Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Informacje o punkcie odbioru
Nazwa

AMSO KRAKÓW PODGÓRZE - Komputery Laptopy Poleasing

UlicaWielicka 42a
Kod pocztowy30-552
MiastoKraków
KrajPolska
Pokaż na mapieMapa
Godziny otwarcia
Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela Nieczynne
Ładowanie mapyŁadowanie nawigacjiWyszukiwanie adresu
Szczegółowe informacje
#iAmSoHotStuff
Kraków Wielicka
img
Podana cena promocyjna dotyczy zakupów w salonie stacjonarnym - Kraków Wielicka

KOMPUTERY I LAPTOPY POLEASINGOWE
KRAKÓW WIELICKA

Laptop poleasingowy. Co to znaczy?

Sprzęt poleasingowy to asortyment używany wcześniej przez firmy, które zakupiły go na określony czas w ramach kredytu zwanego leasingiem. To w zdecydowanej większości urządzania z serii biznesowych, które producenci wyposażyli w najlepsze podzespoły i trwalsze materiały. Dzięki temu sprzęt jest niezawodny i może działać wiele lat.

Urządzenia oferowane przez AMSO są dogłębnie diagnozowane pod kątem poprawności działania podzespołów zanim pojawią się w sprzedaży. Wdrożyliśmy autorskie oprogramowanie testujące, które sprawdza każdy egzemplarz laptopa, komputera stacjonarnego, monitora, smartfona, tabletu, drukarki, itd. w kilkunastu różnych testach. Przed dostarczeniem do Klienta, sprzęt przechodzi także przez ręce doświadczonego serwisanta, który po konfiguracji sprawdza poprawność działania systemu. Dzięki tym procedurom zyskujemy pewność jakości urządzeń i obejmujemy je gwarancją, którą możesz przedłużyć nawet do 4 lat.

Sprzęt poleasingowy to mądry wybór.

Produkty dostępne od ręki
Monitory
Trwa wczytywanie...
Laptopy
Trwa wczytywanie...
Komputery PC
Trwa wczytywanie...
Smartfony i Tablety
Trwa wczytywanie...
Drukarki
Trwa wczytywanie...
Akcesoria
Trwa wczytywanie...

KIM JESTEŚMY?

Salon sprzedaży sprzętu poleasingowego w Krakowie przy ul. Wielickiej 42a to drugi oddział firmy w Krakowie. Sklep AMSO Kraków Wielicka Komputery Poleasingowe zlokalizowany jest na krakowskim Podgórzu, niedaleko Kopca Kraka i Urzędu Miasta Krakowa.

Dojazd do salonu AMSO Kraków Wielicka Komputery Poleasingowe jest łatwy i dzięki dużej ilości połączeń komunikacji miejskiej możliwy z każdej strony Krakowa. W niewielkiej odległości od wejścia do sklepu znajduje się przystanek Cmentarz Podgórski, na który dojeżdżają linie tramwajowe: 9, 13, 24, 50, 71, 73, 74. Autobusem można dojechać na przystanek Dworcowa liniami: 143, 274, 301, 669. Gorąco zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

Osoby spoza Krakowa mogą dojechać na stację PKP Kraków Podgórze i tam przesiąść się na tramwaj lub wybrać na 15-minutowy spacer ulicą Wielicką.

Dla zmotoryzowanych mamy parking pod sklepem. Sam dojazd nie jest trudny, gdyż ul Wielicka połączona jest z węzłem komunikacyjnym Podgórze, a z drugiej strony łączy się z ul Nowosądecką. W sklepie spotkacie Państwo naszych Doradców Sprzedaży, którzy są w AMSO od lat i znają sklep jak własną kieszeń. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy dysponujący wiedzą na temat sprzętu oraz informatyki. Chętnie pomogą w doborze sprzętu i jego konfiguracji. salonie Amso Kraków Wielicka można nabyć komputery poleasingowe, drukarki używane, akcesoria do komputerów, markowe laptopy producentów: Lenovo, HP, Dell, Apple, Fujitsu wiele innych. Dla poszukujących urządzeń mobilnych oferujemy smartfony i tablety obsługujące systemy operacyjne iOS, Android, Windows. Na półkach sklepowych AMSO Kraków Komputery Poleasingowe przy ul. Wielickiej nie zabraknie Samsungów Galaxy, Apple iPhone’ów, iPadów, jak i urządzeń Microsoft z serii Surface PRO. Na każdy sprzęt udzielamy rocznej gwarancji, ale to nie wszystko, urządzenia mogą być objęte nawet 48-miesięczną gwarancją w zależności od potrzeb kupującego. Po więcej informacji zapraszamy do AMSO Komputery Poleasingowe Kraków przy ulicy Wielickiej 42a.

Decydując się na zakup w AMSO Komputery Poleasingowe Kraków przy ulicy Wielickiej 42a mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili metodę płatności:

  • gotówką
  • kartą płatniczą
  • BLIK
  • przelew z odbiorem w późniejszym terminie
pixel