Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Standardowe

( ilość produktów: 2047 )LAPTOPY STANDARDOWE

Laptopy standardowe cechują się tradycyjną dla tego typu sprzętu mobilnego obudową złożoną z korpusu z klawiaturą i wieka, w którym umieszczono wyświetlacz. Jego wielkość decyduje o rozmiarach laptopa. W naszym sklepie znajdziecie laptopy standardowe większości liczących się marek: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, Hp, Lenovo, Panasonic, Samsung, Sony i Toshiba o przekątnych ekranów w zakresie 10,1" - 17,3". Zaopatrzone zostały w dyski HDD lub SDD i procesory AMD, Intel Atom, Intel Celeron, Intel Core 2 Duo, Inel Core i3, i5 lub i7.

LAPTOPY STANDADOWE - ZASTOSOWANIE

Laptopy standardowe można podzielić ogólnie na:

  • Laptopy standardowe do domu – uniwersalne, przeznaczone do użytku domowego. Ich najważniejszą cechą jest możliwość obsługiwania prostych aplikacji i gier, oglądania filmów w HD i odtwarzania muzyki, pozwalają też na swobodne surfowanie w Internecie. Laptopy standardowe sprawdzają się też jako doskonały sprzęt do nauki.
  • Laptopy standardowe do gier – wyposażone w dobry procesor i mocną, dedykowaną kartę graficzną. Zapewniają wysoką wydajność i pozwalają na płynną rozgrywkę w grach komputerowych. Laptopy standardowe do gier cechuje: duża ilość pamięci RAM, pojemne dyski oraz efektywne układy chłodzenia.
  • Laptopy standardowe biznesowe – są wśród nich zarówno tanie w eksploatacji modele do pracy biurowej, jak i wysokiej klasy sprzęt premium o nowoczesnych podzespołach, wzmocnionej obudowie i szerokiej funkcjonalności. Laptopy standardowe biznesowe wyposażone są z reguły w liczne porty pozwalające na wygodne podłączanie drukarki, dysku zewnętrznego, monitora, myszy, a także w czytnik linii papilarnych i modem LTE.

LAPTOPY STANDARDOWE - ROZMIARY

Laptopy standardowe posiadają rozmiary uwarunkowane przekątną ich ekranów:

  • laptopy standardowe z ekranami 11,6" i mniejszymi to lekkie i mobilne konstrukcje do podstawowych zastosowań.
  • laptopy standardowe z ekranami 13,3" lub 14" doskonałe do korzystania w podróży, w szkole czy w kawiarni.
  • laptopy standardowe 15,6"i lub 17" znajdują zastosowanie w domu lub w biurze.

LAPTOPY STANDARDOWE Z AMSO

Oferowane przez nas laptopy standardowe to sprzęt poleasingowy charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością. Pochodzi z dużych przedsiębiorstw i korporacji, w których cyklicznie następuje wymiana komputerów na nowocześniejsze. Dzięki temu nie są one wyeksploatowane i mogą być użytkowane jeszcze przez długi czas. W AMSO poddawane są dodatkowo serii testów i selekcji, co daje pewność, że otrzymujesz od nas dobre produkty, doskonale sprawdzające się na wszelkich polach eksploatacji.

Poleasingowe laptopy standardowe z AMSO to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

pixel