Posadź drzewo 🌳 z Amso i zyskaj 12 miesięcy gwarancji za darmo! Sprawdź szczegóły
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Informacje o punkcie odbioru
Nazwa

AMSO KIELCE - Komputery Laptopy Poleasingowe

UlicaStefana Żeromskiego 15
Kod pocztowy25-369
MiastoKielce
KrajPolska
Godziny otwarcia
Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne
Szczegółowe informacje
#iAmSoHotStuff
Kielce
img
Podana cena promocyjna dotyczy zakupów w salonie stacjonarnym - Kielce

KOMPUTERY I LAPTOPY POLEASINGOWE
KIELCE

Laptop poleasingowy. Co to znaczy?

Sprzęt poleasingowy to asortyment używany wcześniej przez firmy, które zakupiły go na określony czas w ramach kredytu zwanego leasingiem. To w zdecydowanej większości urządzania z serii biznesowych, które producenci wyposażyli w najlepsze podzespoły i trwalsze materiały. Dzięki temu sprzęt jest niezawodny i może działać wiele lat.

Urządzenia oferowane przez AMSO są dogłębnie diagnozowane pod kątem poprawności działania podzespołów zanim pojawią się w sprzedaży. Wdrożyliśmy autorskie oprogramowanie testujące, które sprawdza każdy egzemplarz laptopa, komputera stacjonarnego, monitora, smartfona, tabletu, drukarki, itd. w kilkunastu różnych testach. Przed dostarczeniem do Klienta, sprzęt przechodzi także przez ręce doświadczonego serwisanta, który po konfiguracji sprawdza poprawność działania systemu. Dzięki tym procedurom zyskujemy pewność jakości urządzeń i obejmujemy je gwarancją, którą możesz przedłużyć nawet do 4 lat.

Sprzęt poleasingowy to mądry wybór.

Produkty dostępne od ręki
Monitory
Trwa wczytywanie...
Laptopy
Trwa wczytywanie...
Komputery PC
Trwa wczytywanie...
Smartfony i Tablety
Trwa wczytywanie...
Drukarki
Trwa wczytywanie...
Akcesoria
Trwa wczytywanie...

KIM JESTEŚMY?

AMSO Komputery i laptopy poleasingowe Kielce przy ul. Stefana Żeromskiego 15, to miejsce, w którym poza świetnej jakości elektroniką poleasingową, otrzymasz także solidną merytoryczną wiedzę i pomoc przy wyborze najlepszego urządzenia dla siebie. Zastanawiasz się czy Chromebook zastąpi laptopa, albo czy na wybranym przez Ciebie modelu Dell Latitude pograsz w nowe gry? Nasi pracownicy chętnie pomogą wybrać rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby. I to w cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy.

Możesz wybierać w markach wiodących producentów jak Apple, Dell, Lenovo, Fujitsu, Dynabook (wcześniej Toshiba), Huawei, Samsung i wielu innych. Sprzęt poleasingowy to nie tylko świetna jakość w dobrej cenie, ale także pewność: udzielamy gwarancji, którą możesz przedłużyć nawet do 4 lat i nie martwić się ewentualnym serwisowaniem. W salonie wybierzesz najdogodniejszą dla siebie metodę płatności:

  • gotówką
  • kartą płatniczą
  • BLIK
  • przelew z odbiorem w późniejszym terminieZapraszamy!

pixel