Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

iPad 7

( ilość produktów: 1 )


iPad 7 - zakup, na którym się nie zawiedziesz

Chcesz mieć nowoczesny tablet, na którym można zawsze polegać? Wybierz iPad 7 z naszej oferty. To sprzęt używany, który charakteryzuje się wysoką wydajnością i bardzo atrakcyjną ceną. Sprawdź naszą pełną ofertę i przekonaj się sam!

Tablet iPad 7 gen został wyposażony w wydajny procesor A10 Fusion, który zapewnia szybką i płynną pracę. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z ulubionych aplikacji, przeglądać strony internetowe czy oglądać filmy w jakości HD. Ekran o przekątnej 10,2 cala z technologią Retina sprawia, że obraz jest wyjątkowo ostry i nasycony, a kolory są intensywne i wiernie oddane.

Każdy poleasingowy iPad 7, a także jego kompaktowa wersja iPad Mini 7, został dokładnie sprawdzony, zanim trafił do sprzedaży w naszym sklepie. Upewniliśmy się, że wszystkie podzespoły w urządzeniu są w pełni sprawne i zapewniają odpowiednią wydajność pracy. Dzięki temu możemy zagwarantować, że zakupione w naszym sklepie produkty będą służyć Ci przez długi czas.

Dlatego nie czekaj dłużej i skorzystaj z tej doskonałej okazji. Porównaj nasze ceny z konkurencją i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi!

Sprawdzony iPad 7 generacji - dostępne modele

Tablet 7 generacji występuje też pod nazwą iPad a2197 albo a2198. Ten drugi umożliwia łączność przy pomocy sieci komórkowej Zadbaliśmy o dużą różnorodność dostępnych wersji, tak by każdy z naszych klientów mógł znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie.

Lubisz się wyróżniać? Zakupisz u nas a2197 iPad w wielu wersjach kolorystycznych. Wśród najpopularniejszych modeli należy wymienić przede wszystkim te białe i czarne. Możesz spersonalizować swoje urządzenie także pod względem przestrzeni dostępnej na dysku. Najczęściej kupowany model to tablet iPad 7 generacji 32 GB, ale jeżeli potrzebujesz czegoś o większej pojemności, polecamy iPad 7 generacji 128 GB.

Sprzedajemy także sprzęt powystawowy. Nie różni się on znacząco od tego poleasingowego. Każdy tablet iPad 7 a2197 wzięty z wystawy, również został dokładnie sprawdzony i możemy zagwarantować jego pełną sprawność. Postaw na jakość i bezpieczeństwo i zrób zakupy w naszym sklepie jeszcze dziś!

Tablety iPad 7 - wybierz model dla siebie

Któryś z naszych produktów wpadł Ci w oko? Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nim nieco więcej, zanim zdecydujesz się na zakup, koniecznie sprawdź jego podstronę produktową. Przygotowaliśmy rozbudowane opisy, w których wyszczególniliśmy dodatkowe funkcjonalności, stan techniczny, specyfikację. Zapoznasz się tam też ze zdjęciami poglądowymi w wysokiej jakości. Nie czekaj i przekonaj się sam!

Jeżeli mimo wszystko masz problemy z decyzją na temat tego, który iPad 7 generacji będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasi profesjonalni doradcy chętnie Ci pomogą, odpowiedzą na wszystkie pytania na temat sprzętu i upewnią się, że wybierzesz poleasingowy tablet, który spełnia wszystkie Twoje wymagania.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami dostępnymi w naszym sklepie. Zakupisz u nas nie tylko iPad 7 generacji 32 GB lub większy, ale także poleasingowe laptopy, komputery stacjonarne, smartfony i wiele więcej. Przekonaj się sam i jeszcze dziś skorzystaj z naszej oferty!

pixel