Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AMSO Biznes

logo
12 306 74 74 Zamów konsultację

AMSO Biznes

Indywidualne rozwiązania
dla firm

Skontaktuj się

AMSO Biznes

AMSO Biznes – jesteśmy tutaj dla osób prowadzących małe oraz średnie przedsiębiorstwa, ale również dla działów IT największych firm w Polsce i Europie. Doradzamy, ponieważ komputery to nasza pasja. Mamy świadomość, że w biznesie liczy się czas, dlatego też pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00. Odpowiadamy szybko i dopasowujemy oferty pod każde, nawet najbardziej wymagające zapytania klientów.

Dlaczego warto?

icon Osobisty doradca

Jesteśmy zespołem złożonym z najlepszych specjalistów AMSO. Dobierzemy odpowiedni sprzęt, niezależnie od oczekiwań, w razie konieczności wesprzemy w procesie składania reklamacji. Dodatkowo rozwiązania, które możemy zaoferować wykraczają poza standardowy asortyment sklepu.

icon Oferta dopasowana do potrzeb biznesu

Niezależnie w jakiej branży działasz, znajdziesz u nas sprzęt spełniający Twoje wymagania. Nie musisz znać się na komputerach, określ nam swoje oczekiwania, a my w oparciu o wiedzę techniczną, którą mamy oraz doświadczenie stworzymy najlepszą ofertę.

icon Reklamacje realizowane w formacie D2D

Nawet najlepsze urządzenia ulegają awarii, z dedykowanym doradcą to nie problem. Zgłoś się, by uzyskać niezbędne informacje jak przejść przez proces reklamacji. To my zorganizujemy odbiór sprzętu spod wskazanego przez Ciebie adresu. W momencie zgłoszenia problemu realizujemy odbiór w ciągu 24 godzin.

icon Sprzęt zastępczy w przypadku awarii

Jeżeli specyfika Twojej pracy wymaga dostępu do komputera niezależenie od dnia i godziny, zapytaj naszych doradców o usługę sprzętu zastępczego na wypadek awarii. Ciesz się nieprzerwaną pracą, a w tym czasie nasi serwisanci usuną usterkę w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

icon Wygodne formy płatności

Chciałbyś się dowiedzieć na czym polega leasing sprzętu komputerowego, a może jesteś zainteresowany zakupami na podstawie faktur z odroczonym terminem płatności? Zadzwoń, a udzielimy wszelkich informacji.

icon Specjalne promocje dla klientów biznesowych

Zapisz się na specjalny newsletter i oczekuj nadejścia dedykowanych promocji tylko dla użytkowników Amso Biznes. To przede wszystkim lepsze ceny, a także wiadomości o nadchodzących dostawach, czy wydarzeniach, w których weźmiemy udział.

Masz pytania?
Umów spotkanie online!
12 306 74 74 Zamów konsultację

Gwarancja jakości

Czy wiesz że... ...nasz sprzęt przechodzi rygorystyczne testy w trakcie wewnętrznego audytu? Dzięki temu jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych urządzeń. W doskonałych cenach oferujemy przedłużenie gwarancji o dodatkowe 12, 24 lub 36 miesięcy. Co ważne, na rozszerzenie gwarancji możesz zdecydować się w każdym momencie jej obowiązywania. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
template1

Nasz zespół

filip
KAMIL KUTAJ
tel.: 730 818 580 e-mail: k.kutaj@amso.pl
filip
MACIEJ UBYSZ
tel.: 12 306 71 25 e-mail: m.ubysz@amso.pl

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Nr telefonu
Nazwa firmy
Możesz od razu opisać nam swoje potrzeby!
AMSO pn-pt 8.00-18.00
sob 9.00-14.00
12 306 74 74

Newsletter

Zapisz się i otrzymuj
specjalne rabaty dla Biznesu.

pixel