym stuknięciu, za pomocą którego użytkownik może kontrolować Apple Watch'a jedną ręką i to bez dotykania wyświetlacza! Gest z pogranicza fantastyki – po prostu stuk stuk i niech się dzieje! Stukając dwukrotnie palcem wskazującym w kciuk ręki na której jest Apple Watch, użytkownik może szybko i wygodnie wykonać większość działań na zegarku. Za pomocą Double Tap w magiczny sposób odbierzesz połączenie, uruchomisz muzykę lub wywołasz asystenta głosowego. Gest ten w założeniu ma zastąpić główny przycisk, który również jest obecny.

Apple Double Tap

Jasność pozwalająca widzieć w pełnym Słońcu

Nowa, zaawansowana architektura wyświetlacza opracowana przez Apple znacząco zwiększa maksymalną jasność wyświetlacza – do 2000 nitów. Co to znaczy? Wyświetlacz pozostanie czytelny nawet w pełnym Słońcu. W ciemnych pomieszczeniach i w nocy jasność zostanie zredukowana do zaledwie 1 nita, w trosce o oczy i komfort osób w pobliżu.

A co z paskami?

Apple pokazało kilka nowych pasków, zapewniając, że są one neutralne węglowo. Wszystko więc zmierza w kierunku ochrony środowiska, za co wielkie chapeau bas! Najważniejszy jest jednak fakt, że Apple Watch serii 9 będą kompatybilne z wcześniejszymi paskami. Tym samym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pasków do zegarków Apple.

Apple Watch 9

Zobacz paski do Apple Watch

Asystent głosowy prawdę o Twoim zdrowiu Ci powie

Apple Watch 9 pozwoli również lepiej poznać Twoją kondycję oraz śledzić postępy w treningach. Prawdziwą ewolucją na którą czekało mnóstwo użytkowników jest przetwarzanie wielu zapytań do Siri na urządzeniu, bez potrzeby połączenia z Internetem. I tak właśnie Siri zostaje niniejszym integralną częścią zegarka. Teraz asystenta głosowego możemy odpytać o szczegóły naszego zdrowia i kondycji, a przetwarzanie danych na urządzeniu zapewnia pełną prywatność i bezpieczeństwo naszych danych.

Spis Treści:
    Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
    pixel