Odkryj wyjątkowe okazje podczas Black Week - Oszałamiające promocje czekają na Ciebie!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AMSO Biznes

logo
12 306 74 74 Zamów konsultację

AMSO Biznes

Indywidualne rozwiązania
dla firm

Skontaktuj się

AMSO Biznes

AMSO Biznes – jesteśmy tutaj dla osób prowadzących małe oraz średnie przedsiębiorstwa, ale również dla działów IT największych firm w Polsce i Europie. Doradzamy, ponieważ komputery to nasza pasja. Mamy świadomość, że w biznesie liczy się czas, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00. Odpowiadamy szybko i dopasowujemy oferty pod każde, nawet najbardziej wymagające zapytania klientów.

Dlaczego warto?

icon Osobisty doradca

Jesteśmy zespołem złożonym z najlepszych specjalistów AMSO. Dobierzemy odpowiedni sprzęt, niezależnie od oczekiwań, w razie konieczności wesprzemy w procesie składania reklamacji. Dodatkowo rozwiązania, które możemy zaoferować wykraczają poza standardowy asortyment sklepu.

icon Oferta dopasowana do potrzeb biznesu

Niezależnie w jakiej branży działasz, znajdziesz u nas sprzęt spełniający Twoje wymagania. Nie musisz znać się na komputerach, określ nam swoje oczekiwania, a my w oparciu o wiedzę techniczną, którą mamy oraz doświadczenie stworzymy najlepszą ofertę.

icon Reklamacje realizowane w formacie D2D

Nawet najlepsze urządzenia ulegają awarii, z dedykowanym doradcą to nie problem. Zgłoś się, by uzyskać niezbędne informacje jak przejść przez proces reklamacji. To my zorganizujemy odbiór sprzętu spod wskazanego przez Ciebie adresu. W momencie zgłoszenia problemu realizujemy odbiór w ciągu 24 godzin.

icon Sprzęt zastępczy w przypadku awarii

Jeżeli specyfika Twojej pracy wymaga dostępu do komputera niezależenie od dnia i godziny, zapytaj naszych doradców o usługę sprzętu zastępczego na wypadek awarii. Ciesz się nieprzerwaną pracą, a w tym czasie nasi serwisanci usuną usterkę w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

icon Wygodne formy płatności

Chciałbyś się dowiedzieć na czym polega leasing sprzętu komputerowego, a może jesteś zainteresowany zakupami na podstawie faktur z odroczonym terminem płatności? Zadzwoń, a udzielimy wszelkich informacji.

icon Specjalne promocje dla klientów biznesowych

Zapisz się na specjalny newsletter i oczekuj nadejścia dedykowanych promocji tylko dla użytkowników Amso Biznes. To przede wszystkim lepsze ceny, a także wiadomości o nadchodzących dostawach, czy wydarzeniach, w których weźmiemy udział.

Masz pytania?
Umów spotkanie online!
12 306 74 74 Zamów konsultację

Gwarancja jakości

Czy wiesz że... ...nasz sprzęt przechodzi rygorystyczne testy w trakcie wewnętrznego audytu? Dzięki temu jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych urządzeń. W doskonałych cenach oferujemy przedłużenie gwarancji o dodatkowe 12, 24 lub 36 miesięcy. Co ważne, na rozszerzenie gwarancji możesz zdecydować się w każdym momencie jej obowiązywania. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
template1

Nasz zespół

filip
KAMIL KUTAJ
tel.: 730 818 580 e-mail: k.kutaj@amso.pl
filip
MACIEJ UBYSZ
tel.: 12 306 71 25 e-mail: m.ubysz@amso.pl

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nr telefonu
Nazwa firmy
Możesz od razu opisać nam swoje potrzeby!
AMSO pn-pt 8.00-18.00
sob 9.00-14.00
12 306 74 74

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj
specjalne rabaty dla Biznesu.

pixel