Dobraliśmy w pary najlepsze produkty! Wybierz swoją parę i oszczędzaj 🔥 Przejdź do promocji
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Switch niezarządzalny Planet ISW-511T 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail

Switch niezarządzalny Planet ISW-511T 4-Port 100Base-TX + 1-Port 100Base-FX przemysłowy DIN Rail
408,02 zł
brutto / szt.
z
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Niedostępny w sklepach stacjonarnych
14 dni na zwrot produktu
Bezpieczne zakupy
Weź leasing teraz (oblicz ratę)
konkretnasztuka.pl Dostępny również na konkretnasztuka.pl
Architektura sieci LAN: Fast Ethernet
Informacje dodatkowe: PLANET uaktualnił model ISW-511T, dzięki czemu możliwa jest praca w środowiskach o szerokim zakresie temperatur. Litera "T" (ISW-511T) w nazwie modelu oznacza, że może on pracować w zakresie temperatur od -4 do 75° C. Jak wiadomo, temperatura w wielu miejscach i krajach świata jes niższa niż -10° C, dlatego model ISW-511T będzie odpowiednim produktem transportu, produkcji, zapewniania bezpieczeństwa i nadzoru wdrożeń sieciowych w ciężkich warunkach. Planet ISW-511T zapewnia również wysok poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i przepięcia elektry które zdarzają się miejscach instalacji otoczonych przez rośliny lub w szafach sterowania ruchem. Planet ISW-511T został wyposażony cztery porty 10/100Base-TX Auto-Negotiation, jeden port 100Base-FX i interfejs SC multi-mode 100Base-FX, pozwalający na transmisję na odległości do 2 km. Urządzeni idealnie nadaje się do wdrożenia w sieciach oddalonych od siebie w niewielkiej odległości. Planet ISW-511T został zaprojektowany do montażu na szynie DIN lub monta
ID produktu
78674
Marka
Symbol
ISW-511T
Oferta Konkretnej SztukiInformacja
Nie
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Masz problem z wyborem produktu?

Skontaktuj się z nami!

image consultant
image service
pixel